רכבים מיצובישי גרנדיס

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
מה יש לכם לומר בעד ונגד הרכב באופן כללי?
גודל
הנוחות להחנות אותה
האם אפשר להכניס יותר מ7 נוסעים (רובם ילדים)
תא מטען
צריכת דלק
חלקי חילוף
תדירות ראיית מוסך
ועוד

(ביתר פירוט: שנת 2008, מצב מנוע, כללי, ריפודים, בלמים וצמיגים מצויין, עשתה 180 אלף ק"מ, מוצעת לנו ב22K,)

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם לנו יש את הרכב הזה בערך מהשנה הנ"ל.
הרכב הוא גדול,זה אומר שלמי שבפנים נוח(למרות שלנצח יהיה מריבות על מקומות...:)
אבל בהכרח חייב גם חניה קצת יותר גדולה, לא זוכרת שבגלל זה פעם לא חנינו, תמיד איכשהו נכנסנו.
תא מטען תלוי בזווית של המושבים אם הם יותר ישרות אז התא מטען יותר גדול
הדבר המרכזי הבעייתי שזה שיקול גדול זה זלילת הדלק הגדולה שלו , חד משמעית יותר גדולה מכל רכב גדול אחר. אבל בגדול זה רכב מצוין בלי בעיות.
בהצלחה

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
חבר שלי (סוחר רכבים ומוסכניק) טוען שהיא אמינה אפילו יותר מהלנסר.
אני חושב שאם תחליף לגז זו קניה משתלמת מאוד.
הוא רצה להציע לי גרנדיס מונעת בגז ועוד 100k ב 30000

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אם שוקלים המרה לגז , צריך לשים לב שזה מגביל את האפשרות של חניה בחניונים סגורים

זמר אלוף

משתמש פעיל
אז ככה, דבר ראשון: אם חוקי זה חא עובר, אז במקרה של תאונה ח"ו הביטוח יכול להתנער בקלות.
אבל אם אינני טועה, מכיוון שברישיון הרכב שלו לא כתוב כמה נוסעים מותר חוץ מהנהג, הוי אומר שמותר להוסיף ברכב חגורה, רק ללכת לאישור משרד התחבורה.

לגבי נוחות, הרכב נוח בטירוף! יותר מכל ה7 מקומות, מאחורה יכולים לשבת גם מבוגרים.
לגבי חניה, מתרגלים...

לגבי דלק, הוא זולל דלק מכיוון שהוא מנוע 2400 סמ"ק ולכן מומלץ לקנות אותו כאשר כבר מותקנת בו מערכת גז, או להתקין באיזור ה 5000 ש"ח, ולמי שנוסע הרבה, זה מאוד שווה.

יש לשים לב, שיש שני דגמים במיצובישי גרנדיס, האחד רגיל..., והשני דגם ספורט שיש לו חלונות נפתחים בגג ובקרת שיוט אדפטיבית.

לי יש אותו, עם מערכת גז, וברוך השם טפו טפו מאוד מרוצה.
(לגבי חניון תת קרקעי, אני חונה שם ולא קרה כלום...:sne:)

זמר אלוף

משתמש פעיל
מה יש לכם לומר בעד ונגד הרכב באופן כללי?
גודל
הנוחות להחנות אותה
האם אפשר להכניס יותר מ7 נוסעים (רובם ילדים)
תא מטען
צריכת דלק
חלקי חילוף
תדירות ראיית מוסך
ועוד

(ביתר פירוט: שנת 2008, מצב מנוע, כללי, ריפודים, בלמים וצמיגים מצויין, עשתה 180 אלף ק"מ, מוצעת לנו ב22K,)
וואי כתבתי מאוד מפורט ומשום מה נמחק

רכב מעולהההה.
שותה דלק, רצוי הסבה לגז.
יש דגם ספורט עם חלונות חשמל בגג ועם בקרת שיוט, ויש דגם רגיל.
יש לי גם חבר שמוכר ב20000 על גז
התנאים שלכם נשמעים ממש טובבב
ואם אתם נוסעים המון יש לי מתקין גז בבאר שבע מעולההההה ואמין

דו רה מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
האם לרכב יש תיקונים וצריך להגיע למוסך?
מה העלויות של הסבה לגז במשך הזמן? יש תיקונים מיוחדים או החלפת חלקים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה