מטבחי סמל

דץ

משתמש פעיל
אני לא מכיר את "סמל",
אבל ממי ששמעתי שעשה אצל "ברגל" הוא פשוט גומר עליהם את ההלל.

בכל אופן יש הבדל גדול בין החברות הגדולות לבין הנגרים הפרטיים,
שהחברות הגדולות מסבירים לך מה "את צריכה" ו"מה הגדלים" וכדו' ומאוד מקובעים,
משא"כ אצל הנגרים הקטנים יעשו לך מה שאת מבקשת ולא "ילמדו" אותך מה צריך וכדו'
בקיצור יותר התאמה אישית....

dassi1234

משתמש רשום
גם אני מאוכזבת, והם לא לוקחים אחריות
תודה, עוזר לי מאד, מקבל מכות מדברים פשוטים או כמו בימבה שנדפקת.. אני מבינה שבהשוואה לפורמייקה זה הבדל גדול נכון?
היום לא הייתן עושות את זה?

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה, עוזר לי מאד, מקבל מכות מדברים פשוטים או כמו בימבה שנדפקת.. אני מבינה שבהשוואה לפורמייקה זה הבדל גדול נכון?
היום לא הייתן עושות את זה?
זה מאד יפה בהתחלה, אני לקחתי גימור מטאלי אולי שם הבעיה, זה מקבל מכות - הפורמייקה לא נשברת כמו בצבע בתנור אבל הציפוי נסדק, מרחוק אולי לא נורא, פחות שמים לב מקרוב זה מעצבן אותי. הציפוי לא נסדק ממשהו עדין, אבל בהחלט יכול להיסדק מכיסא, וכו
היום אני חושבת שהייתי הולכת על פורמייקה רגילה, מצד שני קשה לי לומר כי הלאק זה באמת יפה

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מאד יפה בהתחלה, אני לקחתי גימור מטאלי אולי שם הבעיה, זה מקבל מכות - הפורמייקה לא נשברת כמו בצבע בתנור אבל הציפוי נסדק, מרחוק אולי לא נורא, פחות שמים לב מקרוב זה מעצבן אותי. הציפוי לא נסדק ממשהו עדין, אבל בהחלט יכול להיסדק מכיסא, וכו
היום אני חושבת שהייתי הולכת על פורמייקה רגילה, מצד שני קשה לי לומר כי הלאק זה באמת יפה
אבל יש בכלל פורמייקה רגילה בהיצע שלהם, כי לנו הם מציעים רק לאק או ננו, כמובן שהלאק הרבה יותר זול. ואיזה מטלי לקחת? קשמיר?

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אבל יש בכלל פורמייקה רגילה בהיצע שלהם, כי לנו הם מציעים רק לאק או ננו, כמובן שהלאק הרבה יותר זול. ואיזה מטלי לקחת? קשמיר?
כן לקחתי קשמיר מטאלי לאק, הוא יפיפה אגב אולי הם שינוי את החומר שיהיה עמיד יותר, מאמינה שיש הרבה שהתלוננו עליו, אני עשיתי לפני כ6 שנים

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן לקחתי קשמיר מטאלי לאק, הוא יפיפה אגב אולי הם שינוי את החומר שיהיה עמיד יותר, מאמינה שיש הרבה שהתלוננו עליו, אני עשיתי לפני כ6 שנים
תודה, לא נראה לי ששינו ואני כל כךךךך מתלבטת אם ללכת על זה, אני יכולה במקום באותו המחיר בדיוק לעשות באורכיד עם פורמייקה אקרילית סהרה של בלורן שהיא הרבה יותר איכותית, ככל הנראה. מה את היית מייעצת? האם הבפנים, האיכות, הגימורים מצדיקים לקחת דווקא את סמל?

dassi1234

משתמש רשום
גם אני הייתי בהלתבטות הזאת, מאמינה שסמל יותר אבל בסוף סגרתי אצל ברגל, פשוט בגלל ששם יש אקריל של בלורן שיותר מוכר. מאמינה שאצל סמל יותר איכותי אבל לא בא לי להתקע עם דפיקות.
אפילו ששמעתי גם שיש כאלו שמרוצים. אולי אם תקחי את הננו זה יותר טוב אבל הבנתי שקשה לנקות אותו
בהצלחה בהחלטה

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה, לא נראה לי ששינו ואני כל כךךךך מתלבטת אם ללכת על זה, אני יכולה במקום באותו המחיר בדיוק לעשות באורכיד עם פורמייקה אקרילית סהרה של בלורן שהיא הרבה יותר איכותית, ככל הנראה. מה את היית מייעצת? האם הבפנים, האיכות, הגימורים מצדיקים לקחת דווקא את סמל?
אין לי מושג מה לומר, אני לא יודעת את ההבדלים אבל זה בהחלט שיקול, הפירזול כן מרגיש איכותי נוסע טוב וכו אבל אולי גם אורקיד כך

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג מה לומר, אני לא יודעת את ההבדלים אבל זה בהחלט שיקול, הפירזול כן מרגיש איכותי נוסע טוב וכו אבל אולי גם אורקיד כך
תופסת אומץ לבקש ממך לבוא לראות את זה? שנראה כמה נדפק וכמה יפה זה?

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תופסת אומץ לבקש ממך לבוא לראות את זה? שנראה כמה נדפק וכמה יפה זה?
אצלי מאמינה שזה יותר דפוק מאחרים, (הדירה הושכרה לאנשים שלא שמרו על זה בכלל כולל קורקינטים ואופנים)
אם רוצה לראות איך זה בהכי גרוע של זה - אפשר לנסות לתאם שתבואי לראות, בירושלים

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלי מאמינה שזה יותר דפוק מאחרים, (הדירה הושכרה לאנשים שלא שמרו על זה בכלל כולל קורקינטים ואופנים)
אם רוצה לראות איך זה בהכי גרוע של זה - אפשר לנסות לתאם שתבואי לראות, בירושלים
מהמם, אני גם בירושלים. תאותתי לי כשאת נמצאת אני ארשום לך מהר מייל ואמחק,ואזדהה במייל. או שיש לך אישי.

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יעזור, זה מטבח שעשיתי עם 'סמל', איכות, דיוק, ופרוזל, פֵנומֵנָלי (תתמקדו היטב בתמונה רמת הדיוק נדיר ! ), וראיתי כבר כמה מטבחים בחיי...

ודרך אגב אם בא לכם להחכים, כתבתי מאמר חדש ומקיף על משטחי השראה (מותקן במטבח הזה) ואינדוקציה, אל תפספסו, כאן.

הצלחה !

צילום מסך 2023-07-05 044533.jpg
2 (1).jpg

נערך לאחרונה ב:

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סמל עושים כמעט בכל המטבחים ידיות במה, מה שמבזבז הרבה שטח אחסון בארון וגם גורם להרבה אילוצים על חשבון הפרקטיקה, למשל הרבה מגירות פנימיות מה שאומר 2 פעולות בשביל לפתוח מגירה.
מבחינת פירזול ודיוק - אין להם שום יתרון על פני נגרים שעובדים עם cnc ועם פירזול של בלום... כמובן שאצל נגרים תוכלו להזמין מגוון הרבה יותר רחב של חומרים (למשל ידיות אינטגרליות שסמל לא מתעסקים עם זה בדרך כלל ועוד המון חומרים), וגם התכנית תהיה יותר גמישה לצרכים שלכם.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר בבקשה הרחבה מה זה CNC?
חיתוך וקידוח ממוחשב, יש לזה כמה יתרונות על פני השיטה הישנה, זה גם יותר מדוייק, גם פחות אי הבנות וטעויות כי השרטוט שנשלח ללקוח לאישור זה מה שמיוצר בפועל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה