עזרה מיקרוקופי - למה בסוף זה נהיה העבודה שלי למרות שאין לי יד ורגל בתחום?

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
כולנו יודעים שמה שהופך בוט וכל אוטומציה שיש בה אינטרקציה עם אנשים להיות אנושי טוב ויעיל זה המיקרוקופי.
אותי לא לימדו מיקרוקופי וככל הנראה גם לא ילמדו אפשר בכלל ללמוד את זה?
והאמת שגם אין לי כל כך חוש בתחום הזה
או כמו ש רוני אומר: "אלרגי לאנשים ומוצריו"
לא לכל לקוח יש את היכולת לשלם לעוד בעל מקצוע שיכתוב לו תוכן
איך מתמודדים עם זה?

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כולנו יודעים שמה שהופך בוט וכל אוטומציה שיש בה אינטרקציה עם אנשים להיות אנושי טוב ויעיל זה המיקרוקופי.
אותי לא לימדו מיקרוקופי וככל הנראה גם לא ילמדו אפשר בכלל ללמוד את זה?
והאמת שגם אין לי כל כך חוש בתחום הזה
או כמו ש רוני אומר: "אלרגי לאנשים ומוצריו"
לא לכל לקוח יש את היכולת לשלם לעוד בעל מקצוע שיכתוב לו תוכן
איך מתמודדים עם זה?
זה חשוב בעיקר לבוט מכירה ושיווק, שזה נתח חלקי מהשוק. יש עוד הרבה בוטים שזה לא נצרך, כמו בוט לקביעת פגישה [שזה הבוט שיצא לי להתעסק איתו הכי הרבה]או בוט נתינת מידע וכו'.
גם בבוט מכירה, אם זה לקוח שלא משלם לאיש כתיבת תוכן, בדרך כלל זה עסק קטן... ומישהו עם כשרון כתיבה ממוצע יכול לנסח יפה מאוד. וגם זה לא קריטי. תמיד אפשר לשנות תוך כדי, וגם לעשות a/b טסטינג לראות מה מצליח יותר.
העיקר שלא יהיו שגיאות כתיב ותחביר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה