מידע על הר יונה

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
בהחלט כולנו ראינו את זה בפעם הראשונה כאן בפורום ולמדנו את הנשוא והתגובה יבוא בצורה מסודרת
מעניין נראה לי שלפני שבית דין כותב פסק כזה הוא מברר אם הזימון לדיון הגיע לנתבע לא?

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
הפרויקט היחידי כרגע בשיווק הוא של חברת אפי קפיטל בלי תיווך
אנשים מחפשים בהר יונה פתרון דיור זול ולא פרויקט יוקרה
תגיד לאיש הפרסום שאם הוא ישווק את אותם דירות כהזדמנות אחרונה לפני עלית המחירים ולא כפרויקט יוקרה תמכרו יותר דירות

שמוא דו

משתמש רשום
תגיד לאיש הפרסום שאם הוא ישווק את אותם דירות כהזדמנות אחרונה לפני עלית המחירים ולא כפרויקט יוקרה תמכרו יותר דירות
הלוואי שזה היה המחיר של דירות בפרויקט יוקרה

בעלזער גאה

משתמש רשום
חבל על העצות, אף אחד לא יקנה במחיר כזה תגיד מה שאתה רוצה...

בעלזער גאה

משתמש רשום
אני לא יודע מה המחירים בהר יונה אבל בשביל מה שהמקום שם מציע ולעומת מקומות אחרים זה ממש זול
איפה אפשר למצוא דירת במקום חרדי לגמרי וכל המעלות שיש להר יונה דירות בכזה מחיר?
הכל טוב ויפה אבל אם אתה רוצה שהמקום יתפתח זה לא הזמן להעלות מחירים כי ברגע שהמחירים יעלו אף אחד לא יגיע לכאן ולעומת המחירים כאן זה מאד יקר, כן.

שמוא דו

משתמש רשום
ואתה בא להצדיק את זה???
זה נקרא לחשוב רק על עצמך ולא על טובת המקום
לא להצדיק אבל אני גם חושב שכמה שיתעצבנו וינסו להוריד את המחיר זה לא ילך כי בכל מצב זה הולך להיות המחיר.
ובשביל המעלות שיש בהר יונה לדעתי יחסית לשאר הארץ זה עדין יותר זול.
אתה לא מסכים איתי שעדין זה יותר זול מכל הארץ ביחס למה ששאתה מקבל?

בעלזער גאה

משתמש רשום
לא להצדיק אבל אני גם חושב שכמה שיתעצבנו וינסו להוריד את המחיר זה לא ילך כי בכל מצב זה הולך להיות המחיר.
ממש לא.
אני לא יודע אם אתה גר כאן או לא אבל המקום עדיין זקוק להתפתחות ואם בשלב הזה יעלו את המחירים זה לא יקרה ואז ממילא אף אחד לא יבוא לכאן (כי בינתיים אחד המעלות הכי גדולות זה המחירים השפויים)

נערך לאחרונה ב:

טיל בליסטי

משתמש פעיל
רק להבהיר פה את הנושא יש אפשרות לקנית דירות בזול בהר יונה
ויש פה חברה שמעלה מחירים כולל מי שהוא מטעמה פה באשכול (חפשו לבד זה לא מסובך...)שמשווק את הדירות
פשוט שימו לב.

ר. המוסד

משתמש מקצוען
ממש לא.
אני לא יודע אם אתה גר כאן או לא אבל המקום עדיין זקוק להתפתחות ואם בשלב הזה יעלו את המחירים זה לא יקרה ואז ממילא אף אחד לא יבוא לכאן (כי בינתיים אחד המעלות הכי גדולות זה המחירים השפויים)
מצד שני,
זה המקום היחיד שהוא חרדי ולא מתחרד
וזה כשלעצמו שווה הרבה.

לא חלילה שאני מצדיק הפקעת שערים,
כנראה שמר קפיטל יודע מה שהוא עושה
כי יש הרבה מאד מכלל הציבורים שרוצים לגור דווקא במקום חרדי וזול יחסית
ואין להם כוח לחכות 20 שנה
שהמקומות המתחרדים ישנו סוף סוף את הצביון שלהם.

בעלזער גאה

משתמש רשום
מצד שני,
זה המקום היחיד שהוא חרדי ולא מתחרד
וזה כשלעצמו שווה הרבה.

לא חלילה שאני מצדיק הפקעת שערים,
כנראה שמר קפיטל יודע מה שהוא עושה
כי יש הרבה מאד מכלל הציבורים שרוצים לגור דווקא במקום חרדי וזול יחסית
ואין להם כוח לחכות 20 שנה
שהמקומות המתחרדים ישנו סוף סוף את הצביון שלהם.
אבל האלה שרוצים לגור במקום חרדי יבואו אם זה זול יחסית למרחק מהמרכז ואם יעלו מחירים הם לא יבואו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה