מיון סינון ואיחוד בין שני שדות בתיבה משולבת

shif beni

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום רב!
עיצבתי טופס פרטי ידידים אך בתיבה המשולבת (שעשיתי עבור חיפוש ידיד שמקבלת ערכים משם פרטי ושם משפחה) יש מס' בעיות, אפרט אותן ואשמח לכ"א שיוכל לעזור.
א. כאשר מקלידים שם כלשהו ניתן להקליד רק שם משפחה אע"פ שמוצג בתיבת הערכים (הנפתחת מהתיבה המשולבת) גם השם פרטי וגם שם משפחה , כיצד ניתן לסדר שההקלדה תהיה גם שם פרטי וגם שם משפחה
ב. כיצד למיין את התיבה הנפתחת מהתיבה המשולבת כי כעת כשאני לוחץ על החיצון הקטן שבצד שמאל של התיבה (להצגת הערכים) זה נפתח בחוסר סדר ואני מעוניין שזה יהיה לפי ה א,ב ;
אודה מאד לכל המסייעים

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כל תיבה משולבת בנויה על שאילתה, ניתן להיכנס לשאילתה, ולהגדיר את המיון על השה הרצוי.

לגבי שם פרטי ומשפחה, יש לעשות שדה בשאילתה (שעליו מבוססת התיבה), שהוא מורכב משני השדות וזאת ע"י & (והוספת רוח ע"י " ").

shif beni

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כל תיבה משולבת בנויה על שאילתה, ניתן להיכנס לשאילתה, ולהגדיר את המיון על השה הרצוי.

לגבי שם פרטי ומשפחה, יש לעשות שדה בשאילתה (שעליו מבוססת התיבה), שהוא מורכב משני השדות וזאת ע"י & (והוספת רוח ע"י " ").
אוקיי מיון בהחלט סידרתי, תוכל להרחיב כיצד לאחד את שם משפחה ושם פרטי
תודה מראש

shif beni

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

יש עוד בעייה שהיא יותר טכנית, לפעמים אני לוחץ בתיבה המשולבת על שם שלמישהו לאחמ"כ אני לוחץ על שם אחר (שהוא אותו מפשחה אבל שורה אחרת בטבלה) וזה לא עובר רק אם אני עובר לכרטיס של מישהו שמשפחתו אינה זהה לקודמת אז זה עובר, יש הסבר אולי?

shif beni

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא הבנתי היכן בעימודה ראשונה אשמח שתרחיב מעט
(סליחה על ההטרחה)

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא הבנתי היכן בעימודה ראשונה אשמח שתרחיב מעט
(סליחה על ההטרחה)
הרשימה הנפתחת בנויה על שאילתא
בשאילתא הזו - במקום לעשות עמודה משפחה ועמודה שם פרטי תעשה עמודה אחת כך:
קוד:
שם: [משפחה] & " " & [פרטי]
ואת העמודה הזאת תעשה בסדר עולה
לאחר שתעשה את זה יפתרו לך שלושת הבעיות

shif beni

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הרשימה הנפתחת בנויה על שאילתא
בשאילתא הזו - במקום לעשות עמודה משפחה ועמודה שם פרטי תעשה עמודה אחת כך:
קוד:
שם: [משפחה] & " " & [פרטי]
ואת העמודה הזאת תעשה בסדר עולה
לאחר שתעשה את זה יפתרו לך שלושת הבעיות
כיצד לעשות הבנתי אבל לא הבנתי במחילה היכן להכניס את הנתון ההוא לשאילתא אני מצרף תמונות ואשמח לתגובות

קבצים מצורפים

• Snap1.png
    Snap1.png
    KB 17.7 · צפיות: 17
  • Snap2.png
    Snap2.png
    KB 18.1 · צפיות: 19

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
כיצד לעשות הבנתי אבל לא הבנתי במחילה היכן להכניס את הנתון ההוא לשאילתא אני מצרף תמונות ואשמח לתגובות
בתמונה השניה במקום לכתוב את זה למטה בקריטריונים תבטל עמודה אחת ועל הראשונה תשים את מה שכתבנו בשורה הראשונה
ועכשיו אני שם לב שאתה משתמש בחיפוש לפי שם המשפחה אז זה לא יפתור לך את הבעיה כי אתה אמור לתקן את החיפוש במקרה הזה לפי שם משפחה וםרטי
או לתקן הכל שיעבוד על בסיס מזהה שמוסתר לכל אחדאם תרצה תוכל להעלות את הקובץ (בrar) ואני ישתדל לתקן ולהעלות כדי שתראה איך זה עובד

shif beni

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בתמונה השניה במקום לכתוב את זה למטה בקריטריונים תבטל עמודה אחת ועל הראשונה תשים את מה שכתבנו בשורה הראשונה
ועכשיו אני שם לב שאתה משתמש בחיפוש לפי שם המשפחה אז זה לא יפתור לך את הבעיה כי אתה אמור לתקן את החיפוש במקרה הזה לפי שם משפחה וםרטי
או לתקן הכל שיעבוד על בסיס מזהה שמוסתר לכל אחדאם תרצה תוכל להעלות את הקובץ (בrar) ואני ישתדל לתקן ולהעלות כדי שתראה איך זה עובד
מנסה אוקיי תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה