דרוש מידע מיקסר דאבו - אנקרסרום!

saru

משתמש מקצוען
אני הזמנתי לפני שבועיים מאמזון צרפת ב744 יורו כולל משלוח ומיסים. המוצר עלה 600 יורו, ובעמוד התשלום לאחר שקלול המשלוח והמיסים המחיר שלו ירד ל460 יורו, כך שהסך הכולל כולל הכל - משלוח ומיסים הוא 740 יורו. בדיוק חצי מחיר מהארץ.

צריך גם להוסיף לסל עוד איזה פריט קטן הכי זול שתמצאו כי איכשהו זה מוריד את עלות המיסים בכמה עשרות יורו. (יש איזה באג בחישוב המיסים באמזון) אני הוספתי איזה זוג מחקים שעולים יורו.

צריך להקפיד מאוד להזמין מיקסר שנשלח דוקא ע"י אמזון ולא ע"י חברה אחרת. גם המוצר שמוסיפים לתיקון המיסים צריך להישלח ע"י אמזון דוקא.

אם מזינים מוצר שנשלח ע"י חברה אחרת המיסים לא מחושבים מראש ותיאלצו לשלם מיסים כדי לשחרר את המיקסר מהמכס. כשהמוצר מוזמן ע"י אמזון המוצר יוצא אוטומטית מהמכס והמיסים משולמים ע"י אמזון בעצמם. אמזון נושאים בתשלום במקרה והם יותר גבוהים ממה שסוכם איתכם בשלב הקניה.

דבר נוסף, מיקסר מזמינים רק מאמזון באירופה (צרפת https://www.amazon.fr/ או גרמניה .de או איטליה .it) לא להזמין דרך אמזון ארה"ב (סיומת .com) המוצרים שם עובדים על תדר חשמלי שונה מהארץ. אמזון בריטניה גם פחות מומלץ...

אני לא רואה עניין להמזין דרך אתרים ישראלים שמתווכים את הקניה וגובים על זה עמלה שמנמנה של כ500 ש"ח.

צריך לעקוב כל הזמן כי יש מדי פעם מבצע על פריטים בודדים לפעמים אפי' על פריט בודד, וצריך להזמין ממש תוך דקות.

נ.ב המשלוח שלי עדיין לא הגיע..
@noae אשמח לעזרתך.
אני מנסה להזמין מאמזון אבל נותן לי מחיר הרבה יותר גבוה ממה שיצא לך. למה?
890 יורו+

noae

משתמש מקצוען
@noae אשמח לעזרתך.
אני מנסה להזמין מאמזון אבל נותן לי מחיר הרבה יותר גבוה ממה שיצא לך. למה?
890 יורו+
כי קניתי במבצע :)
עקבתי תקופה מידי יום בכל האתרים הרלוונטיים (גרמניה צרפת ואיטליה)עד שהגיע מבצע משתלם.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
כי קניתי במבצע :)
עקבתי תקופה מידי יום בכל האתרים הרלוונטיים (גרמניה צרפת ואיטליה)עד שהגיע מבצע משתלם.
@noae
הגיע אלייך בסוף המיקסר?
את מרוצה?
יש איזושהי הדרכה איך להשתמש בו?

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
המיקסר הזה זה מה שקוראים לו "הנעה מלמטה"?
והאם מה שכתבה @ריבקולה באמת בעייתי? איך זה בהקצפה לעוגה רגילה?
ושאלה אחרונה איפה באמת הכי כדאי לרכוש ראיתי כמה קישורים והאמת שאני די לחוצה להזמין מוצר חשמלי מחו"ל אף פעם לא עשיתי את זה

noae

משתמש מקצוען
@noae
הגיע אלייך בסוף המיקסר?
את מרוצה?
יש איזושהי הדרכה איך להשתמש בו?
בטח הגיע,
וואו, מרוצה סוף הדרך! הוא נח ברמות מכל בחינה והכל יוצא בו מושלם, לא היה דבר אחד שניסיתי והתפקשש בינתיים, ב"ה.
אני ראיתי כמה סרטונים ברשת של הדרכות שימוש.
בגדול ההדרכה היא בענייני הבצק, צריך להכניס לקערה קודם נוזלים ואח"כ יבשים, לבצקים רכים ועשירים בכמות קטנה משמשים ב"גליל" ולבצקים רגילים (חלות, לחמניות וכד') וכמויות גדולות משתמשים במלוש. אני קודם מגבשת יחד את כל החומרים לבצק ראשוני עם ה"מרית" ואז מכניסה את המלוש.
לא עולה לי עוד נקודה כרגע...

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
בטח הגיע,
וואו, מרוצה סוף הדרך! הוא נח ברמות מכל בחינה והכל יוצא בו מושלם, לא היה דבר אחד שניסיתי והתפקשש בינתיים, ב"ה.
אני ראיתי כמה סרטונים ברשת של הדרכות שימוש.
בגדול ההדרכה היא בענייני הבצק, צריך להכניס לקערה קודם נוזלים ואח"כ יבשים, לבצקים רכים ועשירים בכמות קטנה משמשים ב"גליל" ולבצקים רגילים (חלות, לחמניות וכד') וכמויות גדולות משתמשים במלוש. אני קודם מגבשת יחד את כל החומרים לבצק ראשוני עם ה"מרית" ואז מכניסה את המלוש.
לא עולה לי עוד נקודה כרגע...
תודה!
יש לך קישורים?
והאם יש אחריות ותמיכה כאן בארץ, למוצר?
[וגם-כמה זמן לקח עד שהוא נשלח?]

noae

משתמש מקצוען
תודה!
יש לך קישורים?
והאם יש אחריות ותמיכה כאן בארץ, למוצר?
[וגם-כמה זמן לקח עד שהוא נשלח?]
אין לי קישור ספציפי, צריך לעקוב במשך תקופה אחרי המחירים של כל המיקסרים באתרים הרלוונטיים (אמזון גרמניה, צרפת ואיטליה) ולהזמין את האחד שיהיה במבצע הכי טוב. שימי לב שהמלאי במבצע מסתיים ממש מהר, אז צריך להזמין מייד. המעקב קודם הוא כדי ללמוד את רמות המחיר ומה מבצע טוב יותר או פחות.
אין אחריות ותמיכה בארץ למוצר. זה בהחלט מינוס, אבל מכיוון שמדובר במוצר ממש איכותי ואמין אני מקווה שגם לא אזדקק לה.
לקחו כמה שבועות למשלוח, לא זוכרת בדיוק...

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
ואיך עם קנייה באילת? חייבים ליסוע לשם או שיש אפשרות למשלוח?

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
אין לי קישור ספציפי, צריך לעקוב במשך תקופה אחרי המחירים של כל המיקסרים באתרים הרלוונטיים (אמזון גרמניה, צרפת ואיטליה) ולהזמין את האחד שיהיה במבצע הכי טוב. שימי לב שהמלאי במבצע מסתיים ממש מהר, אז צריך להזמין מייד. המעקב קודם הוא כדי ללמוד את רמות המחיר ומה מבצע טוב יותר או פחות.
אין אחריות ותמיכה בארץ למוצר. זה בהחלט מינוס, אבל מכיוון שמדובר במוצר ממש איכותי ואמין אני מקווה שגם לא אזדקק לה.
לקחו כמה שבועות למשלוח, לא זוכרת בדיוק...
התכוונתי קישורים להדרכה

noae

משתמש מקצוען
התכוונתי קישורים להדרכה
אה, לא הבנתי אותך נכון.
בבקשה:
אלו היו הכי משמעותיות, פשוט חיפשתי בגוגל ונכנסתי לכל מה שמצאתי...

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
שם זה יבואן מקביל[לא רשמי] והאחריות רק שנה
במקומות שזה עולה יותר יקר -האחריות על המנוע הוא ל7 שנים
השאלה אם זה באמת שווה, והאם אחריות זה פחות משמעותי.??

3524

משתמש מקצוען
שם זה יבואן מקביל[לא רשמי] והאחריות רק שנה
במקומות שזה עולה יותר יקר -האחריות על המנוע הוא ל7 שנים
השאלה אם זה באמת שווה, והאם אחריות זה פחות משמעותי.??
באמזון אין בכלל אחריות...

לדעתי במיקסר כזה פחות חשוב מי היבואן ומה האחריות, כי זה סוס עבודה שכמעט לא קורה שצריך לממש אחריות. להורים שלי יש את זה כבר 30 שנה ולא נזקקו לשום תיקון.

למי שדוקא רוצה, אפשר לקנות אצל היבואן הרשמי 'חבילת אחריות' בת 7 שנים למיקסרים שלא נקנו דרכם. אבל כאמור, מירב הסיכויים שלא יהיה צורך בעז"ה במימוש אחריות.

היוש!!

משתמש פעיל
לדעתי במיקסר כזה פחות חשוב מי היבואן ומה האחריות, כי זה סוס עבודה שכמעט לא קורה שצריך לממש אחריות. להורים שלי יש את זה כבר 30 שנה ולא נזקקו לשום תיקון.
את המקיסר הנ"ל יש להם 30 שנה?
למי שדוקא רוצה, אפשר לקנות אצל היבואן הרשמי 'חבילת אחריות' בת 7 שנים למיקסרים שלא נקנו דרכם. אבל כאמור, מירב הסיכויים שלא יהיה צורך בעז"ה במימוש אחריות.
כמה יעלה כזה דבר ?

מלכי"ס בייקרי

משתמש פעיל
שלום לכולם!
יש לי את המקסר המדובר ואני ממש לא מרוצה ממנו...
קנינו אותו בכ- 5000 שח לפני 6 שנים (בערך! לא זוכרת במדויק). הוא אומנם מיקסר מאסיבי וחזק אך יש לו חסרונות שלא ניתן להתעלם מהם:
א. בהכנת בצקים צריך לשים קודם את הנוזלים ורק אח"כ את הקמח. אם צריך להוסיף מים לאחר הוספת הקמח, המים מתקשים להטמע בבצק ויש צורך לעזור למקסר ע" י שימוש במרית שמצורפת למיקסר.
ב. ריבוי החלקים במיקסר. מקצף הבלון בלבד מורכב מ-4 חלקים! יש שתי קערות- אחת לבצקים והשנייה להקצפה, ללישת הבצק משתמשים גם בשני חלקים- מלוש ומרית המחוברת למיקסר. ריבוי החלקים מסרבל מאד ולא נותן חויית שימוש טובה. מה עוד שיש יותר סיכויים לאבד חלקים.
ג. מורכב מאד להכין בצק פריך בכמות רגילה. הקערה והחלקים גדולים מידי לעשיית בצק פריך עבור תבנית אחת.
בסך הכל, מדובר במיקסר חזק, מאסיבי ומתאים לשימוש בכמיות גדולות. אבל, היות ומדובר במיקסר יחודי ולא סטנדרטי, השימוש בו מורכב וקשה להתרגל אליו.
אני בכל אופן, כבר קניתי את המיקסר הדיגיטלי החדש שלהם. עוד לא השתמשתי בו, מקווה שאהיה מרוצה...
אני יש לי את המיקסר דאבו דגם5740 מיקסר מקצועי התייעצתי אם כמה קונדיטוריות והמליצו לי על זה וקניתי ועושה את עבודה כמו שצריך אם זה בצקים קצפות וכו'..

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-06-02 024747.png
    צילום מסך 2023-06-02 024747.png
    KB 97.3 · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה