בקשת תפילה מיזם מיוחד ל40 הפרשות חלה לכל חטופ/ה להשבתם הביתה!!

אסתר הדסה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יצאנו במיזם מטורף להשבת החטופים.
40 הפרשות חלה לכל חטוף או חטופה!!
תנסו לדמיין לאיזה מ כמעט 10,000 הפרשות חלה!
תעזרו לנו להגיע ליעד!!
נשמח שתעבירו הלאה...
שנשמע ונתבשר בשורות טובות!! ויה"ר שיחזרו הביתה בריאים בגוף ונפש...
להצטרפות וקבלת שם במייל לחצו על הקישור או שלחו מייל לchala100100 שטרודל gmail.com
https://mail.google.com/mail/?view=...ופן פומבי>&su=אני+רוצה+להצטרף+למיזם+הפרשת+חלה
להצטרפות וקבלת שם בווצאפ לחצו על הקישור

את במטבח והלב שלך בעזה.jpg

נערך לאחרונה ב:

זהבית87

משתמש מקצוען
מצרפת את המיזם הזה למי שמעוניינת
קמח רובינפלד תורמים קמח
036932285

פרויקט הפרשת חלה | רובינפלד

המיזם שלנו פונה לנשים המעונינות לארגן ערב הפרשת חלה ל10 נשים לפחות להשבת החטופים החלמת הפצועים וישועת עמ"י במלחמה
קמח רובינפלד שולחים לכם עד הבית קרטון של קמח לבן איכותי מנופה 12 יחידות ללא עלות

ילילי

משתמש מקצוען
אני עושה היום הפרשת חלה לזכות חייל שנלחם בעזה.
ואני כמובן אתפלל גם על החטופים.

להירשם? או שצריך שהפרשת החלה תהיה רק למען חטוף ספציפי?
@אסתר הדסה ?

אסתר הדסה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הי תודה על כל התגובות.
צריך לקחת שם מהווצאפ או מהמייל.
נשמח שתפיצו שכרגע הווצאפ קרס אז נשמח שתשלחו למייל
chala100100אין לכתוב כתובת מייל

אסתר הדסה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ילילי

משתמש מקצוען
@אסתר הדסה
שלחתי מייל ומקווה שיחזרו אלי מהר כי אני עושה הפרשת חלה היום.
תודה רבה ותזכו למצוות.

עריכה: כבר שלחו לי מייל בחזרה. זריזים! תודה

ארועים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מיזם מדהים. חובה להפיץ איפה שאפשר.
גם אני נרשמתי וקבלתי שם.
הווטסאפ קרס, אפשר במייל ובטלפונים בינתיים

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה