עזרה מטרנה בסיטונאות לחלוקה

אביודה

משתמש מקצוען
מישהו יודע אם יש דרך לקנות מטרנה במחיר ובכמות של סיטונאות לאיש הפרטי? ואיך עושים את זה?
רוצים לעשות חלוקה גדולה לאברכים. מישהו יודע לעזור?
תודה רבה

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עוד מישהו? זה חסד גדול למאות אברכים
אם אתה מכיר מישהו באחד הסניפים של רמי לוי וכדו' אתה יכול לקבל דרכם במחירים מצחיקים או שיעשו תוספת להזמנה שלך אצלינו לפני שבוע היה 2 ב-70 ברמי לוי ככה שאני מאמין שיש להם מחיר זול יותר אם צריך

אביודה

משתמש מקצוען
אם אתה מכיר מישהו באחד הסניפים של רמי לוי וכדו' אתה יכול לקבל דרכם במחירים מצחיקים או שיעשו תוספת להזמנה שלך אצלינו לפני שבוע היה 2 ב-70 ברמי לוי ככה שאני מאמין שיש להם מחיר זול יותר אם צריך
אתה בטוח שזה עובד ככה?

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

איבאיבא

משתמש פעיל
איזה סניף? (לצורך אישי לא לחלוקה)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עד כמה שידוע לי הרבה פעמים חנויות עושים מבצעים שמפסידים עליהם, או במחיר הקרן, ממש כדי למשוך לקוחות.
מטרנה (שלבים) זה מוצר שאין שום חנות שמוכרת אותו זול יותר מ-47 באופן קבוע (ויש כאלה שגם במחיר הזה מגבלים ל2-3 יחידות ללקוח). סימן שזול יותר זה כמעט לא ריווחי - ו-35 זה מחיר הפסד או שההנחה היא יוזמה של החברה עצמה.

למה למשל במשנת יוסף, ובחלוקות השכונתיות אין מטרנה באופן קבוע ב-40 ש"ח? כנראה שאין דבר כזה.

ואדרבה אם אני טועה, איך זה שעד היום אף ארגון לא חשב לעשות מכירה בזול לאברכים (אפילו עם קריטוריונים), זה הרבה יותר סיוע מאשר "מלבושי כבוד" ועוד ארגונים שנותנים כמה שקלים. יש משפחות שאצלם משתמשים ב8 קופסאות בחודש (לא תאומים).

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
סימן שזול יותר זה כמעט לא ריווחי - ו-35 זה מחיר הפסד או שההנחה היא יוזמה של החברה עצמה.
כן נראה שזה בדיוק הרעיון להביא לקוחות וכמובן לא ראיתי את זה מחיר קבוע זה משתנה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כן נראה שזה בדיוק הרעיון להביא לקוחות וכמובן לא ראיתי את זה מחיר קבוע זה משתנה
אז אתם מבינים לבד שאם זה מחיר הפסד הם לא יתנו לך להוסיף להזמנה שלהם.....

אביודה

משתמש מקצוען
עד כמה שידוע לי הרבה פעמים חנויות עושים מבצעים שמפסידים עליהם, או במחיר הקרן, ממש כדי למשוך לקוחות.
מטרנה (שלבים) זה מוצר שאין שום חנות שמוכרת אותו זול יותר מ-47 באופן קבוע (ויש כאלה שגם במחיר הזה מגבלים ל2-3 יחידות ללקוח). סימן שזול יותר זה כמעט לא ריווחי - ו-35 זה מחיר הפסד או שההנחה היא יוזמה של החברה עצמה.

למה למשל במשנת יוסף, ובחלוקות השכונתיות אין מטרנה באופן קבוע ב-40 ש"ח? כנראה שאין דבר כזה.

ואדרבה אם אני טועה, איך זה שעד היום אף ארגון לא חשב לעשות מכירה בזול לאברכים (אפילו עם קריטוריונים), זה הרבה יותר סיוע מאשר "מלבושי כבוד" ועוד ארגונים שנותנים כמה שקלים. יש משפחות שאצלם משתמשים ב8 קופסאות בחודש (לא תאומים).
יד אליעזר קונים ב 35 ש"ח ומחלקים למשפחות...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יד אליעזר קונים ב 35 ש"ח ומחלקים למשפחות...
השאלה אם המחיר הזה זה המחיר הסיטונאי, או שגם החברה מוכרת להם במחיר עלות בתור חסד.
וגם אם נניח שזה המחיר הסיטונאי - זה עדיין מחיר הפסד לרמי לוי, כי איפה כל הוצאות ההובלה, הלוגיסטיקה, והסידור על המדפים, ואחוז המס מהרווח? לכן זה ברור מחיר הפסד השאלה עד כמה.

mirie

משתמש מקצוען
מהלחץ מהקורונה מילאנו את הבית בקופסאות מטרנה :)
יש לנו 6 קופסאות של שלב 2.
מוכרים כל קופסה ב47 ש"ח.
לקונים 3 קופסאות ומעלה - משלוח עד הבית בבני ברק.
הקודם זוכה

0548443852

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה