מחשב נייד עוצמתי בהוזלה משמעותית בקניה קבוצתית !

עדין

משתמש רשום
כעת הוסיפו לי שאפשרי גם מחשב נייח.
למי שיש הצעה, בבקשה שיכתוב.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מניסיון, בקבוצת הרכישה הקודמת של המחשבים שארגנו כאן (לפני למעלה מ6 שנים) - ההתארגנות לא כל כך פשוטה, ובוודאי שלא מהיום להיום.

עדין

משתמש רשום
אף אחד לא דרש מהיום להיום - 'וירטואל חשמל' תהיה בעזה"ש קיימת גם מחר ומחרתיים.
החילוק העיקרי הוא שקבוצות הרכישה הקודמות באו מיוזמת הציבור בעיקר ולא תמיד יש מי שיקח את זה ברצינות הראויה.
משא"כ כאן מדובר בחנות מוצרי חשמל שרגילה לייבא דברים מהסוג הזה, ברגע שרק יהיה ביקוש הם בעזהשי"ת יספקו לציבור.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אני מדברת עם נביאה, אז איני כדאית, אבל אם לא הריני להודיעך שהעניין נלקח ברצינות הראויה על ידי אנשים רציניים מהפורום (שהיום לא כל כך פעילים), אבל עיקר הקושי היה להגיע למפרט טכני שישביע את רצון כולם ויהיה משתלם כלכלית.

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י GRN;1700576:
אם אני מדברת עם נביאה, אז איני כדאית, אבל אם לא הריני להודיעך שהעניין נלקח ברצינות הראויה על ידי אנשים רציניים מהפורום (שהיום לא כל כך פעילים), אבל עיקר הקושי היה להגיע למפרט טכני שישביע את רצון כולם ויהיה משתלם כלכלית.
קודם כל אם זה נכשל פעם זה לא אומר שא"א לנסות שוב.
שנית מי שיסתכל באשכול ההוא יראה שהוא הצליח להביא למכירה בהוזלה מאד משמעותית, כך שגם אם המפרט לא בדיוק ירצה את כולם, המחיר ירצה (בכ"א כך אני מקווה).
(לא הבנתי איך נביאות נכנסה פה)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדין;1700588:
קודם כל אם זה נכשל פעם זה לא אומר שא"א לנסות שוב.
שנית מי שיסתכל באשכול ההוא יראה שהוא הצליח להביא למכירה בהוזלה מאד משמעותית, כך שגם אם המפרט לא בדיוק ירצה את כולם, המחיר ירצה (בכ"א כך אני מקווה).
(לא הבנתי איך נביאות נכנסה פה)

אני לא צריכה להסתכל באשכול, כיוון שאני משתמשת במחשב מהקבוצה הקודמת ממש ברגעים אלו. רק שיתפתי אותך במסע הארוך שחווינו זה הכול. לא יודעת מאיפה מגיעות התגובות המתלהמות האלו.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדין;1700595:
ח"ו!
איפה ראית משהו מעין זה?

ממש כאן באשכול.
אבל אולי אני לא רואה טוב.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה קצת שונה מהרכישה הקבוצתית ההיא, כאן מדובר על פלטפורמה קיימת, רק הוא מבקש לדעת מה להציע, ולכן ביקש מפרט ל'מחשב נייד עוצמתי לגרפיקה' וזה לא בנוי על רכישה שמגיעה מתוך הקבוצה, שצריך לרצות את כולם, שזה באמת קשה,

אולי משהוא ירים את הכפפה ויתן איזה מפרט טוב..

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י צמח;1700713:
זה קצת שונה מהרכישה הקבוצתית ההיא, כאן מדובר על פלטפורמה קיימת, רק הוא מבקש לדעת מה להציע, ולכן ביקש מפרט ל'מחשב נייד עוצמתי לגרפיקה' וזה לא בנוי על רכישה שמגיעה מתוך הקבוצה, שצריך לרצות את כולם, שזה באמת קשה,

אולי משהוא ירים את הכפפה ויתן איזה מפרט טוב..
תודה על התמצות הקולע!

עדין

משתמש רשום
כדי שנדע אם יש בכלל על מה לדבר...

מי שמעוניין בהצעת מחיר למחשב נייח עוצמתי -

שיצלצל כאן

עדין

משתמש רשום
מי שמעוניין בהצעת מחיר למחשב נייד עוצמתי -

שיצלצל כאן

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם כל ההתלהבות שבדבר, אני רוצה להאיר לתשומת לבכם שתי דברים חשובים.

1. תבדקו את המחיר לפני שאתם קונים כזה מחשב אצל טכנאי אמין (ויש פה כמה בפורום), אם תגידו לו את המחיר שהישגתם הוא ודאי יעשה מחיר לא פחות טוב, ויותר מזה, הוא יתאים לכם את המחשב שאתם באמת צריכים לצרכים שלכם.
2. חשוב לקנות ממוכר אמין שמכירים או עם המלצות, אם יהיה בעיות לאיפה פונים?, איפה אני ממש את האחריות בארץ?

עדין

משתמש רשום
נכתב ע"י 3 פינות;1701378:
אם כל ההתלהבות שבדבר, אני רוצה להאיר לתשומת לבכם שתי דברים חשובים.

1. תבדקו את המחיר לפני שאתם קונים כזה מחשב אצל טכנאי אמין (ויש פה כמה בפורום), אם תגידו לו את המחיר שהישגתם הוא ודאי יעשה מחיר לא פחות טוב, ויותר מזה, הוא יתאים לכם את המחשב שאתם באמת צריכים לצרכים שלכם.
2. חשוב לקנות ממוכר אמין שמכירים או עם המלצות, אם יהיה בעיות לאיפה פונים?, איפה אני ממש את האחריות בארץ?
1. אפשר להשוות מול זאפ. במחשב הנייד שהוא פרסם שם יש הפרש של כאלף ש"ח, הפרש שא"א בד"כ להתחרות איתו, ואדרבה אם יהיה כזה נקנה אצלו.
2. 'וירטואל חשמל' יש להם המלצות, בכ"א אחריות מקבלים מהחברה ישירות.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י עדין;1701448:
1. אפשר להשוות מול זאפ. במחשב הנייד שהוא פרסם שם יש הפרש של כאלף ש"ח, הפרש שא"א בד"כ להתחרות איתו, ואדרבה אם יהיה כזה נקנה אצלו.
2. 'וירטואל חשמל' יש להם המלצות, בכ"א אחריות מקבלים מהחברה ישירות.

1. זה הפרש שאמור להדליק פעמוני הזהרה אצל כל אחד.
2. תבדוק טוב איפה אתה ממש את האחריות בארץ, אחרי שאתה כבר קנית אז יותר קשה להשיג את הפרטים.
3. בא תעשה בדיקה פשוטה, תרים טלפון לטושיבה\דל תגיד להם את המספר הסידורי של המחשב וישר הם יגידו לך את ההיסטוריה שלו, וכמה אחריות נשאר (במידה והוא באמת חדש, אחרת הם לא יגידו לך מי היה הבעלים הקודם לפני התיקון).
4. רק בשביל הידע אז שתדע שרוב הרווח שנעשה במכירת מחשב הוא מהתוכנות הנלוות ולא מהמחשב עצמו, אז ככה שהפער הזה במחיר אמור להיות מאוד מחשיד.

נ.ב. אני לא מוכר מחשבים אם זה מה שעובר לך בראש.

עדין

משתמש רשום
בעזהשי"ת כשתהיה הצעת מחיר למחשב ספציפי היא תבוא כאן לביקורת שלך ושל כל שאר המתעניינים.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י 3 פינות;1701713:
1. זה הפרש שאמור להדליק פעמוני הזהרה אצל כל אחד.
2. תבדוק טוב איפה אתה ממש את האחריות בארץ, אחרי שאתה כבר קנית אז יותר קשה להשיג את הפרטים.
3. בא תעשה בדיקה פשוטה, תרים טלפון לטושיבה\דל תגיד להם את המספר הסידורי של המחשב וישר הם יגידו לך את ההיסטוריה שלו, וכמה אחריות נשאר (במידה והוא באמת חדש, אחרת הם לא יגידו לך מי היה הבעלים הקודם לפני התיקון).
4. רק בשביל הידע אז שתדע שרוב הרווח שנעשה במכירת מחשב הוא מהתוכנות הנלוות ולא מהמחשב עצמו, אז ככה שהפער הזה במחיר אמור להיות מאוד מחשיד.

נ.ב. אני לא מוכר מחשבים אם זה מה שעובר לך בראש.

אם אתה לא מוכר אז כנראה אתה לא מתמצא בעניין,תראה כאן http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1690050#post1690050 מה שכותב בריס שהוא בר סמכא לכל הדעות, למי שמכיר אותו, הוא כותב מפורש שמי שמתמצא בעניין זה הפרש של חצי מחיר!!!!!!

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י צמח;1701747:
אם אתה לא מוכר אז כנראה אתה לא מתמצא בעניין,תראה כאן http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1690050#post1690050 מה שכותב בריס שהוא בר סמכא לכל הדעות, למי שמכיר אותו, הוא כותב מפורש שמי שמתמצא בעניין זה הפרש של חצי מחיר!!!!!!

דבר ראשון הוא כותב שמי שמתמצא, אתה מכתיר את עצמך ככזה?

דבר שני גם אם אני ישיג בחול מחשב בחצי מחיר אז תוסיף עלויות ייבוא (30% מס בקירוב ברגע שזה ייבוא מסחרי) ועוד 19% מע"מ.
אז ככה שגם אם יש מבצע בחו"ל שתשיג בחצי מחיר הוא אף פעם לא יתגלגל אליך באותו מחיר בארץ
אני ידגיש
1. שכשיש מבצעים אז הם מגיעים לארץ אבל כשיש כזה דבר אז זה מגיע להרבה חנויות ולא רק לאחד.
2. שזה כמעט תמיד רק על מחשבים מחודשים ולא חדשים, ואחריות של 3 חודשים בלבד.
אם תשים לב אז יש בשנה האחרונה מחשב שרפאלי מפרסים כל הזמן באיזור ה1200 של טושיבה (אולי הם כבר עברו לדגמים אחרים בפרסומת אבל זה היה עד פני חודשיים), המחשב הזה הוא סטוק שמכרו בחנות עודפים של טושיבה באיביי ב200-250 דולר, והוא נמכר בזמנו בארץ גם בגרופון ובעוד כמה חנויות באותה רמת מחיר.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא אני המתמצא, אלא וירטואל, שהם בהחלט מתמצאים, והם קיימים תקופה ארוכה,
לא קראת טוב מה שבריס כתב, לא מדובר על מבצעים, אלא מצב נתון שמי שיודע יודע, ומי שלא אז...
ועל המחיר, והמחודש, והעודפים, חבל לדבר באוויר שיגיע הצעה (אם?) נוכל לברר זאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה