מחשב לא קורא את הכרטיס SD

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום
המחשב לא קורא את הכרטיס ה SD שלי גם לא דרך כבל USB ישר מהמצלמה, כרטיסים אחרים כן עובדים, כרגיל.
יש למישהו פיתרון איך לחלץ את התמונות? יצויין כי המצלמה מצלמה כרגיל והתמונות מוצגות עליה כרגיל.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
שלום
המחשב לא קורא את הכרטיס ה SD שלי גם לא דרך כבל USB ישר מהמצלמה, כרטיסים אחרים כן עובדים, כרגיל.
יש למישהו פיתרון איך לחלץ את התמונות? יצויין כי המצלמה מצלמה כרגיל והתמונות מוצגות עליה כרגיל.
הכרטיס במחשב אחר עובד?

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לי מחשב אחר אבל אני יודע שהכרטיס תקול, הוא רק קולט מידע, אבל לא פולט מידע.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תנסה - שהוא מחובר למחשב - להוציא אותו מעט (את הקורא) - ואם עדיין לא עוזר, אז להטות מעט לצדדים את הקורא / את הכרטיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה