מחשבים בכיתות ז' ח' -

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש כאן מישהיא שמלמדת מחשבים בכיתות ז' ח' בבית יעקב?

אשמח לשמוע מה החומר הלמד ובאיזו רמה.
עד היום לימדה אצלינו מורה אחרת, ראיתי את החומר הנלמד והתוצרים- משום מה הרמה נראית לי נמוכה מידי וכעת כשאני נכנסת לתחום הייתי רוצה לדעת מה מקובל בשאר בתי הספר.

תודה!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ברוב בתי הספר שאני מכירה לא מלמדים מחשבים....
לפי מה שאני יודעת מתלמידותי, הן מגיעות עם פואאר פוינט, (יש לי כמה רעיונות יפים...) קצת וורד, מקסימום עם פוטו דרו....
אני לימדתי בעבר בשובו, ושם למדו פוטו שופ בז' ואילוס בח' ברמה בסיסית....

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא התנסתי בכיתות האלו, אלא ביותר נמוך.
אבל לדעתי- אפשר לחפור על פוואר פוינט. היפר קישור, חידונים, מעברים שפועלים רק אם לוחצים על לחצן מסווים, תזמון, ועוד הרבה דברים מעבר לרמה הרגילה.
אפשר ללמד וורד קצת יותר- תוויות, נוסחאות...
לדאוג שהם משתמשות נכון בתוכנות הבסיסיות. (לא לעבור עמוד עם אנטרים, ולהעביר כותרת לאמצע עם רווחים...)
אם המטרה היא לכיף אפשר ללמד פוטושופ בקטנה- ליצור פרצופים משילובי תמונות, ועוד דברים נחמדים כמו מסגרת לתמונה, "לאפר" עם שיטות שילוב ועוד...
אפשר פלאש- ליצור באנר פשוט.
אפשר לבנות אתר בתוכנה של אופיס, שכחתי את שמה...
יש הרבה תוכנות פשוטות באינטרנט- כמו ווקי, טנדו... שאם פתוח יכול להיות גם אופציה נחמדה.
ואפשר תוכנת תלת מימד נחמדה ופשוטה.
אפשר ליצור משחקי מחשב. לא זוכרת את התוכנה. אם תרצי אני אחפש.
ואם המטרה היא שיהיה שיעור למידה- אפשר ללמוד לעומק את אקסל. וליצור פרוייקט בסוף השנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה