דרוש מידע מידע בקשר לטסט נהיגה

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
1. לפני כל צומת, להסתכל היטב לשני הצדדים ופעמיים במודגש, שהבוחן ישים לב לזה.
2. ישר כשיוצאים לטסט, לאותת ולהסתכל במראה.
3. לא לשכוח לשים חגורה.
4. גם אם הבוחן אומר לעבור נתיב, ורואים שאי אפשר, ואם לא יעבור ימשיך ישר, לא לעבור ולא להתרגש ולא להילחץ. להיות זהירים. יכול לעבור עבור, לא יכול המשך.
5. לשים לב היטב, לכובע שמעל הרמזור.
6. כל ספק בכביש, להחמיר בזהירות. לדוג': הולך רגל רק מתקרב למעבר חציה יש לעצור ולתת לעבור.
7. לא לשכוח להאט לפני כל פס האטה.
8. בד"כ מההתרגשות לוחצים חזק על הברקס, ללחוץ פחות בחוזקה.
9. להסתכל ולהסתכל ולהסתכל, על הכביש, על המראות, להיות עירניים. ההסתכלות זה הכי חשוב.
הרבה הצלחה וסיעתא דשמיא!!!

דגש חזק

משתמש פעיל
אם מעניין אותך, אוכל לשלוח לך רשימה של טעויות, הדגשים ולקחים אותם רשמתי לעצמי אחרי כל שיעור, ואחרי כל טסט שלא צלח.

פיר

משתמש סופר מקצוען
1. לפני כל צומת, להסתכל היטב לשני הצדדים ופעמיים במודגש, שהבוחן ישים לב לזה.
2. ישר כשיוצאים לטסט, לאותת ולהסתכל במראה.
3. לא לשכוח לשים חגורה.
4. גם אם הבוחן אומר לעבור נתיב, ורואים שאי אפשר, ואם לא יעבור ימשיך ישר, לא לעבור ולא להתרגש ולא להילחץ. להיות זהירים. יכול לעבור עבור, לא יכול המשך.
5. לשים לב היטב, לכובע שמעל הרמזור.
6. כל ספק בכביש, להחמיר בזהירות. לדוג': הולך רגל רק מתקרב למעבר חציה יש לעצור ולתת לעבור.
7. לא לשכוח להאט לפני כל פס האטה.
8. בד"כ מההתרגשות לוחצים חזק על הברקס, ללחוץ פחות בחוזקה.
9. להסתכל ולהסתכל ולהסתכל, על הכביש, על המראות, להיות עירניים. ההסתכלות זה הכי חשוב.
הרבה הצלחה וסיעתא דשמיא!!!
תודה רבה וישר כח גדול.

דגש חזק

משתמש פעיל
כתבי לי באישי כתובת מייל, ואשלח בעז"ה
(נראה לי שאין אפשרות לצרף קובץ בהודעה פרטית)

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פשוט להתעלם מהטסטר. להתרכז בכביש, בתנועה ומה שצריך לעשות בכל רגע נתון, ולא לנסות להרשים או לעשות הצגות והבטות מוגזמות.

ושמעתי גם על סגולה, כי איך אפשר בלי? להגיד "ונוח מצא חן בעיני ה'" ופרק כ בתהילים.

בהצלחה רבה.

ממממממ

משתמש מקצוען
עצה של המורה שלי שממש עזרה לי:
להסביר את עצמי בקול. ז"א אם יש משהו שעשיתי והוא לא היה ממש בסדר. לפרט את המניעים שלי. לא בקטע של התנצלות... מה השיקול / הסיבה שעמדה מאחורי זה.
אני עברתי טסט עם בלימה בזכות העצה הזו.

דודינקה

משתמש רשום
עצה של המורה שלי שממש עזרה לי:
להסביר את עצמי בקול. ז"א אם יש משהו שעשיתי והוא לא היה ממש בסדר. לפרט את המניעים שלי. לא בקטע של התנצלות... מה השיקול / הסיבה שעמדה מאחורי זה.
אני עברתי טסט עם בלימה בזכות העצה הזו.
גם היום הכל מוקלט כך שאם הטסטר רואה שענית הוא חושש מערעור שיראו שלא שתקת והסכמת

ששון בן שמחה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אם יש למישהו עצות בנוגע לשמירת מרחק מהמדרכה הימנית וכדו', אשמח.
(אחרי 4 טסטים כושלים).

פיר

משתמש סופר מקצוען
סליחה מה זאת אומרת לשים לב לכובע שמעל הרמזור?

שלס

משתמש מקצוען
סליחה מה זאת אומרת לשים לב לכובע שמעל הרמזור?
כנראה הוא מתכוון לשים לב אם זה רמזור ישר או שמאלה.
לפעמים הרמזור ישר נהיה ירוק, ורכב שעומד בנתיב שפונה שמאלה טועה ומתחיל בנסיעה.
זה עלול לקרות לא רק בטסט, אלא גם לנהג ותיק בצומת שהוא לא רגיל בה.

פיר

משתמש סופר מקצוען
כנראה הוא מתכוון לשים לב אם זה רמזור ישר או שמאלה.
לפעמים הרמזור ישר נהיה ירוק, ורכב שעומד בנתיב שפונה שמאלה טועה ומתחיל בנסיעה.
זה עלול לקרות לא רק בטסט, אלא גם לנהג ותיק בצומת שהוא לא רגיל בה.
תודה רבה

FGH

משתמש חדש
לא לקחת זכות קדימה, לבדוק פעמיים פעם שניה תוך כדי הפניה כי יש רכבים שמגיעים ממקום שלא צפוי או במהירות גבוהה
לא לפספס תמרור עצור
להסתכל במראות ושטחים מתים לפני כל פניה או מעבר נתיב או התחלת נסיעה

ק"סניק

משתמש פעיל
בגדול: בתור אחד שפיצח את הנוסחה... (טסט ראשון אחרי שיעורים פחות מהנדרש בס"ד) הרעיון הוא כזה:
כמעט כל מה שנכתב למעלה נכון, אבל, וזה האבל הגדול, כל עוד זה נתפס כאוסף הוראות, פעמים שזה ירד לרמת הביצוע, ופעמים שלא, או שזה ירד מאוחר מדי או בצורה לא ספונטנית וכדומה. בשביל להצליח בטסט אתה צריך לחשוב שאין טסטר לידך אלא רק את מי שילווה אותך תמיד - את הקב"ה כמובן, ולכן אין מקום ללחץ, אלא תעשה את כל מה שצריך לעשות כשנוהגים, ואני אחדש לך - זה נשאר אותו דבר! וכל אלה שאומרים שיום למחרת התאוריה והטסט הם שכחו ה כ ל זה פשוט לא נכון זה רק עבר להם ממקום של ידע למקום של אינסקטינט. אני זוכר למשל שתוך כדי לימוד הנהיגה שלי הייתי נוסע המון בתחבורה ציבורית והתחלתי לעקוב אחרי נהגים, וגיליתי שהם עושים הכל - הם מסתכלים הממממממון במראות, הם בודקים להיכן הרמזור מפנה והם בודקים אם הם בחד או בדו, ולמי זכות הקדימה כרגע, רק שהם יכולים לעשות את זה תוך כדי שיחה עם היושב לצידם וכדומה כי זה אצלם ברמת ההרגל והאינסקטינט.
בקיצור - שם המשחק הוא לשנן לעצמך שאתה לא לומד נהיגה, אלא אתה לומד לנהוג, וכמו שמלמדים - ככה נוהגים
ולכן לענ"ד לא כדאי להתווכח כשזה לא צודק, אלא אם כן אתה באמת משוכנע שעשית זאת בשיקול דעת, ולפעמים גם מודה ועוזב ירוחם כי גם לנהג ותיק קורה פשלות ואם כשהוא חוטף צפירה על מעבר נתיב לא זהיר או על חטיפת זכות קדימה וכדו' הוא יודע להתנצל ע"י איתות או סימון, אז גם בטסט זה אפשרי (עד גבול כמובן).
וכל הרעיון של הגברת ביטחון עצמי לדעתי הוא פשוט טפשי ביסודו, כי אם אתה יודע מה אתה עושה ולמדת טוב, אז פשוט תבצע, בטחון עצמי זה סוג של שואו של משהו שאין לך, ופה, כיון שלמדת טוב ואתה יודע לנהוג אז פשוט תנהג!!!

ותתפלל כמובן ליושב במרומים שלא תיקלע למצבים מסובכים במיוחד שקשה להתמודד איתם בשלב ראשון, ותתפלל גם שתצליח להיות 'אתה' במיטבך ולתפקד כמו שאתה יודע
גם הייתי ממליץ על תרומה על תנאי שאם תעבור תתרום את עלות הטסט השני (שכבר לא תצטרך לשלם אותו בע"ה) לצדקה - זה הרבה אבל שווה, עדיף שתתן לצדקה מאשר ל'קופת משרד התחבורה'.... אבל זה כבר עצה אישית שאצלי בס"ד עבדה

בהצלחה רבה

פיר

משתמש סופר מקצוען
בגדול: בתור אחד שפיצח את הנוסחה... (טסט ראשון אחרי שיעורים פחות מהנדרש בס"ד) הרעיון הוא כזה:
כמעט כל מה שנכתב למעלה נכון, אבל, וזה האבל הגדול, כל עוד זה נתפס כאוסף הוראות, פעמים שזה ירד לרמת הביצוע, ופעמים שלא, או שזה ירד מאוחר מדי או בצורה לא ספונטנית וכדומה. בשביל להצליח בטסט אתה צריך לחשוב שאין טסטר לידך אלא רק את מי שילווה אותך תמיד - את הקב"ה כמובן, ולכן אין מקום ללחץ, אלא תעשה את כל מה שצריך לעשות כשנוהגים, ואני אחדש לך - זה נשאר אותו דבר! וכל אלה שאומרים שיום למחרת התאוריה והטסט הם שכחו ה כ ל זה פשוט לא נכון זה רק עבר להם ממקום של ידע למקום של אינסקטינט. אני זוכר למשל שתוך כדי לימוד הנהיגה שלי הייתי נוסע המון בתחבורה ציבורית והתחלתי לעקוב אחרי נהגים, וגיליתי שהם עושים הכל - הם מסתכלים הממממממון במראות, הם בודקים להיכן הרמזור מפנה והם בודקים אם הם בחד או בדו, ולמי זכות הקדימה כרגע, רק שהם יכולים לעשות את זה תוך כדי שיחה עם היושב לצידם וכדומה כי זה אצלם ברמת ההרגל והאינסקטינט.
בקיצור - שם המשחק הוא לשנן לעצמך שאתה לא לומד נהיגה, אלא אתה לומד לנהוג, וכמו שמלמדים - ככה נוהגים
ולכן לענ"ד לא כדאי להתווכח כשזה לא צודק, אלא אם כן אתה באמת משוכנע שעשית זאת בשיקול דעת, ולפעמים גם מודה ועוזב ירוחם כי גם לנהג ותיק קורה פשלות ואם כשהוא חוטף צפירה על מעבר נתיב לא זהיר או על חטיפת זכות קדימה וכדו' הוא יודע להתנצל ע"י איתות או סימון, אז גם בטסט זה אפשרי (עד גבול כמובן).
וכל הרעיון של הגברת ביטחון עצמי לדעתי הוא פשוט טפשי ביסודו, כי אם אתה יודע מה אתה עושה ולמדת טוב, אז פשוט תבצע, בטחון עצמי זה סוג של שואו של משהו שאין לך, ופה, כיון שלמדת טוב ואתה יודע לנהוג אז פשוט תנהג!!!

ותתפלל כמובן ליושב במרומים שלא תיקלע למצבים מסובכים במיוחד שקשה להתמודד איתם בשלב ראשון, ותתפלל גם שתצליח להיות 'אתה' במיטבך ולתפקד כמו שאתה יודע
גם הייתי ממליץ על תרומה על תנאי שאם תעבור תתרום את עלות הטסט השני (שכבר לא תצטרך לשלם אותו בע"ה) לצדקה - זה הרבה אבל שווה, עדיף שתתן לצדקה מאשר ל'קופת משרד התחבורה'.... אבל זה כבר עצה אישית שאצלי בס"ד עבדה

בהצלחה רבה
תודה מקרב לב על כל העצות בעזרת השם היושב במרומים יעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה