התייעצות מישהו הצליח לקבל דרגה במשרד הכלכלה למעון?

שלום לכולם

משתמש רשום
הגשתי לפני שבועיים בקשת דרגה ולא קבלתי שום מענה מאז! זה הגיוני?
האתר שלהם עם בעיות, בטלפון כמתקשרים זה מתנתק
אצל כולם זה ככה?

אמא ל 3

משתמש חדש
כן קבלתי השבוע,
אחרי שלושה שבועות יצרו איתי קשר
וחישבו את הדרגה שהייתי איתם על הקו

mina

משתמש מקצוען
כן. קיבלתי כבר לפני איזה שבוע וחצי...
אבל לדעתי הייתי ממש מהראשונים שהגישו.. :rolleyes:

שלום לכולם

משתמש רשום
לא ברור למה הם פתחו את המערכת כ"כ מאוחר. עכשיו יש עומס מטורף של כל ההורים שמגישים בבת אחת:(

אגב אתם יודעים תוך כמה זמן המעון\ המשפחתון מקבל את האישור על הדרגה? הבנתי שזה לא מיידי...
רוצה לדעת אם אני אמורה לשלם מלא בגלל העיכובים שלהם...

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא ברור למה הם פתחו את המערכת כ"כ מאוחר. עכשיו יש עומס מטורף של כל ההורים שמגישים בבת אחת:(

אגב אתם יודעים תוך כמה זמן המעון\ המשפחתון מקבל את האישור על הדרגה? הבנתי שזה לא מיידי...
המעון מקבל את העידכון אחרי ההורים.

mina

משתמש מקצוען
לי השבוע גבו 958 ש"ח (קיבלתי דרגה 3).. יש לי תינוק במעון. לדעתי זה אמור להיות כבר על השנה ומסובסד, לא??

אמא ל 3

משתמש חדש
הבנתי שבגלל שפתחו את הרישום מאוחר אז התמת לוקח לבינתיים את הדרגה משנה שעברה אז שתסתדר הדרגה
לא יודעת כמה זה נכון...
אני גם שלחתי את הטפסים לתמת ביום הראשון שפתחו את האופציה

mina

משתמש מקצוען
אני ממש לא מצליחה להבין על מה גובים..
גובים אצלי כל ה - 20 לחודש.
הגביה נעשית עבור?? איזה חודש? איזה תאריך עד איזה תאריך??
אני רואה לדוג' שבמרץ גבו לי רק 379 ש"ח (משהו כזה..) וזה היה באמת על מרץ
אז כאילו כל ה - 20 לחודש, גובים על אותו חודש??
אם ככה, ב - 20/8 - עכשיו, גובים על כל אוגוסט של השנה? אפילו בשפועל לימודים רק שבוע? זה בעצם גם התשלום שלי על החופש שנה הבאה?

mina

משתמש מקצוען
טוב, בררתי. ה - 958 ש"ח. זה אכן גבייה על הבן שלי השנה עבור החודש הראשון - אוגוסט.
(זה עוד לא השכר הסופי. בינתיים הם הולכים לפי שנה קודמת... מה שלא ברור לי ששנה קודמת אחותי אמרה ששילמה 1,006..) לא ברור..

לב זהבה

משתמש מקצוען
אני קיבלתי דרגה השבוע אחרי שהיגשתי לפני שלושה שבועות, גם התקשרו אלי ויחד איתי בטלפון בדקו את המסמכים והודיעו לי דרגה.
במעונות בית יעקב הם עושים גביה ראשונה מראש.

ראובן 23

משתמש מקצוען
טוב, בררתי. ה - 958 ש"ח. זה אכן גבייה על הבן שלי השנה עבור החודש הראשון - אוגוסט.
(זה עוד לא השכר הסופי. בינתיים הם הולכים לפי שנה קודמת... מה שלא ברור לי ששנה קודמת אחותי אמרה ששילמה 1,006..) לא ברור..
אתה נמצא במעון מלכ"ר ואחותך במעון שאיננו מלכ"ר (התכוונה 1069)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה