מידע על קיסרי (לנשים בלבד)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אבל לבקש ולעמוד על זה שאם לא יהיה צורך מוכח לא לקיים את דרישתך - אפשרי גם אפשרי.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
והאופציה הכי טובה - תפרים פנימיים בלבד!
בחוץ יש רק פלסטר גדול לכמה ימים, וזהו.

ללא כאב של תפרים וללא כאב של סיכות והוצאתן.

אביטלי

משתמש צעיר
שריתיש מסכימה איתך!!

אחרי שני קיסריים ב"ה ועבודת שטח אסביר לך מספר דברים.
קודם כל ישנם 3 סוגי סגירות:
1. סיכות- היא הדרך הקלה והפשוטה למנתח, בסיום הניתוח לוקח כמין מהדק קיר וסוגר... ב3 שניות סיים וזהו. לאחר מספר ימים מוציאים את הסיכות.
2. תפרים רגילים- חוט ומחט מבחוץ. כנ"ל מוציאים לאחר מספר ימים.
3. תפרים נמסים (נסתרים)- תפר פנימי, לוקח זמן רב למנתח לבצע, ולכן לרוב לא עושים זאת.

בניתוח הקודם ביצעו לי סגירה באמצעות סיכות, הסיכות 'משכו' אותי כלפי מטה. היה נורא.
הפעם הגעתי עם דולה והיא התעקשה על תפר פנימי נמס וזה היה מושלם.
ממליצה בחום.
כדאי לך להתעקש!

לגבי הפלסטר ששרית כתבה- לא כולם שמים את זה, הבנתי שזו מדבקה יקרה שקונים בנפרד, אלא אם כן את הולכת באופן פרטי ואז זה כלול בתשלום על הניתוח. לי לא שמו.

שיהיה בהצלחה ובמזל טוב.

אמת אחת

משתמש פעיל
אחרי כמה ניתוחים אצל מנתחים מעולים ומומחים גדולים בתחום
בכולם - סיכות
עבר מצוין ברוך ה'!!!!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אצלי היה תפרים פנימיים + מדבקה . ללא שר"פ וללא בקשה מיוחדת.
בהר הצופים.

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכנסתי לקיסרי בדחיפות ולא ממש התייעצו איתי.
הרופאה רצתה ללמד מתמחה סגנון סגירה שונה, עשו לי תפירה פנימית + הדבקה + פלסטר.
היה מושלם.
לא רואים את הצלקת, לא היה להוציא תפרים או סיכות וממילא ללא כאבים. (למעט כאב החתך עצמו שזה פצע לכל דבר)

הבנתי שאת אתהפרים הפנימיים לא ניתן לעשות בכל ניתוח קיסרי, כלומר זה תלוי במספר הניתוח + משקל האישה ועוד כמה נתונים.

צפור שיר

משתמש רשום
במעיני הישועה- פעם ראשונה שמו לי סיכות.
בפעם השניה ביקשתי תפרים נמסים, לא היה צורך לבקש יותר מידי הם נענו מיד בחיוב.
מאד נהניתי שם מהיחס, מהשירות ומהטיפול.
בהצלחה!

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
המדבקה הנ"ל מעולה! זו מעין תחבושת לחץ שמקבעת את הבטן שלא תזוז, ומפחיתה את הכאבים למינימום. תבקשי גם את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה