עזרה מימון לטיפול רגשי לבחורה בלי שום יכולת לממן

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לבקש הפניה מרופאת המשפחה לטיפול פסיכולוגי
מחיר של רופא מקצועי.

רק חשוב לסייג שבמקרה כזה התיק חשוף לכל מיני במרפאה.

• תודה
Reactions: GRN

ריקי שחור

משתמש מקצוען
כשרופאת המשפחה מפנה זהבתוך מרכזי בריאות הנפש בקופה
התיעוד נעשה בתיק המטופל בקופת החולים

רק חשוב לסייג שבמקרה כזה התיק חשוף לכל מיני במרפאה.
לא נשמע לי הגיוני כלל וכלל!
מה שאני יודעת- הפרט היחיד שנרשם בתיק הוא עצם הטיפול, ולא התוכן שלו.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מה שאני יודעת- הפרט היחיד שנרשם בתיק הוא עצם הטיפול, ולא התוכן שלו.

אני יודעת אחרת. יש תקציר טיפול בתיק.
ויש כאלו שגם לא נוח להם שהמזכירה בקופה תדע על עצם הטיפול. חשוב להביא לידיעתם שיש מצב שהיא תדע.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
למיטב ידיעתי (ויכול להיות שזה תלוי קופות)
המזכירה תוכל לדעת שהיה ביקור אצל פסיכולוג בתאריך X,
בתיק ירשם תקציר בלבד. מזכירה לא יכולה לקרוא אותו.
האם רופא אחר שאינו הפסיכולוג המטפל יוכל לגשת לתוכן התיק?
אני יודעת להגיד שבמכבי ובכללית לא.
לא יודעת לגבי מאוחדת ולאומית.

נערך לאחרונה ב:

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
באיזה עיר מדובר?
יש בירושלים- מרכז למשפחה, בנווה ירושלים, מטפלים שם בעלות מאד נמוכה, וסבסוד לפי הצורך.
יש מרכז "למרחב" קליניקה חרדית, של פסיכולוגים עוס''ים תרפסטים ופסיכאטרים העובדת עם קופח כללית מאוחדת לאומית. (ביטח בסיסי בלי מושלם) הטיפול מקצועי, וממש בחינם או אולי בעלות רבעונית כמו לרופא מקצועי. (יש סניפים בבית שמש ואולי גם בביתר). חיסרון- זמן המתנה, ואורך הטיפול בדרכ באזור שנה, שנה וחצי (עם חריגות)
יש מרכז תמר- חרדי, חדש, לטיפול בנפגעות פגיעה מינית, בחינם , טיפול ארוך- אפילו 3 שנים. (השאלה אם רללונטי אצלה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה