בקשת תפילה מיכאל בן אביגיל - פעוט בן שנה שנחנק

שנא

משתמש פעיל
תודה על העדכון!! מתפללת עליו כל הזמן, שיהיו רק בשורות טובות!

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני עם דמעות בעיניים.
נוגע לי ללב התינוק המתוק הזה.
שד' יעזור, ותהיה לו רפואה שלימה במהרה,
ותזכו לבשר רק בשורות טובות.
אומרת לרפואתו מזמור לתודה.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ואוו עברתי על כל האשכול
לא ידעתי על התינוק בכלל
נתפלל עליו מהיום שירגיש הרבה יותר טוב ויקום ממיטת חוליו בריא ושלם אמן!!!
נקרע לי הלב לראות את זה

שואלת שאלה שקצת מפחידה אותי
הוא נחנק מפיתה?
אני אמורה להזהר שאני נותנת לבת שלי בת שנה חתיכת פיתה?

מעצבת ארועים ש

משתמש צעיר
ואוו עברתי על כל האשכול
לא ידעתי על התינוק בכלל
נתפלל עליו מהיום שירגיש הרבה יותר טוב ויקום ממיטת חוליו בריא ושלם אמן!!!
נקרע לי הלב לראות את זה

שואלת שאלה שקצת מפחידה אותי
הוא נחנק מפיתה?
אני אמורה להזהר שאני נותנת לבת שלי בת שנה חתיכת פיתה?
היי,
לא הוא לא נחנק מפיתה- זה היה משהו נוירולוגי.
אך תמיד יש לשים לב אחר האכילה של הקטנים וכן מאכלים גדולים לחתוך וכו'.
זהירות מונעת אסון.
הצלחה!

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היי,
לא הוא לא נחנק מפיתה- זה היה משהו נוירולוגי.
אך תמיד יש לשים לב אחר האכילה של הקטנים וכן מאכלים גדולים לחתוך וכו'.
זהירות מונעת אסון.
הצלחה!
ברור שאני נזהרת
רק פתאום הבנתי עד כמה צריך להזהר
מה הכוונה משהו ניורולוגי?

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הרבה זמן שלא הוקפץ האשכול לתפילה
עדיין זקוק להרבה תפילות, אכן כמו שכתבו פה ב"ה מיכאל מגיב הרבה יותר לגירויים, כל יום הוא התקדמות ב"ה, זכו המשפחה ובשבת האחרונה מיכאל שיחי' היה בביקור בבית כשביום ראשון חזר לאלי"ן, תמשיכו כל יום ויום להודות להשי"ת ולהתפלל עליו שיחזור לאיתנו השלמה במהרה

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
הרבה זמן שלא הוקפץ האשכול לתפילה
עדיין זקוק להרבה תפילות, אכן כמו שכתבו פה ב"ה מיכאל מגיב הרבה יותר לגירויים, כל יום הוא התקדמות ב"ה, זכו המשפחה ובשבת האחרונה מיכאל שיחי' היה בביקור בבית כשביום ראשון חזר לאלי"ן, תמשיכו כל יום ויום להודות להשי"ת ולהתפלל עליו שיחזור לאיתנו השלמה במהרה

ש.י.ר

משתמש רשום
אשמח לקשר עם ההורים נראה לי שאוכל לחזק אותם מנסיון שעברתי (שיקום ממשוך של ילדי היקר. כשראיתי את העגלה של מיכאל את המבט בעיניים שלו, את המסדרונות באלין נזכרתי בכל מה שעברתי .. הייתי שם... הובלתי עגלה עם ילד מחונן שלפתע נהיה מזוגג .. לא איבדתי תקוה ואני מאמינה שמיכאל יחזור וישתקם, צריך כוחות ויש תקוה!)משהו יכול לקשר אותי?

פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה