דרוש מידע מידע על כשרות הרב דביר למכונת גילוח

שמואל שמואל.

משתמש רשום
שלום רב, אני מעוניין לרכוש מכונת גילוח של פיליפס, בכשרות הרב דביר (דגם s131182), יש למישהו מידע על הכשרות?! (אני מתכוון לשאול האם הרב דביר באמת אישר אותה, וכן האם יש חולקים, מפקפקים, תומכים).
תודה רבה!!

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש הרבה מפקפקים, המכונות המומלצות הם של הרב גרוס, או של הרב שטרן [גילוח כהלכה], או הרב בייפוס [משמרת ההלכה].
לרב גרוס יש גם מכונות קומפלט וגם ערכות סכינים להרכבה על מכונות פיליפס, לאחרים רק ערכות סכינים.

שמואל שמואל.

משתמש רשום
יש הרבה מפקפקים, המכונות המומלצות הם של הרב גרוס, או של הרב שטרן [גילוח כהלכה], או הרב בייפוס [משמרת ההלכה].
מי הםפ המפקפקים?

אני שאלתי דווקא על המכונה הזו, כי שאר המכונות שכתבת, לא מגלחות 'באמת', המכונה הזו היא היחידה שראיתי שגם יש לה הכשר והיא גם מגלחת...

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עצם הדבר שהיא מגלחת יותר מכולם אומר דרשני... אני מצרף לך דפים מקונ' של הרב מורגנשטרן בענין.

קבצים מצורפים

• מכונות גילוח.pdf
    1.9 MB · צפיות: 123

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה