דרוש מידע מיטות חדר שינה עם ראש ובסיס מרופד (קאפיטונז'). יש מה לחשוש?

משה גל

משתמש מקצוען
האם יש לחשוש לעמידות הבד? שיישחק, שייקרע, שיתלכלך?
איך הניקיון? התחזוקה השוטפת אם צריך?
יש למישהו ניסיון טוב או מר?
תודה.

yaffab

משתמש מקצוען
4 שנים, מרוצה במיוחד.
אין שום בעיה.
גם הכפתורים שם בין לבין נראים נהדר.
והמראה של קפיטונז' בכללותו עשיר ומיוחד

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
החסרונות; כתמים, קשקושי ילדים, קרעים
המעלות:נח, מראה נעים, השאלה אם את מדברת על בד או על דמוי עור? לי יש דמוי עור בינתיים נראה מעולה, די חדש

ליצ'י

משתמש מקצוען
לפני תקופה קצרה שכרנו דירה למס' שבועות, והיתה שם מיטה עם קפיטונז' דמוי עור בהיר, וזה לא היה נראה טוב... פה ושם כתמים שחורים, ובעיקר כתם כחול שהיה נראה קשקוש של עט שניסו לטשטש ללא הצלחה מרובה, יש לציין שזו הייתה דירה חדשה של זוג אמריקאי צעיר, כך שמסתבר שגם המיטות חדשות.
אולי עדיף לקחת צבע יותר כהה, או משהו ביניים, בכל אופן קחו בחשבון שהנקיון יותר מורכב מאשר להעביר סמרטוט עם סנו קליר על ראש פורמייקה רגיל.

טליהבא

משתמש מקצוען
גם לגיסתי שהם זוג צעיר והיא אשה מבריקה נהיו לה כתמים שלא יורדים אפילו ממצעים שהוציאו צבע והכתם לא יורד

לאה פריד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לי יש מיטות כאלו כבר 7 שנים +, הם במצב מצויין בלי כתמים ובלי קרעים, מתנקות בקלות ובכיף והמראה מהמם!!!!

אורחת 10

משתמש מקצוען
ראש מיטה מרופד זה דבר מהמם.
מה שברור, שקשה להוריד ממנו כתמים, כמו כל דבר שאינו נשלף לכביסה/ רחצה.
למרות זאת לא הייתי מוותרת על זה, כי מטבע הדברים חדר שינה זה לא מקום שאמורים להיות בו כתמים משמעותיים.
אצלנו יש כתם אפרפר מעצבן שלא יורד, מהכיפה של בעלי (היה מניח את הראש על הריפוד בזמן קריאה).
אבל זה לא מאד בולט.

צחור

משתמש מקצוען
דמוי עור בהיר 4 שנים
נראה מהמם
לא כתמים וקל לנקות
(איך בדיוק אמור להגיע לשם קישקושי ילדים?-כמו כל דבר -צריך לשמור!)

ריקיה

משתמש מקצוען
אני עשיתי חדר בהיר עם ריפוד כהה, כך שאין שום בעיה של כתמים

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
האם יש לחשוש לעמידות הבד? שיישחק, שייקרע, שיתלכלך?
איך הניקיון? התחזוקה השוטפת אם צריך?
יש למישהו ניסיון טוב או מר?
תודה.
גם בספה יכול להיות הכל וצריך להיזהר
אנו מאוד נהנים מגב מטה יפיפה עם ריפוד, זה נותן המון לחדר
ממליץ מאוד

Dvori B

משתמש סופר מקצוען
יש הבדל בין ראש מיטה מרופד לבסיס מיטה.
ראש מיטה מרופד בדרך הטבע לא אמורים לעלות על המיטות עם לורדים ומספרים (אלא אם חדר השינה הוא חדר חופשי לילדים לכל פעילות...)
בסיס מיטה מרופד זה כבר הרבה יותר סיכון כי תמיד אפשר להעביר כיסא או עריסה שאיזה מסמר בולט עלול לקרוע את הריפוד.

דבי12

משתמש רשום
קופצת על האשכול
מה אתן אומרות על ראש מיטה בציפוי היגלוס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה