בקשת תפילה מיכאל בן אביגיל - פעוט בן שנה שנחנק

AS עיצוב מנצח

משתמשת סופר מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה שלומו?
אני ממש משתדלת להזכיר את שמו בברכת "אשר יצר"
הלואי שיהיה בשורות טובות בקרוב!!

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי אין עדכון
רק ממשיכים להתפלל!
אולי @saralulu

מעצבת ארועים ש

משתמש צעיר
יש עדכון? התעורר?
הי,
אני אחראית על המיזם של האשר יצר למיכאל
רוצה לעדכן אותכם שבחסדי שמיים הצלחנו לפתוח אתר מסודר- הקהילה של מיכאל.
שם יש עדכונים שוטפים במצבו (המשפחה מעדכנת)
כמו כן תוכו לקבל על עצמכם קבלות נוספות
פשוט תכנסו וכל ההסברים שם-
חדש!!!
הקהילה של מיכאל- שזה בעצם אתם:
שתפו את כתובת האתר
https://michaelscommunity.coi.co.il/
באתר תוכלו לעקוב אחר עדכונים בנוגע למצבו של מיכאל
כמו כן לקבל על עצמכם קבלות טובות נוספות.

אין עוד מלבדו!

משתמש מקצוען
הי,
אני אחראית על המיזם של האשר יצר למיכאל
רוצה לעדכן אותכם שבחסדי שמיים הצלחנו לפתוח אתר מסודר- הקהילה של מיכאל.
שם יש עדכונים שוטפים במצבו (המשפחה מעדכנת)
כמו כן תוכו לקבל על עצמכם קבלות נוספות
פשוט תכנסו וכל ההסברים שם-
חדש!!!
הקהילה של מיכאל- שזה בעצם אתם:
שתפו את כתובת האתר
https://michaelscommunity.coi.co.il/
באתר תוכלו לעקוב אחר עדכונים בנוגע למצבו של מיכאל
כמו כן לקבל על עצמכם קבלות טובות נוספות.
הצטרפתי בל"נ

מעצבת ארועים ש

משתמש צעיר
עדכון על מיכאל:
בשעה טובה
מיכאל לא זקוק יותר לטיפול נמרץ
מעבירים אותנו למחלקה
32.png

ניתקו אותו מההנשמה וכרגע עם חמצן.
עדיין לא התעורר, להמשיך להתפלל, כמו"כ מבקשים מתשב"ר שיתפללו מיכאל בן אביגיל
הוא לא ממש עבר מחלקה אלא בגלל העומס בטיפול נמרץ והיות שהוא יציב יחסית העבירו אותו לחדר נספח שהוא תחת השגחה של טיפול נמרץ.

נערך לאחרונה ב:

saralulu

משתמש מקצוען
הוא לא ממש עבר מחלקה אלא בגלל העומס בטיפול נמרץ והיות שהוא יציב יחסית העבירו אותו לחדר נספח שהוא תחת השגחה של טיפול נמרץ.
זה לא העידכון האחרון, קיבלתי גם עדכון אחרי העידכון הזה, אבל בגלל שראיתי שכבר עידכנו לא ראיתי צורך לעדכן גם.

מעצבת ארועים ש

משתמש צעיר
זה לא העידכון האחרון, קיבלתי גם עדכון אחרי העידכון הזה, אבל בגלל שראיתי שכבר עידכנו לא ראיתי צורך לעדכן גם.
הכל טוב- רשמתי כי אני לא סובלת שכותבים דברים בלי שיש לו מקור אמין. אז בעקבות ההודעה שרשמתם שאלתי את האמא והיא כתבה לי
את מה שכתבתי לפני..
בכל אופן לעדכונים שותפים מהמשפחה- תוכלו למצוא באתר וכן לקבל על עצמכם קבלות נוספות טובות
שיהיה שבת שלום ובשורות טובות!!!

.Nathan

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מנצל"ש: תזהרו מסוכריות גומי לפעוטות. ז"א להרחיק מהישג ידם, כמו אקונומיקה. סכנת נפשות

saralulu

משתמש מקצוען
הכל טוב- רשמתי כי אני לא סובלת שכותבים דברים בלי שיש לו מקור אמין. אז בעקבות ההודעה שרשמתם שאלתי את האמא והיא כתבה לי
את מה שכתבתי לפני..
בכל אופן לעדכונים שותפים מהמשפחה- תוכלו למצוא באתר וכן לקבל על עצמכם קבלות נוספות טובות
שיהיה שבת שלום ובשורות טובות!!!
דווקא כן יש לי מקור אמין, והעיקר רפואה שלמה!

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה