מידע שימושי מייל מוזר

מצב
הנושא נעול.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אבי שליט"א, קיבל מכתב בדואר, המספר על ירושה בספרד, של נפטרת אלמונית, ששם משפחתה דומה לשם משפחתו.

הוא רק צריך להעביר פרטי תעודת זהות - כדי לבדוק את ההתאמה באופן סופי.
וצריך להעביר פרטי בנק - כדי שניתן יהיה להעביר את הירושה.
וצריך, כמובן, לחתום על יפוי כח - הנותן להם (בין השאר) את האפשרות להורות לבנק לשלם להם את העמלה שלהם.

כמובן, שהכל עם בלנק מוטבע ומושקע, כתובת מייל, וכתובת אמיתית (או שלא) בספרד.

עיקר העיקרים, הוא יפוי הכח. והוא בלתי מוגבל, כדרכם של משפטנים. ואנשים לא אמורים להיבהל מזה, אם עומד מאחורה באמת משרד עו"ד אמיתי. שאז, עורך הדין, מוגבל עם תקנות לשכת עורכי הדין, ועם תקנות משרד המשפטים ועוד חוקים הנוגעים להתנהלות התקינה של עורכי דין מול לקוחותיהם.

אבל אתם הייתם חותמים לאדם זר על יפוי כח בלתי מוגבל?

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נניח שזה אמיתי.
והבן אדם רוצה את הכסף וזה סכום גדול (גדול מ50000 ש"ח)
אז למה שישלם עמלה של 50%? אולי שווה לעשות אז זה לבד ולשכור עו"ד שרק לוקח 25%.
לברר בירור ראשוני לבד לא נשמע לי כ"כ מסובך קודם בכלל אם קיים אדם כזה אפשר לברר בקלות במשפחה. ולמה הירושה עוברת אלי ולא אל קרוב אחר אני לא חושב שהוא בכלל קרוב מספיק כדי שזה יעבור אליו יש עוד כמה אנשים יותר קרובים וזה בכלל בזבוז זמן. (וככל הנראה עוקץ)
מה שבטוח שלא כדאי לפנות אל אלו ששלחו את המייל הם בגדר חשודים! ואני לא שכרתי אותם!

קבלתי מכתב מוזר למייל

משהו יודע מה עלי לעשות הוא צוחק עלי או שהוא רציני❔❔❔❓

וזה מה שכתב לי

אני כותב לך עם הצעה מצוינת שיש לי עבורך. עברתי על הפרופיל שלך ואני רואה שאתה מושלם עבור ההזדמנות הזו. אני רוצה לדעת אם נוכל לעבוד יחד כי אני רוצה שתפעל כמוטב עבור הלקוח שלי המנוח דניאל, שהפקיד 9.5 מיליון דולר בבנק כאן, הוא נפטר ביולי 2007 עם בני משפחתו ללא קרובי משפחה רשומים. מכיוון שלקרנות יש מנדט מוטב פתוח, אני פונה אליכם כי יש לכם אותו שם משפחה

אני מבטיח לך שהעסקה הזו היא 100% חוקית. דברו על יחס השיתוף. 50/50 לאחר ההעברה אטוס לארצכם לקחת את חלקי באחוזים, אני דורש את כנותכם ושקיפותכם המלאה.

1. השמות המלאים שלך
2. מספר הטלפון הפרטי שלך
3. מצב משפחתי
4. גיל ולאום
5. מקצוע
6. עותק סרוק של תעודת הזהות שלך (רישיון נהיגה או דרכון וכו')

אני מבקש את המידע הנ"ל בדחיפות על מנת לאפשר לי להמשיך ולמסור את פרטי טופס הבקשה שתשלחו לבנק לצורך הגשת בקשה לרשת את הקרן,

עם תשובתך אתן לך פרטים על אופן ביצוע העסקה, הבנק הוציא לי הודעה למסור את קרובי/הקשרים הקרובים של הלקוח שלי שנפטר או שהם יתחרטו על כספי הפיקדון אם לא אמסור. נוהג מקובל לפיו לאחר תום תקופה קצובה, הקרן הנ"ל תחולט אוטומטית ותועבר לקופת הבנק כשטר שלא נתבע אם אין מי שיגיש תביעה בסמוך/קשורה למנוח. החשבון ייסגר. אני מבטיח לך שזה 100% ללא סיכונים,

מצורף כאן הדרכון הבינלאומי ורישיון המשפט שלי, אם מעוניין אנא כתוב לי בחזרה כדי שנוכל לדון בפרטים לאחר שאקבל את תשובתך.

אני ממתין בקוצר רוח לתגובתך הדחופה.

כל טוב

E. Kodjo

--

עליך לפנות לבנק ולומר להם שאתה רוצה שהם יעזרו לך בעיבוד העברת הכספים מחשבון אחיך המנוח, שלח מכתב הבקשה לבנק באופן מיידי, כדי שהבנק יוכל להתחיל בעיבוד העברת הכספים לחשבונך .

הודע לי ברגע שאתה יוצר קשר עם הבנק, זכור שכל מה שאתה לא מכיר לגבי הבנק שישאל אותך שאלות, אנא אל תהסס להודיע לי.

לבסוף, אני מזכיר לך שכל העניינים הקשורים לעסקה זו יישמרו בסוד עד שהכסף יועבר לחשבונך, אני לא רוצה לסכן את העסקה, אשתי חולה, והיא עוברת ניתוח לב, מיציתי הכל החסכונות שלנו על החשבונות הרפואיים שלה, ואני שבור לגמרי. נא לא לעשות שום טעויות כי אני סומך עליך שתטפל בזה בשלות, אני ממתין לתשובתך ברגע שתפנה לבנק, שיהיה לך יום טוב.

שם הבנק הוא Eco bank Togo. להלן פרטי הקשר של הבנק:

בנק אקו
Bvd. du 13 Janvier Nyékonakpoè,
ת.ד. תיבה:BP 3302 - Lomé Togo
טל': +228 70726947
פקס: 336-2317
אתר אינטרנט: https://ecobank.com

שלח בקשה לבנק בדיוק כמו למטה ........

אני ג'ייקוב מילר, לאחר שהוצג על ידי עורך דין משפחתי אריק. קודג'ו, פונה לבנק שלך לשחרור הכספים של אחי המנוח 9.5 מיליון דולר במשמורת הבנק שלך, זאת לפני מותו המצער.

תודה על ההבנה העתידית ושיתוף הפעולה שלך בעניין זה.

תודה,

--

קבצים מצורפים

• AuthorisationLAWYER (1).jpg
    AuthorisationLAWYER (1).jpg
    1.3 MB · צפיות: 39
  • Eric Kodjo.jpg
    Eric Kodjo.jpg
    KB 335.1 · צפיות: 49

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
ח"ו- זה עוקץ.
תכתוב לו שאתה לא מעביר לו שום פרט אישי עליך- אם הוא רוצה שיבוא לארץ ויקבע איתך מקום לפגישה,
בטוח שהוא לא יגיב.

למעשייה

משתמש פעיל
בטוח❓ הוא שלח לי תעודת עורך דין וצילום של התעודת זהות שלו
אם הוא שלח את זה, אז ברור שזה עוקץ.
עו"ד אמיתי לא צריך להתחנן שיאמינו שהוא אמיתי.
(לא בעיה לזייף היום מסמכים, או להציג מסמכים של מישהו אחר)

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה