מידע שימושי מישהו כאן קנה את העגלה המדהימה הזאת אבל ממוכר אמין?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יוצא לך מאוד מאוד לא זול סביבות ה-5300
אולי אפילו יקר בשביל עגלה שאת לא יודעת מה המקור ואם יש לה תו-תקן
לא הייתי קונה עגלה בלי תו תקן

פוקוש

משתמש מקצוען
לא התכוונתי שתתמקדו במחיר של המוכר הזה כי גם מבחינת שרות אין עליו המלצות והוא בכלל כמעט ולא מכר מזה. השאלה שלי היא מה אתן אומרות על עצם העגלה כפי שהיא משתקפת בתמונה. והאם מישהי מאיתנו כאן התמזל מזלה לקנות אותה ומרוצה ממנה. האם שווה להשקיע מאמץ לחפש את העגלה בעלי אקספרס או אתר אחר עם מחיר יותר אטרקטיבי

חנה תהילה

משתמש מקצוען
אולי זה יעזור לך:

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סתם, יש שם 2 ביקורות
אחת מהן שלילית

נועה מ

משתמש מקצוען
לי היא נראית חיקוי של עגלה של חברת "סוויס". זאת של המזוודות.
ראיתי את העגלה הזאת אצל חברה של אחותי. היא קנתה אותה בחו"ל ב1500 דולר.
והיא אמרה שהיא בארץ ראתה את זה ב6500.
יכול להיות שאני טועה, כי זה היה לפני כמה שנים.
מה שכן היא הייתה נורא מרוצה מהעגלה. ולא היה אכפת לה שהיא נורא מסיבית כי היה לה רכב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה