מישהו כאן גר ברחביה---???

מישי

משתמש צעיר
נסעתי היום בירושלים במונית,
והפל' נפל לי מהכיס - על המושב,
אחרי שיצאתי כבר מהעיר, התקשרו והודיעו לי
שהפל' נמצא בתחנת מוניות.

(נס שלא נפל בידי מישהו אחר...)

הרעיון הוא,
שאח שלי נמצא בישיבה בהר נוף, והוא לא יוצא מהישיבה עד יו"כ,
וגם לא הייתי רוצה להוציא אותו,
ולכן,
אשמח אם יש כאן מישהו שייזדמן לו לנסוע מרחביה להר נוף ביומיים הקרובים (עד יו"כ)
ןיוכל ליצור איתי קשר ולהעביר לי את הפל' מהתחנה.
תודה רבה!!!!

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא יותר פשוט לבקש מהתחנת מוניות שאם יש להם נסיעה להר נוף שיקפיצו לשם?

nc

משתמש סופר מקצוען
תבקשי מהם בתשלום של נסיעה (אם לא תמצאי מתנדב)

מישי

משתמש צעיר
מקפיצה---
הם רוצים 50 ש"ח,
ואני כן מעדיפה למצוא משהו זול יותר...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אז היום במהלך מסע סידורים עברתי גם במוניות רחביה.
ולקחתי את הפלאפון של מישי.

רציתי להתקשר להודיע לה שהוא אצלי וכולי, אבל אז גיליתי שהפלאפון שלי איננו. :eek:
בת השנתיים ידעה לדווח ש'פלאפון נפל באוטובוס'. חזרתי לתחנת האוטובוס, נאדה. :mad:התקשרתי לפלאפון שלי, הוא באמת נפל כשירדתי מהאוטובוס, ונאסף בידי מישהי שתהיה לקראת החג ברחוב רמת הגולן ברמות אשכול. :confused:

עכשו המצב הוא כזה:
1. הפלאפון של מישי אצלי, כבוי בעליל וחסר סוללה, ואין לי כל דרך להודיע לה זאת יען כי המספר שלה שמור בפלאפון שלי.
2. הפלאפון שלי משוטט בין ירושלים לגוש עציון ויגיע בהמשך לרמות אשכול.

דרושים:
1. אנשים שמכירים את מישי ויגידו לה להסתכל בתיבה האישית.
2. אנשים נדיבי לב, טובי עין ורחבי נשמה, שיהיו בערב/מוצאי החג ברמות אשכול, וימשיכו משם לאזור שפוי, ויוכלו להביא לי את פלאפוני היקר והאהוב. אזור שפוי, לעניין זה, הוא גאולה. אזור שפוי בעדיפות 2: גוש שמונים או מקור ברוך והגלילות.

מסקנות:
1. אם אתם הולכים לקחת פלאפון של מישהו אחר שנאבד, תשמרו טוב על הפלאפון שלכם בדרך.
2. אם אתם מוצאים פלאפון, ברחמים, תשאירו אותו ליד המקום שבו נמצא ואל תקחו אותו לטיולים בארץ.
3. גגות של עגלות לא נועדו לשמש כערסל לפלאפונים.
4. אם את בת שנתיים ואת רואה את הפלאפון של אמא שלך נופל, תגידי לה את זה באותו רגע - ולא תיזכרי בזה רק כשהיא מתחילה לחפש אותו בכל התיקים והשקיות.

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל הכבוד!

אם יש להם דרך להעביר זאת לסנהדריה המורחבת - אוכל לדאוג למישהי שתעביר את הפלאפון לגוש שמונים, בעז"ה.

נכתב ע"י רותי קפלר;1782801:
אם את בת שנתיים ואת רואה את הפלאפון של אמא שלך נופל, תגידי לה את זה באותו רגע - ולא תיזכרי בזה רק כשהיא מתחילה לחפש אותו בכל התיקים והשקיות.

אשתדל... :rolleyes:

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
2. אם אתם מוצאים פלאפון, ברחמים, תשאירו אותו ליד המקום שבו נמצא ואל תקחו אותו לטיולים בארץ.

זה ממש לא נכון, ערבים מאוד אוהבים פלאפונים. ולאחר שאבד לנו פלאפון וערבי ענה לנו בו, ומאז כמובן נעלמו עקבותיו - עדיף היה לי שזה יהיה באיזשהו מקום בארץ בידי יהודי ישר.

ד"א - רמת אשכול וגוש 80 זה לא כ"כ רחוק! אם היא יכולה לעבור בגוש 80 איכשהו אשמח לקלוט אותו אל ביתי.

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ברביעי לפנה"צ ככל הנראה אהיה ברמות אשכול ואוכל בקלות להעביר לך לגאולה.
מקוה בשבילך שעד אז כבר לא יהיה רלוונטי, אבל אם בכל זאת, פני אלי באישי בשלישי בערב.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
תודה לכולם! הסתדרתי ב"ה.

תמים

משתמש פעיל

בת השנתיים ידעה לדווח ש'פלאפון נפל באוטובוס'. חזרתי לתחנת האוטובוס, נאדה. :mad:התקשרתי לפלאפון שלי, הוא באמת נפל כשירדתי מהאוטובוס, ונאסף בידי מישהי שתהיה לקראת החג ברחוב רמת הגולן ברמות אשכול. :confused:

עכשו המצב הוא כזה:
1. הפלאפון של מישי אצלי, כבוי בעליל וחסר סוללה, ואין לי כל דרך להודיע לה זאת יען כי המספר שלה שמור בפלאפון שלי.

דרושים:
2. אנשים נדיבי לב, טובי עין ורחבי נשמה, שיהיו בערב/מוצאי החג ברמות אשכול, וימשיכו משם לאזור שפוי, ויוכלו להביא לי את פלאפוני היקר והאהוב. אזור שפוי, לעניין זה, הוא גאולה. אזור שפוי בעדיפות 2: גוש שמונים או מקור ברוך והגלילות.

מסקנות:
1. אם אתם הולכים לקחת פלאפון של מישהו אחר שנאבד, תשמרו טוב על הפלאפון שלכם בדרך.
4. אם את בת שנתיים ואת רואה את הפלאפון של אמא שלך נופל, תגידי לה את זה באותו רגע - ולא תיזכרי בזה רק כשהיא מתחילה לחפש אותו בכל התיקים והשקיות.
סצנה מוצלחת לאחד הספרים הבאים שלך.........:)

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים

עכשו המצב הוא כזה:

דרושים:

מסקנות:

אחרי שקראתי ונהניתי הסתכלתי לראות מה תחום העיסוק שלך...
איפה יש לקרא עוד דברים שלך?...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה