מידע שימושי מיני בר מים על מה אתם ממליצים

• פותח הנושא STBW
  • פורסם בתאריך

קול תודה

משתמש מקצוען
יש לי שנה
בסה"כ מרוצה, בעיקר בשבתות שלא צריך להעמיד דוד מים חמים

מיכל8

משתמש רשום
מאוד חשוב לנו גם לשבת
ובתמי 4 אין מצב שבת

יש חברה ריבר בכשרות העד"ח
מישהו מכיר?
יש לי את זה בבית אני מאד ממליץ ויש לי חבר שהוא המתקין ונותן שרות מאד טוב ואשר להזמין דרכו 0538266840

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני רכשתי מערכת סינון די מורכבת (אקווטין) שאמורה לסנן באמת ולא 'כאילו' כפי שנפוץ בשוק

אמנם עלתה 5800 ₪
אבל יש אצלנו חלודה משמעותית בצנרת ואני ממש לא רוצה שהיא ושאר מרעין בישין יכנסו לגוף של הילדים שלי..
כשאני פותח ברז (לא מסונן) שלא היה בשימוש יום יומיים יוצאים מים כתומים ממש.
הטעם מצוין (עניין של טעם..)
חיברנו לבר סטנדרטי של 'צלול', סביר.
ויש גם ברז נוסף על השיש.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה על ההקפצה הפרועה.
הבוקר ראיתי פרסום של אפיקים על "חלוקה בחינם", וזה מתחבר לי לכל הפרסומות שלהם ברדיו (שחופרות אש, ובזכותן רזי ברקאי זוכה למאזין נוסף).
שאלה:
אולי מישהו יודע את ההגיון הכלכלי שלהם? לחלק מיני בר בחינם לא נשמע רווחי מאוד, או שיש פה שטיק כלשהו...

10 בן 10

משתמש חדש
האם מישהו יודע היום לגבי הבר מים של נועם 1 הם אומרים שתיקנו את כל הבעיות.

10 בן 10

משתמש חדש
לגבי זה אני לא דואג, כי אני יודע איך להתנהל מול מי שהשירות שלו לא מוצא חן בעיני.:)

יעית

משתמש פעיל
חבריא, מה רלוונטי להיום, מה הכי הכי,
מבחינת התקן שבת,
מים חמים וקרים
מים טעימים
עיצוב נוח ויפה
שירות טוב,
נא לענות בפרוטרוט על כל שאלה ושאלה
תודה רבה

זמר אלוף

משתמש פעיל
הרבה צופים ואף אחד לא ממליץ???

נעם 1
אפיקים
ריבר
תמי 4

וחברות נוספות

למי יש ניסיון?
לאף אחד?
תמי 4 הכי טוב אבל אין לו מצב שבת.
נעם 1 היה לי ונהנתי יחסית, רק אינו מגיע לחום מים גבוה למי שאוהב.
נעם 2 יש לי והחום שלו יותר טוב אבל לא מרוצה בכלל מהגירסה החדשה שבעצם היא החלפה אוטומטית למצב שבת.
חוצמזה, ששירות הלקוחות של נעם 2 לוקה בחסר.

זמר אלוף

משתמש פעיל
חבריא, מה רלוונטי להיום, מה הכי הכי,
מבחינת התקן שבת,
מים חמים וקרים
מים טעימים
עיצוב נוח ויפה
שירות טוב,
נא לענות בפרוטרוט על כל שאלה ושאלה
תודה רבה
כמו ההודעה הנ"ל הנעם 2 יש לו גם עיצוב יפה.
אבל מים טעימים
המים חמים וגם קרים
השירות שלהם לפעמים לוקה בחסר
אבל בגדול היה בסדר איתם

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
נעם 1 היה לי ונהנתי יחסית, רק אינו מגיע לחום מים גבוה למי שאוהב.\
כמה זמן החזיק?
נעם 2 יש לי והחום שלו יותר טוב אבל לא מרוצה בכלל מהגירסה החדשה שבעצם היא החלפה אוטומטית למצב שבת.
חוצמזה, ששירות הלקוחות של נעם 2 לוקה בחסר.
אפשר לפרט מה לא טוב בגירסה החדשה? [כי זה שזה עובר לבד למצב שבת זה דוקא מעולה מבחינתי]
תןדה.

יעל.ב.

משתמש פעיל
בזמנו, כשאנחנו בררנו לגבי נועם 1,
אמרו לנו שיש כאלו שטוענים שהלכתית זה בעיה לסנן מים בשבת ...
מהחברה של נועם 1 אמרו לנו שניתן לסגור את הברז וכך יגיעו מים לא מסוננים למתקן ואיתם אפשר להשתמש בשבת לכל הדעות.

הרב שלנו אמר שעדיף לא להשתמש בסינון בשבת,
ובגלל שלא רצינו לשתות בשבת מים לא מסוננים בסוף קנינו תמי 4,
לפני שבת ממלאים בקבוקים ושמים מיחם (בדר"כ רק בחורף),
ומרוצים מאוד גם מהמוצר וגם משרות הלקוחות.

היו כאן וברשת המון אשכולות ענפים לגבי הנושא הזה שעזרנו לנו הרבה ....

זמר אלוף

משתמש פעיל
כמה זמן החזיק?

אפשר לפרט מה לא טוב בגירסה החדשה? [כי זה שזה עובר לבד למצב שבת זה דוקא מעולה מבחינתי]
תןדה.
"הכרטיס" שזה בעצם המחשב של המכשיר, השתבש מהר כי זה תוכנה חדשה עם תקלות (כמו שהיה נועם 1 פעם), זה יכול להחליף לנו פתאום ביום שישי בצהריים לשבת וגם בשבת בצהריים לחזור ליום חול, השעון לא מצליח להיות מדוייק, ולכן זה קורב,
העברתי אותו למצב ידני, ואז לפני שבת אני מעביר למצב שבת ובמוצר מחזיר, אז בעצם חזרתי לגרסה של נועם 1 רק עם מים קצת חמים יותר.

זמר אלוף

משתמש פעיל
"הכרטיס" שזה בעצם המחשב של המכשיר, השתבש מהר כי זה תוכנה חדשה עם תקלות (כמו שהיה נועם 1 פעם), זה יכול להחליף לנו פתאום ביום שישי בצהריים לשבת וגם בשבת בצהריים לחזור ליום חול, השעון לא מצליח להיות מדוייק, ולכן זה קורב,
העברתי אותו למצב ידני, ואז לפני שבת אני מעביר למצב שבת ובמוצר מחזיר, אז בעצם חזרתי לגרסה של נועם 1 רק עם מים קצת חמים יותר.
מה שכן, הטכנאי שלהם אמר לי, שבכל החברות והדגמים גם שלהם זה יכול להגיע מהר לתקלות, חוץ מתמי 4 וכדומה
והסביר בגלל שהמכשירים שמיועדים לשבת, הם שומרים חום בשבת, אז מצטבר אבנית יותר מהר וזה אוכל את "המכשירים". מה שבתמי 4 ודומיו, הוא לא שומר כלל מים אצלו במכשיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה