עזרה מטפלת רגשית יראת שמים במיוחד לנערה בת 16

שומע בקול ה'

משתמש צעיר
נערה בת 16 כשרונית ומוצלחת ברמה גבוהה מאד
שעוברת תקופה קשה (אמא שלה במצב רגשי בעייתי, עול הבית עליה, וכרגע לא ברור אם הבית ישרוד את הזעזועים)

היא יראת שמים במיוחד ולא תפתח למישהי לא כמוה
ויש לה טראומה ממטפלות עם דעות בעייתיות

תודה על כל הצעה ממש הצלת נפשות
מתייג את @ארבע
תודה רבה

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אפשר לפנות לארגון "ויועצינו" של הרב בויאר, הוא מכשיר מטפלים ומטפלות על פי התורה.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
במצב של רקע כזה, עם סיכוי גדול להעברה תורשתית ו/או סביבתית של קשיים נפשיים, בכלל לא ממליצה ללכת למטפלת בלי הכשרה מקצועית-אקדמית. זו לא נערה שמתמודדת עם קושי סטייל 'לא בחרו אותי לתפקיד הראשי ב'עליה לבנות'', יש פה התמודדות בשדה זרוע מוקשים.
יש די מטפלות עם הכשרה מקצועית טובה שהן חרדיות וצדקניות ושמרניות בדעותיה ובלבושן.
מאיזה אזור בארץ הבחורה?
צריך לבדוק גם אם המוסד החינוכי בו לומדת הנערה עובד עם קרן ידיות טורונטו - במקרה כזה היא עשויה להיות זכאית לקבל טיפול מקצועי ביותר במחיר מסובסד.

נערך לאחרונה ב:

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אהובה בראייער- 052-7675497
מב"ב,
מניסיון אישי שלי ועוד ששלחתי
מצילה חיים !
יש לה כוח בידיים - מתנה מבורא עולם,
אישה יראת שמיים אמתית
אפשר דרך טלפון כך שזה מתאים למקרים שלא נעים ...

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אחת בבני ברק שהיא פסיכולוגית (מנסיון כדאי טיפול מקיף ,מקצועי) אבל גם יקרה.... אני הכי ממליצה על טיפול כזה תודיעי אם רלוונטי לך....

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ולעצם העניין:
ממליץ מאוד על מטפלת ריגשית (ולא רק...) מאסטרית, ברמה שלא בנמצא, אני מכיר רבים שנעזרו בה, וגומרים עליה את ההלל.
אין לי מושג אם היא פנויה, אבל שווה לנסות!
בקי לוי
0504112546
(מופיעה גם כאן https://www.ifs-israel.org/therapists-guide/ )

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
תרתי דסתרי...:ROFLMAO:
נכון.
אל תאמינו לניקים עלומיים שמפרגנים על מישהו (שיכול להיות גם אחות שלהם)
ובמיוחד שמי שכות בעל מישהו "מוצלחת באמת" וכד' אתם לא יודעים באיזה סוג של התנסות הוא היה
האם זה היה לחרדות ממבחנים או לאנורקסיה או למאניה דיפרסיה...
תשאלו אנשים שמתעסקים בתחום
ועדיין צריך הרבה רחמי שמיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה