מיזוג דואר כמה פעמים באותו עמוד אפשרי?

zevUP

משתמש פעיל
יש לי על עמוד כ-20 כרטיסים שבכל אחד אני צריך להכניס שמות יש לי כמה עמודים כאילו ואת השמות יש לי באקסל או בוורד, האם יש אפשרות למזג שבכל כרטיס יכנס שם וימשיך לפי הא' ב' זאת אומרת כרטיס א' ראובן כרטיס ב' שמעון וכו', כי כשאני מחבר אותו למיזוג הוא מתחיל שוב מהתחלה ולא כהמשך

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה הכוונה 20 כרטיסים על עמוד? כל אחד שונה מחבירו או שכולם אותו דבר?
אם כולם אותו דבר, המיזוג יתבצע ע"י בחירת סוך מסמך "תויות", להגדיר את הגודל של על מסגרת (כאילו זה מדבקה), ובראשון להדביק אחד המסגרות, ושם לשלב את שדות המיזוג, וכו'.
בהצלחה

zevUP

משתמש פעיל
נכתב ע"י tkh;83664:
מה הכוונה 20 כרטיסים על עמוד? כל אחד שונה מחבירו או שכולם אותו דבר?
אם כולם אותו דבר, המיזוג יתבצע ע"י בחירת סוך מסמך "תויות", להגדיר את הגודל של על מסגרת (כאילו זה מדבקה), ובראשון להדביק אחד המסגרות, ושם לשלב את שדות המיזוג, וכו'.
בהצלחה

הגרפיקה זה אותו דבר ויש מקום להדפיס 21 כרטיסים על עמוד 1 ויש לי בערך 70 שמות באקסל אז במקום להקליד את השמות, או להעתיק כל שם בנפרד רציתי לדעת אם יש אפשרות לעשות בפעם אחת מיזוג ושזה יודפס יהיה שם אחר בכל כרטיס, יש לי את הגרפיקה בקורל דרו, האם זה אפשרי לעשות באינדיזיין? ע"י ייצוא לפי.די.עף ומיזוג דואר

moti_vb

משתמש רשום
באינדזיין איני יודע אבל בוורד זה אפשרי

וכפי שכתבו לך תגדיר את הדף כתוויות

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר גם להגדיר את הכמות בעמוד רק בהדפסה

לבחור באפשרות של מס' עמודים לגליון בתוך חלון הגדרות ההדפסה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה