מייל בלבד

רררר

משתמש רשום
יש למישהו מידע על אפשרויות למייל בלבד ללא גישה לאינטרנט?
מעדיפה תוכנית לגמרי סטרילית, ללא אפשרות לעבור ממסלול למסלול דרך הטלפון.

תודה לעונים!

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עשית חיפוש? נראה לי שזה אחד הנושאים ההכי מדוברים כאן

רררר

משתמש רשום
עשיתי חיפוש, הגעתי רק למידע על אוקימייל של נתיב, אך זה היה לפני כמה חודשים, וגם לא היה על זה משוב נלהב, אז אולי משהו השתנה מאז

מיס

משתמש צעיר
אפשר נטסטיק של נטפרי ולחסום את כל הקטגוריות חוץ מדוא"ל

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר לשים תוכנת חסימה גירסה ישנה יותר של נתיב, זה חוסם את כל הגישה חוץ אאוטלוק שזה תוכנה שאפשר לשלוח ולקבל מיילים דרכה, במידה ותרצו להתבר לאינטרנט או למחוק את התוכנה אז תצטרכו לפנות לנתיב ולשלם להם על השירות.
הנה מידע מפורט והורדת התוכנה http://anti-net.co.il/?p=426
תפנו לניק "מלבב" http://www.prog.co.il/member.php?u=16664 זכור לי שהוא מתעסק עם זה (אני לא בטוח), מאמין שיש עוד תוכנות בסגנון, אפשר גם כן לפנות למוקד לביצור חומות הדת, יש להם ידע בנושא.
יש גם את anti-net.co.il

שואף

משתמש פעיל
תודה אני מכיר את תכנת נתיב, מה שאני מחפש זה סטיק שנותן רק מייל, גם אם מחברים אותו למחשב אחר.
נראה לי שלא קיים כזה דבר. יש כאלה שנותנים מייל של נתיב או אתרוג, אבל שאפשר ליתחבר לגימייל בלבד כנראה שאין

שואף

משתמש פעיל
תודה אני מכיר את תכנת נתיב, מה שאני מחפש זה סטיק שנותן רק מייל, גם אם מחברים אותו למחשב אחר.
נראה לי שלא קיים כזה דבר. יש כאלה שנותנים מייל של נתיב או אתרוג, אבל שאפשר ליתחבר לגימייל בלבד כנראה שאין

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר לקחת סטיק של נטפרי ולהגדיר את המנוי שהוא יהיה רק מייל, דהיינו שהכל סגור חוץ מאתרים שמקוטלגים במערכת שלהם עם תגיות דואר אלקטרוני.
אפשר שמישהו אחר יפתח שמה חשבון בנטפרי ויעשה את ההגדרות של הסטיק, ככה לא יהיה לכם גישה לשינו ההגדרות של החשבון.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לבזק בינלאומי יש אפשרות כזו!
זה נקרא: נטו-מייל דיגיטלי (או משהו כזה...)
עולה בסביבות 10 ש"ח לחודש
צריך בשביל זה תשתית של בזק עם מהירות בסיסית בלבד.
אפשר לשלוח ולקבל קבצים עד גודל 10MB

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר שיהיה כתובת של ג'ימייל ולעשות ממנה העברה לכל מייל אחר.

שואף

משתמש פעיל
נכון, חשבתי על זה, זה כנראה הפיתרון היחיד למי שרוצה ג'ימייל בלי אינטרנט.
תודה בכל אופן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה