צימר מחפש צימר של מקסימום הנאה במינימום נזק. לבין הזמנים עבור משפחה.

291

משתמש פעיל
אין לי מושג במחירים, תנו הצעות עם מחיר. ולציין: נוף/חצר/בריכה/פינת... בית כנסת.
עדיף הצעות של בעלי ניסיון, ואצל אנשים הגונים.

291

משתמש פעיל
מוזמן לפנות אלינו
"אורות בעתיקה - 0534110355
מתחם מעולה בדלתון המלצתי פה בעבר מישהו שהלך בעקבות ההמלצה שלח תגובה טובה באשכול אחר שהיה לו מושלם אז אני שולח שוב ממלכת יוסף בדלתון
מה זה מכיל וכמה עולה.
לפני שאני מתחיל טלפונים אני רוצה לשמוע פרטים. אשמח מאוד לשמוע תיאור ומחיר ממי שכבר התנסה.
משפחה בעלת 5-6 נפשות. (אולי יצטרפו עוד למשהו גדול יותר). חשוב לי מאוד ישובים דתיים ומשכירים הוגנים.
כזכור מדובר על כשבוע בערך, בחודש מבוקש.

291

משתמש פעיל
אנשים נוספים מוזמנים ליטול פה חלק בתנאיהם, פשוט ציינתי את גודל משפחתי.

מדבקה צהובה

משתמש חדש
אם אתם זורמים על נופש בדרום יכולה להציע לכם מחם נופש מצוין שהיינו בו קבוצה של חברות והיה סוף הדרך קסם הרימון הבעלים של המקום מאד נחמד ומאד הוגן במחירים ( מה שלצערי אני לא יכולה לומר על מתחמים אחרים..)

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
אני רואה שרוב מי שמשאיר כאן לינק לצימר זה מפנה לאתר בשם צימר 360
מענין כי יש אתרים הרבה יותר מתקדמים שפתוחים בסינונים
זה מכוון ?

ילדודס

משתמש מקצוען
אם אתם זורמים על נופש בדרום יכולה להציע לכם מחם נופש מצוין שהיינו בו קבוצה של חברות והיה סוף הדרך קסם הרימון הבעלים של המקום מאד נחמד ומאד הוגן במחירים ( מה שלצערי אני לא יכולה לומר על מתחמים אחרים..)
מה טווח המחירים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה