דרוש מידע מיי בייבי בירכא- כל מה שאתם יודעים על זה---

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הייתי לפני כמה שנים עם ילדה בת שנתיים והיא ממש נהנתה
גימבורי, גלגל ענק, קרוסלה וסתם לשבת על פסלי חיות

הצנחן הריאלי

משתמש חדש
הייתי שם השנה ורק הרחיבו את המקום לילדים זה גן עדן עלי אדמות פשוט הזיה איך שילדים נהינים שם
גם למובגרים יש מה לעשות שם...

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
מתאים לבחורים?
מבחינת צניעות וכו'
כשאני הייתי שם (לפני חמש שנים) היה יחסית ריק ועדיין במסכים שם הקרינו פרסומות, של תמונות בברכה מתחת למיין, כולל בנות! וד"ל, המסקנא שלי ששום מקום לא מתאים לבחורים, עם לא סוגרים אותו במיוחד בשבילם.

נערך לאחרונה ב:

הצנחן הריאלי

משתמש חדש
כשאני הייתי שם (לפני חמש שנים) היה יחסית ריק ועדיין במסכים שם הקרינו פרסומות, של תמונות בברכה מתחת למיין, כולל בנות! וד"ל, המסקנא שלינששום מקום לא מתאים לבחורים, עם לא סוגרים אותו במיוחד בשבילם.
שהיתי שם לפני פחות משנה(מסכים) זה לא היה והמצב שם נורא ולא כושר גלאט

s.y

משתמש פעיל
יש שם במתחם גם באולינג למבוגרים
ויש שם החלקה על קרח שמתאימה גם לילדים וגם למבוגרים
שווה להגיע תמיד יש מה לעשות שם

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רוצה לצאת לשם עם הילדים
בגילאים של עד 4 שנים

וכמה באמת ילדים קטנים יכולים להנות שם?
בלת"ק

אם מדובר בילדים רק עד גיל 4, לא יודעת כמה זה שווה..
אא"כ אתם גרים ממש קרוב, רבע שעה נסיעה.
אבל אם אתם גרים במרכז, וכ"ש אם אתם בדרום, לילדים בכזה גיל, זה לא שווה.
לא שאין להם מה לעשות שם, אלא שמשחקייה בסיסית תתן להם את אותו הדבר.

אני חושבת שזה מתאים (ברמה של כדאיות טירחה של נסיעה הלו"ש) בעיקר מגיל 4-5 צפונה.

נערך לאחרונה ב:

חרישאי

משתמש מקצוען
לא ראיתי שציינו, ההטענה של הכרטיסים היא יותר מהסכום שמשלמים בפועל, כך שהעלות של המתקנים היא פחותה ממה שמגהצים בכרטיס.
הקונספט של המקום מהודק היטב, אבל יש שם סכנה להורים לילדים קטנים פוטנציאל לבזבז המון כסף בקומת הקרקע שמכילה מתחם קניות מטורף לילדים ותינוקות

חרישאי

משתמש מקצוען
לגבי האוכלוסיה למי שזה משנה, הכפר אומנם דרוזי וידידותי מאד אבל המבקרים רובם ערבים מוסלמים נוצרים וכל מה שיש לכפרי האזור להציע, מי שזה מפחיד אותו שילך ללונה פארק תל אביב וגם שם יפגוש.
חשוב לציין לגבי פסח הדוכנים של האוכל שם שגם ככה מלאים טרפות בשאר השנה בפסח מפוצצים חמץ, על פי נהלי המקום אסור להכניס אוכל מבחוץ, קחו בחשבון.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
על פי נהלי המקום אסור להכניס אוכל מבחוץ, קחו בחשבון
אין מי שלא מכניס שם אוכל, כולם יושבים ואוכלים בחדר יום הולדת שיש שם.
היינו אתמול בסוף היה מלא לא מפוצץ כמו כל שנה, יש שם מה לעשות גם לילד בן שנתיים וגם לאמיץ בן ה30 בקיצור אטרקציה לכל הגילאים, הכי זול זה לעשות כרטיסים דרך ביחד בשבילך למי שיש.
נמצאים שם שעות ולא שמים לב שהזמן עובר...

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין מי שלא מכניס שם אוכל, כולם יושבים ואוכלים בחדר יום הולדת שיש שם.
היינו אתמול בסוף היה מלא לא מפוצץ כמו כל שנה, יש שם מה לעשות גם לילד בן שנתיים וגם לאמיץ בן ה30 בקיצור אטרקציה לכל הגילאים, הכי זול זה לעשות כרטיסים דרך ביחד בשבילך למי שיש.
נמצאים שם שעות ולא שמים לב שהזמן עובר...
מה זה הכרטיסים של ביחד בשבילך?

גיטי בר

משתמש חדש
הייתי בשבוע שעבר עם ילדים עד גיל 16 וכולם נהנו מאדדד. דרך קופונופש גם יוצא יחסית מוזל. כרטיס של 150 ש"ח מטעינים ב 88 ש'ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה