כללי מחשב לגרפיקה

אברהמי גרינשטיין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עדיין סטודנט משתמש כרגע במחשב סב וזקן שנקנה למטרת עיבוד תמלילים ושמיעת מוזיקה בלבד וב"ה כרגע סוחב לא רע, אבל עם הפנים קדימה אני כבר מסתכל ומתעניין ברכישת מחשב חדש, זה נראה מפרט מתאים? המחיר באמת כזה טוב? כל מידע יתקבל בברכה.
תודה רבה

קבצים מצורפים

• scan0001.jpg
    KB 144.5 · צפיות: 9

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
למה לא נייח למשל?
נייד יתן לך אפשר כרגע לעבוד עליו בגרפיקה אבל הוא חלש יחסית בשביל זה, ואם כבר מסתכלים עם הפנים קדימה אז גם מאוד מאוד לא נח לעבוד איתו.

אברהמי גרינשטיין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;802784:
למה לא נייח למשל?
נייד יתן לך אפשר כרגע לעבוד עליו בגרפיקה אבל הוא חלש יחסית בשביל זה, ואם כבר מסתכלים עם הפנים קדימה אז גם מאוד מאוד לא נח לעבוד איתו.

ידעתי שהשאלה הזאת תגיע ואולי חבל שלא הסברתי מראש: בעקרון זה נכון אבל בביתי הקט אין מקום למחשב נייח, מאז שהילדים נולדו אני מחכה ליום שאני יוכל להעיף את המחשב שסליחה אבל הוא תקוע כמו קוץ בבית (לעבור דירה יהיה פתרון יותר כולל אבל זה יקח יותר זמן ;) ), ולגבי נוחות העבודה אצטרך להשתמש במקלדת ועכבר (אלחוטיים) בנפרד.
וסתם שאלה לפי מה אתה מחליט שמחשב נייד הוא יותר חלש? אם המפרט טוב אז למה שהוא יהיה פחות טוב ממחשב נייח?!

sara770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לך על נייח הרבה יותר נוח ויעיל...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י אברהמי גרינשטיין;802800:
ידעתי שהשאלה הזאת תגיע ואולי חבל שלא הסברתי מראש: בעקרון זה נכון אבל בביתי הקט אין מקום למחשב נייח, מאז שהילדים נולדו אני מחכה ליום שאני יוכל להעיף את המחשב שסליחה אבל הוא תקוע כמו קוץ בבית (לעבור דירה יהיה פתרון יותר כולל אבל זה יקח יותר זמן ;) ), ולגבי נוחות העבודה אצטרך להשתמש במקלדת ועכבר (אלחוטיים) בנפרד.
וסתם שאלה לפי מה אתה מחליט שמחשב נייד הוא יותר חלש? אם המפרט טוב אז למה שהוא יהיה פחות טוב ממחשב נייח?!
אני עובד עם נייד בשעת הדחק וזה פשוט עונש!
הבעיה אגב היא איכות המסך והמיקום שלו ולא העכבר והמקלדת (לא לי לפחות).

בכל אופן המעבד בסדר אבל הוא לא חזק משהו, יש אומנם מספיק זיכרון אבל זה לא מחפה על המעבד במקרה הזה, מחשבים ניידים נוטים להתחמם אז תצטרך למצוא לך מעמד קירור כלשהו.

אברהמי גרינשטיין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;802808:
אני עובד עם נייד בשעת הדחק וזה פשוט עונש!
הבעיה אגב היא איכות המסך והמיקום שלו ולא העכבר והמקלדת (לא לי לפחות).

בכל אופן המעבד בסדר אבל הוא לא חזק משהו, יש אומנם מספיק זיכרון אבל זה לא מחפה על המעבד במקרה הזה, מחשבים ניידים נוטים להתחמם אז תצטרך למצוא לך מעמד קירור כלשהו.

מה זה נקרא מעבד חזק?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
3 GHz או קצת פחות לליבה ושיהיו ליבות אמיתיות ולא חצי וירטואליות.
שוב אפשר להסתדר עם מחשב כזה אבל אל תתפלא אם תרגיש "כבדות" בעבודה.

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נייח הרבה יותר טוב, והרבה יותר נוח
קח בחשבון שאתה משלם על הקומפקט של המחשב תוספת כסף, ובמחיר כזה אתה יכול להוציא נייח עם מפרט יותר טוב

אני קניתי נייד (בנוסף על הנייח) עם מפרט דומה, רק שיש לו כניסה ל-USB 3 , מסך הכי גדול שיש בניידים 17 , ב-3800 ש"ח של טושיבה (אצל ALTER)

זה אמנם כמה פיצ'יפקעס, אבל קח בחשבון שמחר אתה לא הולך לקנות מחשב חדש, ואם אתה כבר משקיע עדיף לך להשקיע עד הסוף.

ובכלל, אם זה המחשב היחיד שיש לך לעבודה כבר עדיף לך לקנות מעבד I7 , דיסק שיח של לא פחות מטרה, וזיכרון יותר גדול.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עם דיסק קשיח הוא יכול להסתדר עם חיצוני כשהוא יצטרך, כרגע זה ממש לא נצרך, שים לב שהרבה מעבדי I7 לא נותנים לך בניידים תדר שעון מהיר למעבד, הזיכרון פה הוא בסדר לגרפיקה בהחלט.

אמרת שנייח לא מתאים לך אז אני לא ממליץ אבל שתדע שזה בכלל לא בר השוואה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
3 GHz =
"שים לב שהרבה מעבדי I7 לא נותנים לך בניידים תדר שעון מהיר למעבד"

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מנסיון גם נייד מושקע לא דומה לנייח!
ראיתי מישהו כתב - "הכביש והמחשב מהוים קורס לסבלנות" אם אתה מעוניין בקורס כזה לאורך העבודה לך על נייד....

אייל אריאל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נקודה למחשבה:
לפעמים לא כדאי לקנות מחשב חדש ויקר מאוד כשיש לך "פנים קדימה".

זה מאוד תלוי עד כמה הם "קדימה"?

אם הם "קדימה" בשנה שנתיים למשל, אז כדאי להמתין לזמן הזה.
אז תוכל לקנות מחשב טוב יותר בסכום קטן יותר.

ויטראז'

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין מה להשוות נייח לנייד
המפרט נראה בסדר למדי :eek::(:)
אבל רחמנא ליצלן למה מסך כזה קטן
מינימום לפי דעתי 21" ואת זה אני לא יודעת אם יש בנייד
הצלחה

ר.ב.

משתמש פעיל
נייד אני ממליצה!

אני רק עם נייד.
ועובד מדהים
מתקפל ונכנס לארון.
תקח מסך יותר מ-15 אינצ' למרות שאני מסתדרת איתו נפלא.
המפרט נראה טוב מאד.
חיבור עכבר אלחוטי ויופי עבודה.

והעיקר הרבה לקוחות ופרנסה טובה:):):):)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה