מישהו יצר לי חשבון במחשב

dafnat

משתמש מקצוען
היום היו לי מלא בעיות עם חיבור הדפדפן לאינטרנט. יש אינטרנט, תוכנות יכולות לגשת לאינטרנט,
אבל הדפדפן לא.
פתאום אחרי שעשיתי איתחול למחשב אני רואה משתמש חדש בשם Alex?
ניסיתי למחוק אותו, עשיתי איתחול והוא שוב מופיע
ביוזרים יש תקיה בשם Alex שאני לא יכולה למחוק.
מה אפשר לעשות זה מלחיץ ברמות.

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לך אנטי וירוס של ESET?
בדיוק באתי לשאול את זה,

באנטי וירוס של ESET יש אפשרות בעת ההתקנה ליצור משתמש נוסף למחשב,(שאפשר לבחור לו איזה שם שרוצים,) אבל בברירת מחדל הוא נותן את השם Alex, ואם מישהו פורץ את המשתמש הזה, המצלמה מצלמת אותו, וגן נשלח התראה לבעל המחשב וכו'..

dafnat

משתמש מקצוען
כן יש לי ESET והם באמת שלחו לי הודעה שהיתה פעילות חשודה. אני לא יכולה כרגע להיכנס למייל
איך אני אדע אם זה זה?

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן יש לי ESET והם באמת שלחו לי הודעה שהיתה פעילות חשודה. אני לא יכולה כרגע להיכנס למייל
איך אני אדע אם זה זה?
המחשב יצא מכלל שליטתך?
אם לא! אין מה לחשוש!

עצם זה שאת בעצמך ניסית להיכנס למשתמש הזה בשם Aiex גרם לESET לשלוח לך הודעה על פעילות בלתי צפויה...

dafnat

משתמש מקצוען
וואו תודה, נרגעתי. אז מה עושים עכשיו. אם אני רוצה שימחק החשבון אלקס הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה