כללי מיזוג נתונים באינדיזיין

מילאנו

משתמש פעיל
אני צריך לערוך טבלאות ממוזגות מתוך בסיס נתונים (אקסס), הכוללות סינון נתונים לפי מספר פרמטרים. (דבר לא מסובך בווארד)
מישהו יכול לעזור לי איך עושים את זה באינדיזיין?
:confused:

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תוכל להרחיב מעט?
מיזוג נתונים באינדי פירושו הזרמת נתונים מקובץ אקסל שנשמר כיוניקוד. בעת שינוי מסמך המקור, ניתן לעדכן את הנתונים.

עכשיו, מה אתה שואל?

מילאנו

משתמש פעיל
אני צריך על אותה טבלה להזרים נתונים שונים לפי חתכים שונים מהמקור.
אם הבנתי את התשובה, אי אפשר. האומנם?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לא הבנתי מה אתה רוצה...
אבל צריך לדעת שמיזוג נתונים באינדי הוא כלי מוגבל, בלתי גמיש. בלי אפשרות לימין שמאל. אם אני לא חייב להשתמש בו - אני לא משתמש.

מילאנו

משתמש פעיל
מה שאני צריך זה מיזוג של נתונים לפי קריטריון מסוים בכל טבלה, על כמה טבלאות זהות:
למשל - רשימת שמות וכתובות, וטבלאות ערוכות לפי שדה "עיר" - כל טבלה עיר אחרת.
בווארד זה לוקח שתי דקות, אבל העיצוב הגרפי של ווארד לעומת אינדיזיין....:cool:

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
באינדי רק מזרימים נתונים מוכנים.
תמפה באקסס מה בא לך, תייצא ל-TXT, ותזרים כל פעם מחדש. אופו הבעיה?

מילאנו

משתמש פעיל
הבעיה היא בנתונים משתנים.
עוד חודש אני צריך את אותה הטבלה, עם אותן פרמטרים, אך הנתונים בבסיס הנתונים השתנו.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מחליפים את ה-TXT, ומעדכנים. לא מבין.

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י RCpro;283608:
לא הבנתי מה אתה רוצה...
אבל צריך לדעת שמיזוג נתונים באינדי הוא כלי מוגבל, בלתי גמיש. בלי אפשרות לימין שמאל. אם אני לא חייב להשתמש בו - אני לא משתמש.

ב'ערך מוסף 2' שאלתי את טל ניניו בקשר לכיון ימין ושמאל.
הוא פתח עליי זוג עיניים לאמר; אין שום בעייה בהזרמה מימין לשמאל.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש לו זוג עיניים?
אתה יודע מה עושה לי קונסטנציה של זוג עיניים (מ'מה המכנה המשותף בין פרה ל***? לשניהם יש את המבט החכם הזה בעיניים').

לגופו של עניין. אין, אין, אין פריסה לעמודים ימניים ושמאליים. לא ב-CS3, ולא ב-CS4.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה