מטבח לדירה שמיועדת למכירה

מבינה עניין

משתמש מקצוען
זה אומר שזה כמובן לא מעץ מלא ולא יודעת בדיוק מאיזה חומר, לחברים שלנו יש כבר 4 שנים וזה נראה ממש במצב חדשששש.

styehoshua

משתמש מקצוען
לדעתי תנסה למכור ללא מטבח
אני חושבת שגם קבלן לא שם את המטבח עד שהוא סוגר עם קונה.
יבוא קונה יראה דירה משופצת הכנה למטבח. תגיד לו שאתה מזכה אותו ב 15 K תיקח מחיר בהתאם.
חבל... יתכן ובןאדם שקונה דירה יפרק מיד את האיקה לא חבל על הכסף שלך ושלו?

בונדל

משתמש צעיר
לדעתי תנסה למכור ללא מטבח
אני חושבת שגם קבלן לא שם את המטבח עד שהוא סוגר עם קונה.
יבוא קונה יראה דירה משופצת הכנה למטבח. תגיד לו שאתה מזכה אותו ב 15 K תיקח מחיר בהתאם.
חבל... יתכן ובןאדם שקונה דירה יפרק מיד את האיקה לא חבל על הכסף שלך ושלו?

אני לא מתכוונת להשקיע במטבח 15 אלף.. ובטח לא לזכות אותו בכזה סכום..
עדיף לי להשקיע את הכמה אלפים ולמכור כדירה מושלמת

שושנית100

משתמש מקצוען
תשקיע מטבח שיראה טוב
לא חייב קלאפות וטריקה שקטה
אבל ברגע שיראה מואר ונעים לעין
ויתאים לקו הכללי של כל הדירה

styehoshua

משתמש מקצוען
[QUOTE="
[/QUOTE]

תתמחר את הדירה בהתאם..
נראה לי יותר מרשים מלעשות מטבח זול, בכל אופן אותי זה יותר היה מושך.

מטבח גם אם הוא נראה לך זול יש שייש יש כיורים ברזים חיפוי קיר ...

styehoshua

משתמש מקצוען

תתמחר את הדירה בהתאם,לרוב האנשים לדעתי זה יותר ידבר.
גם אם תקנה מטבח זול יש שייש יש אריחים כיורים ברזים... אני לא חושבת שאתה רואה את המחיר הסופי ואתה נראה לי מחושבן, בצורה כזו יותר קל לך להתחשבן במדויק.

אני לא בעלת מקצוע בתחום ולא עוסקת בזה יכול להיות שדעתי ממש עקומה אבל אם הייתי מחפשת דירה הייתי בשמחה חושבת על כיוון כזה.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי רעיון.
תנו מחיר על הדירה, נניח 2 מליון, ותגידו ללקוחות הפוטנציאליים, שהם יכולים לבחור את המטבח בעצמם לפי הצרכים האישיים שלהם! ותנו להם זיכוי של 15 אלף ש"ח אצל נגר או חנות מטבחים. אני בתור קונה הייתי מעדיף כך מאשר כל מטבח בנוי אחר. זה דבר שיוכל גם לשכנע אנשים לקנות דווקא את הדירה שלכם.
מטבח סטנדרט של 3000 ש"ח לדעתי רק עושה רושם זול ולא רציני, מטבח מאיקאה יכול להיות יותר טוב, אם תרצו משם משהו נורמלי יכול לעלות לכם 20 אלף ש"ח או יותר. אבל עדיין לדעתי עדיף כמו שהצעתי.

styehoshua

משתמש מקצוען
ש לי רעיון.
תנו מחיר על הדירה, נניח 2 מליון, ותגידו ללקוחות הפוטנציאליים, שהם יכולים לבחור את המטבח בעצמם לפי הצרכים האישיים שלהם! ותנו להם זיכוי של 15 אלף ש"ח אצל נגר או חנות מטבחים. אני בתור קונה הייתי מעדיף כך מאשר כל מטבח בנוי אחר. זה דבר שיוכל גם לשכנע אנשים לקנות דווקא את הדירה שלכם.
מטבח סטנדרט של 3000 ש"ח לדעתי רק עושה רושם זול ולא רציני, מטבח מאיקאה יכול להיות יותר טוב, אם תרצו משם משהו נורמלי יכול לעלות לכם 20 אלף ש"ח או יותר. אבל עדיין לדעתי עדיף כמו שהצעתי.
זו הייתה כוונתי
אני גם חושבת כך.

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מדובר בדירה לזוג, שההורים קונים ואומרים טוב הם הסתדרו כשירצו יחליפו,
מדובר בדירה למשפחה, ומעצבן לקנות דירה יפה וגדולה ומטבח דפוק,
מצד שני באם אתם תתכננו את המטבח ותשקיעו יתכן ולא יהיה לטעם הקונים ויהיה אכפת להם.
אבל אתם לא רוצים להשקיע, ומטבח ללא מגירות למטה לדעתי זה מטבח דפוק.
צד נוסף לקנות דירה שלא צריכה שיפוץ ולהביא אניסטלטור ועובד בשביל להדביק קרמיקות וכו'
זה מטרטר.
כל אחד יודע לחשב כמה עלות מטבח, ולתת זיכוי והם רוצים לעשות במקום גם כן מרגיז.
לסיכום יש אנשים שאין להם כח לשיפוצים וירצו מטבח ברמה סבירה ואם יהיה מטבח זול יפריע להם.
לענין מחיר הדירה לא רק זה קובע כמה תקבלו על הדירה.
יתכן ותעשו מטבח זול ואנשים יעשו את השיקול שלהם כמה יעלה להם להחליף

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפשרות גם לעשות מטבחים עם טריקה שקטה וכל התוספות הנחשבות ב 8000 ש"ח או ב 3000 לשתי מטר.. יש הרבה נגרים ערבים שעושים את זה אני מכירה כמה מסביבי שעשו את זה לדירות שהם שוכרים..(לא יודעת אם זה כולל הרכבה אני חושבת שכן אם תרצו אברר לכם על זה..)

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש גם וגם. מי שעשה ב 3000 זה 2 מטר מטבח.. זה מספיק?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שכנים שלי עכשיו עשו מטבח בגודל בינוני אצל נגר ערבי ב10,000 ש"ח כולל שיש וכיורים, אחרי שבוע וחצי הם רצו ממני הצעת מחיר להחליף את כל המגירות, כולם נתקעו...

yudb

משתמש סופר מקצוען
אנחנו קנינו לפני כמה חודשים דירה,
ובתור זוג שבא להסתכל על דירות אני חושבת שאפשר לחלק את הענין לשתיים:
1. אם הדירה בגדול משופצת- אז אני לא חושבת שהמטבח צריך להיות מידי פרקטי ואיכותי, יכול להיות רק יפה ונעים לעין כי זה מראה כללי ואם זה חדש הגיוני שיקח 5 שנים עד שיהרס ואמרנו מקסימום אז נחליף מטבח, העיקר שעכשיו יהיה משהו יפה ונתרגל..
2. אם הגיוני שהדירה תצטרך שיפוץ (אם הבלטות ישנות וכו')- אז לא כ"כ משנה אם המטבח משופץ או לא כי אנחנו אמרנו בכאלו דירות בין כה וכה אנו משפצים אז כבר נשקיע עוד 10,000 על המטבח (ממילא כבר נכנסים לכל הטראנס של השיפוצים והבלגן)
תלוי מי הזוג ומה מצבו.
את יכולה לראות הרבה זוגות שקונים דירה עם מרצפות של 20 ס"מ בערך עם מטבח ירוק כתום ולא חושבים לשפץ.

• תודה
Reactions: srp

styehoshua

משתמש מקצוען
ש אפשרות גם לעשות מטבחים עם טריקה שקטה וכל התוספות הנחשבות ב 8000 ש"ח או ב 3000 לשתי מטר.. יש הרבה נגרים ערבים שעושים את זה אני מכירה כמה מסביבי שעשו את זה לדירות שהם שוכרים..(לא יודעת אם זה כולל הרכבה אני חושבת שכן אם תרצו אברר לכם על זה..)
לא הגיוני לקבל הכל ולא לשלם, חומר עולה כסף עבודה גם

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תראו, יש לי מכרים שזה מה שהם עשו לדירות שהם השכירו מאנשים שהמטבח היה כולו אכול והם מרוצים.. זה נתון...זה כמובן לא באיכות של מטבחים מעץ איכותי אבל זה מחזיק להם יפה מאוד לתקופה שהם יחיו שם והם לא מתכוונים לחיות שם יותר מידי אז מה אכפת להם?...

מבינה עניין

משתמש מקצוען
גם אנשים שלא מתכוננים לחיות יותר מידי זמן במקום מסוים נהנים ולוקחים כשיקול מראה,
כי בכל אופן מטבח זה מקום שנמצאים בו והרבה, ולא נראה לי שכיף להיות בו אם הוא מוזנח, אכול וישן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה