מידע שימושי מחר יום אחרון של בין הזמנים, תרימו את עצמכם ותסעו! הנאה מובטחת!

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני הייתי היום עם המשפוחה בקרטינג בתלפיות.
חבל על הזמן איך שזה כיף!!
מחירים יחסית לא ממש יקרים, קארטינג (בקומה ארבע מינוס) ומשחקים פלוס באולינג מדהים וגדול בקומה 1, היינו שם כחמש שעות והיה קשה לנתק את הילדים מהסימולטור של הרכבת הרים שרועד ורוטט, משהו מיוחד נהנינו מאוד מאוד!!
תחבורה ציבורית קצת קשה, לקחנו (בחזור) אוטובוסים שלושה: קו 34 עד רחוב יפו, קו 1 לגשר המיתרים והאוטובוס השלישי עד העיר שלי (אינני ירושלמי)...
אבל זה שווה!!
למקום המדהים הזה קוראים קרטינג ירושלים / באולינג ירושלים וזה ברחוב האומן 17 ירשלים
נצלו את היום האחרון של חופש הבנים ותסעו, לא תתחרטו.

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצטרפת להמלצה
כיף חיים!!
אני לא יודעת איך זה מבחינת פריצות כי כשהייתי הלכתי מטעם מוסד ששכר את המקום
זה עולה 50 ש"ח ל10 דק
אני יודעת שזה נשמע לא שווה
אבל זה שווה מאד!!
זה מרגיש הרבה יותר זמן
וזה כיףףףףף!!!!

עריכה:
הנ"ל נכתב לגבי הקארטינג

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פריצות וכד'?
פריצות אפסי ממש בזמן שהיינו (ואחוזי הבדיקה שלי הם צפופים במיוחד ב"ה)
עולה? אל תתפסו אותי, אבל נראלי שהקארטינג עלה כחמישים שקל קצת פחות, הבאולינג 34 /35 שקל לאדם, והמשחקים זה באסימונים, קנינו כרטיס של ששים אסימונים ב50 ש"ח

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הייתי היום עם המשפוחה בקרטינג בתלפיות.
חבל על הזמן איך שזה כיף!!
מחירים יחסית לא ממש יקרים, קארטינג (בקומה ארבע מינוס) ומשחקים פלוס באולינג מדהים וגדול בקומה 1, היינו שם כחמש שעות והיה קשה לנתק את הילדים מהסימולטור של הרכבת הרים שרועד ורוטט, משהו מיוחד נהנינו מאוד מאוד!!
תחבורה ציבורית קצת קשה, לקחנו (בחזור) אוטובוסים שלושה: קו 34 עד רחוב יפו, קו 1 לגשר המיתרים והאוטובוס השלישי עד העיר שלי (אינני ירושלמי)...
אבל זה שווה!!
למקום המדהים הזה קוראים קרטינג ירושלים / באולינג ירושלים וזה ברחוב האומן 17 ירשלים
נצלו את היום האחרון של חופש הבנים ותסעו, לא תתחרטו.
יש קו 15 ישירות מגשר המיתרים לרח' האומן בתלפיות (כ-25 דק' נסיעה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה