מידע על הר יונה

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

ש.ה.ע.

משתמש פעיל
הפרויקט של ערלוי בכלל לא זז. המלחמה ממש תקעה אותו.
אפשר לראות על הרקע של התמונות של הנדלניסט את המנוף שהוקם על השטח של ערלוי
המנוף הולך לסייע ל 4 בנינים, שתי בנינים שכבר באמצע הבנייה ועוד שתי בנינים שמתחילים לבנות עכשיו, ויש עוד שתי בנינים שכבר לקראת סיום שלד ששם יעבדו ללא סיוע מנוף
מחודש אחרי תחילת המלחמה חזרו לעבוד בפרויקט בקצב קצת יותר איטי בעקבות מחסור בכוח אדם, אבל עכשיו עובדים רגיל כי הביאו סיוע של כוח אדם סיני שעובדים בקצב יותר מהיר מקודם וגם יותר שעות

Geshem

משתמש רשום
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
למישהו יש מידע על דירות להשכרה שם? 4 חדרים לפחות
ומה המחירים?

יוסי גול

משתמש רשום
בקווים של העדה החרדית אמרו שהיה אתמול הפגנה בהר יונה... האם זה נכון?...
אם כן איך מקבלים את זה תושבי המקום?

ש.ה.ע.

משתמש פעיל
היה הפגנה של קהל חסידי ירושלים שגרים בהר יונה כ 25 משפחות
ראש העיר רונן פלוט (שמאוד טוב לחרדים) כעס מאוד
והמנכ''ל של קח''י שלח לו הודעה שהמפגינים הם לא משלו אלא של תוא''י ודושינסקי
אז הוא התקשר אליהם וצעק עליהם
ואז התברר לו שהמנכ''ל של קח''י עבד עליו
אז הוא כעס פי שתים
אני גם בעד ההפגנות אבל אפשר למצוא מקום אחר להפגין לא בנוף הגליל כדי לא להכעיס ראש עיר שטוב אליך
חבל חבל חבל.......

ייד

משתמש מקצוען
היה הפגנה של קהל חסידי ירושלים שגרים בהר יונה כ 25 משפחות
והמנכ''ל של קח''י שלח לו הודעה שהמפגינים הם לא משלו אלא של תוא''י ודושינסקי
אז הוא התקשר אליהם וצעק עליהם
ואז התברר לו שהמנכ''ל של קח''י עבד עליו
אז הוא כעס פי שתים
אני גם בעד ההפגנות אבל אפשר למצוא מקום אחר להפגין לא בנוף הגליל כדי לא להכעיס ראש עיר שטוב אליך
חבל חבל חבל.......
:LOL::ROFLMAO::LOL:
שמעתי שכמה בעלזאר׳ס עשו הפגנת נגד...
בקיצור, הר יונה כבר לא סוף העולם!

ייד

משתמש מקצוען
אגב,
אני לא יודע את מי הוא אוהב וכמה
אבל מאז שהוא עלה לשלטון לא יצא אפי׳ מכרז דיור חרדי אחד,
ובמקום זה בונים פרויקט ערבי ענק צמוד צמוד לשכונה שאף אחד לא יחלום על התרחבות חרדית...
(תזכורת: ראש העיר הקודם קידם 18000 דירות...והודח ע״י המשטרה...ואז התיק נסגר...ופלוט הוצנח...חד גדיא...)

ש.ה.ע.

משתמש פעיל
לא הבנתי,
המפגינים הגיעו מבחוץ?
הם תושבי המקום, אז את מי הם צריכים לקבל בדיוק?
אגב,
אני לא יודע את מי הוא אוהב וכמה
אבל מאז שהוא עלה לשלטון לא יצא אפי׳ מכרז דיור חרדי אחד,
ובמקום זה בונים פרויקט ערבי ענק צמוד צמוד לשכונה שאף אחד לא יחלום על התרחבות חרדית...
(תזכורת: ראש העיר הקודם קידם 18000 דירות...והודח ע״י המשטרה...ואז התיק נסגר...ופלוט הוצנח...חד גדיא...)
וע''ז נאמר מהרסיך ומחרביך ממך יצאו

1212

משתמש חדש
בקווים של העדה החרדית אמרו שהיה אתמול הפגנה בהר יונה... האם זה נכון?...
אם כן איך מקבלים את זה תושבי המקום?
מן הסתם הקהילות הירושלמיות שהם הקהילות היותר גדולות בהר יונה. כמו תולדות אברהם יצחק. דושינסקיא. קהל חסידי ירושלים. וכיוצ"ב. הרגישו לכמה שעות שרכשו דירה בכלל במאה שערים בירושלים או בקרית הרמא בבית שמש. היה ניתן לשמוע את ההתרגשות בקולם של התושבים המנעייסים לראשונה מזה הרבה זמן🤣

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מן הסתם הקהילות הירושלמיות שהם הקהילות היותר גדולות בהר יונה. כמו תולדות אברהם יצחק. דושינסקיא. קהל חסידי ירושלים. וכיוצ"ב. הרגישו לכמה שעות שרכשו דירה בכלל במאה שערים בירושלים או בקרית הרמא בבית שמש. היה ניתן לשמוע את ההתרגשות בקולם של התושבים המנעייסים לראשונה מזה הרבה זמן🤣
הסיפור הוא שרק קהל חסידי ירושלים שיש להם כאן אולי 25 משפחות ואולי גם פחות ורק 5/7 מהם הפגינו וכל שאר הקהילות לא דושינסקי ולא תולדות אברהם יצחק אף אחד לא הצטרף כולם עמדו בצד וגיכחו
ואגב לפי הידוע לי לקהילת תולדות אברהם יצחק יש כ 100 משפחות דושינסקי 40 קהל חסידי ירושלים 25 קהילת בעלזא ישנו 130 משפחות טשערנוביל 20משפחות שאר קהילות המשוייכים לאגודת ישראל כ- 30 משפחות ברסלב 40 משפחות כך שרק אם נצרף את ברסלב לקהילות הקנאיות יהיה נכון המשפט הבא
הקהילות הירושלמיות שהם הקהילות היותר גדולות בהר יונה
אך היות ורוב הברסלב הם גם כאלו ההולכים לבחירות אז המשפט אינו נכון אלא מה הם עושים הכי הרבה רעש ועל זה יש את הפתגם שכלי שיש בו רק כמה מטבעות מרעיש הרבה יותר

1212

משתמש חדש
הסיפור הוא שרק קהל חסידי ירושלים שיש להם כאן אולי 25 משפחות ואולי גם פחות ורק 5/7 מהם הפגינו וכל שאר הקהילות לא דושינסקי ולא תולדות אברהם יצחק אף אחד לא הצטרף כולם עמדו בצד וגיכחו
ואגב לפי הידוע לי לקהילת תולדות אברהם יצחק יש כ 100 משפחות דושינסקי 40 קהל חסידי ירושלים 25 קהילת בעלזא ישנו 130 משפחות טשערנוביל 20משפחות שאר קהילות המשוייכים לאגודת ישראל כ- 30 משפחות ברסלב 40 משפחות כך שרק אם נצרף את ברסלב לקהילות הקנאיות יהיה נכון המשפט הבא

אך היות ורוב הברסלב הם גם כאלו ההולכים לבחירות אז המשפט אינו נכון אלא מה הם עושים הכי הרבה רעש ועל זה יש את הפתגם שכלי שיש בו רק כמה מטבעות מרעיש הרבה יותר
תוא"י ודושינסקיא 'גיחכו'? הם לא חלק מהענין של ההפגנות? בדרך כלל הם לא מפגינים? על קברים. ניתוחים. שבת וכיוצ"ב? זו האוירה עליהם הם מתחנכים. זה ה"מצב" והידישקייט. נשמע לא אמין.

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
תוא"י ודושינסקיא 'גיחכו'? הם לא חלק מהענין של ההפגנות? בדרך כלל הם לא מפגינים? על קברים. ניתוחים. שבת וכיוצ"ב? זו האוירה עליהם הם מתחנכים. זה ה"מצב" והידישקייט. נשמע לא אמין.
אני לא מרוויח שום דבר אם אתה כן מאמין כך שלא אכפת לי שלא תאמין
מצורף תמונה שרואים בה את כלל (מאות אם לא אלפים) המפגינים

קבצים מצורפים

• 20240206_115355.jpg
    20240206_115355.jpg
    KB 271.7 · צפיות: 63

ייד

משתמש מקצוען
דושינסקיא כבר לא,
תוא״י, ברסלב, פרושים וקהח״י בדרך כלל כן, אבל כמובן בסוף זה עניין אישי של כל אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה