מידע שימושי מישהו יודע לומר מה התסמינים של הקורונה עכשיו?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אתמול קניתי לבני הבית בדיקות מהירות בבית מרקחת של קופת חולים
מומלץ להחזיק בבית וגם לא יקר

מצליחה

משתמש מקצוען
אמר לי רופא ילדים, שהתסמינים הם בדיוק כמו צינון/שפעת קלאסי.
ולכן, רוב הרופאים מעדיפים להתייחס לזה כשפעת, ולא לשלוח כל מצונן לבדיקת קורונה...

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האומיקרון ספציפית מאופיין יותר עם תחושת צריכה בגרון (הדלתא היה יותר כאב גרון), ושינוי במיתרי הקול - דיבור חלש, צרידות.
כמובן יכול להיות עוד צורות, אבל זה מאפיין בולט.
יכול להיות שבגלל שאני מחוסנת 3 פעמים, למרות שצורב לי בגרון ואני מעט צרודה ומשתעלת קצת אני שלילית?
בדיוק כאלו תסמינים היו לעוד ילדים בבית וחוץ מ1 (שהיה כבר בעבר) 6 מאומתים חוץ ממני ומבעלי (מחוסנים)

יהודי פשו

משתמש פעיל
312c76425f9d94dff5a4.jpg

מתכנתנת בכירה

משתמש פעיל
יכול להיות שבגלל שאני מחוסנת 3 פעמים, למרות שצורב לי בגרון ואני מעט צרודה ומשתעלת קצת אני שלילית?
בדיוק כאלו תסמינים היו לעוד ילדים בבית וחוץ מ1 (שהיה כבר בעבר) 6 מאומתים חוץ ממני ומבעלי (מחוסנים)
60 אחוז מהבדיקות הביתיות לא נכונות---

Yael Mor

משתמש מקצוען

הנתונים מצאו: בדיקות האנטיגן מפספסות חיוביים ושליליים​

נתונים חדשים מגלים כי בדיקות ה’אנטיגן’ המהירות הביתיות ואף המוסדיות מפספסות כמחצית מהנדבקים: 47% שיצאו חיובים ב- PCR לא אותרו, 37% אומתו כחיוביים באנטיגן ונשללו אח”כ ב-PCR

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שאלה:
אם היינו חולים לפני כחודש.
חום (קל), כאבי ראש חזקים, עייפות, צרידות (אפס קול!) כאבי גרון, משטח נקי.
לבעלי החולשה לא עוברת.
הלכנו לרופא השבוע ששאל למה נבדקנו לקורונה ולא הייתה לנו תשובה (מעבר ל: מחלימים ומחוסנים, לא נחשפנו, לא חשבנו).
יש לנו איך לבדוק עכשיו אם יכול להיות שהיינו חולים בעצם? שנה וחצי מהחלמה, חמישה חודשים מחיסון.
תודה מראש!

דיני

משתמש מקצוען
שאלה:
אם היינו חולים לפני כחודש.
חום (קל), כאבי ראש חזקים, עייפות, צרידות (אפס קול!) כאבי גרון, משטח נקי.
לבעלי החולשה לא עוברת.
הלכנו לרופא השבוע ששאל למה נבדקנו לקורונה ולא הייתה לנו תשובה (מעבר ל: מחלימים ומחוסנים, לא נחשפנו, לא חשבנו).
יש לנו איך לבדוק עכשיו אם יכול להיות שהיינו חולים בעצם? שנה וחצי מהחלמה, חמישה חודשים מחיסון.
תודה מראש!
נשמע קורונה, אבל למאי נפקא מינא

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה לעשות,אנחנו זוג ושנינו מחוסנים עם 3,ונחשפנו למאומת,מה לעשות עם הילדים (אחד 2 חצח ואחת פחו משנה)???

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה הכוונה? לשלוח למעון בלי להגיד כלום? או לעשות בדיקה ביתית ואם יצא שלילית לעשות כאילו לא קרה כלום??
פשוט אנחנו ביחידה ובאמת יהיה קשה מאוד ליהיות בבידוד עם 2 ילדים,מתחשבים בזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה