מחפש פתרון לאתר וורדפרס לתצוגת מובייל דמויית אפליקציה

דודקה

משתמש חדש
שלום!
אני מחזיק אתר עם סדרות מאמרים (קריאה חינמית לחלוטין) הכל עובד ברוך השם. רוצה לשפר ולנצל יותר את הגלישה במסך הסלולרי.
במובייל האתר אמור להציג למטה ולמעלה כפתורים, תפריט נפתח ולעבור חלק בין פוסטים. כרגע הוא מציד את התוכן לא רע אבל המעברים קשים (יותר מדי לחיצות בתפריטים).

מצאנו בזמנו כמה פתרונות בתוספים אבל הם כבדים למדי. מחפשים פתרון בתבנית וורדפרס.
מכירים משהו מתאים?

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
שלום!
אני מחזיק אתר עם סדרות מאמרים (קריאה חינמית לחלוטין) הכל עובד ברוך השם. רוצה לשפר ולנצל יותר את הגלישה במסך הסלולרי.
במובייל האתר אמור להציג למטה ולמעלה כפתורים, תפריט נפתח ולעבור חלק בין פוסטים. כרגע הוא מציד את התוכן לא רע אבל המעברים קשים (יותר מדי לחיצות בתפריטים).

מצאנו בזמנו כמה פתרונות בתוספים אבל הם כבדים למדי. מחפשים פתרון בתבנית וורדפרס.
מכירים משהו מתאים?
צריך לעמד מחדש את העמודים וכל עמוד להתאים

דודקה

משתמש חדש
תודה רבה, זה אלפי מאמרים. אני יכול באמצעות עריכת התבנית אבל מחפש משהו מובנה שמישהו עשה לפני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה