דרוש מידע מחפש פרויקטים בירושלים ובמרכז בשלב הפריסייל ההתחלתי

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לכאו' זה אומר שהמחיר ברמות לדירות 4 חד' בערך 31-32 אלף למטר

"נ.ר"

משתמש חדש
מי שיודע מה מחיר השוק כעת לדירות חדשות ברמות אשמח אם יעדכן. ואיפה יותר יקר למעלה או למטה. קודם כל שנדע מה המחיר הרגיל היום ואם הפרויקט של ברנדווין לפחות לא יותר יקר ממחיר השוק כרגע [כמו רוב עסקאות ה20-80 לאחרונה]

לאחר בדיקה מעמיקה:
מחירי דירה ברמות באזור זורבייין - הארי טרומן הוא סביב ה31 למ"ר,
ישנם ביד 2 כמה דירות בזורייבין כבר כמה חודשים ב29 למ"ר, כפי הנראה בתקופה זו קצת קשה למכור ולכן ירדו במחיר,
עיסקאות מדווחות באזור ה28-29, לדברי המתווכים [שוחחתי עם 4 מתווכים המתמחים באזור זה] זה באזור 33-35,
אבל כמו תמיד לא תמיד המתווכים זה ממש המציאות,
ככל הנראה זה משהו באמצע באזור ה30-31,
היה את פרויקט שובל ברמות שבמחיר השוק הפתוח היו שם דירות ב26 למ"ר, אבל זה היה באמת מציאה,
כ"ז נכון לגבי טרומן, אבל יעקב אלעזר במצבו כעת הוא למטה המחירים שם הן לשכירות והן למכירה הם פחות,
לגבי בית ירושלמי המחירים שם הם סביב ה34 למ"ר, לא ברור מאיפה הם הביאןו את המחירים שלהפ, והמציאות שהם כבר חודש וחצי בפרסומים על זה והדירות עדיין נותרו,
יש שם עוד ענין שזה רק בנין 1 כך שזה לא איזה כמה בניניים שיש איזה אינדקציה לגבי העתיד שלה, למרות שמסתבר שיבואו ציבור מאנ"ש, אבל שוב זה בגדר השערה,
במידה והפרויקט של ברנדווין זה בית ירושלמי זה קצת סותר את כל משנתה שטוענת שכל האקזיט בפריסייל הוא במידה וזה מתחת למחיר שוק, כמובן זאת במידה והפרויקט הוא של בית ירושלמי, ובמידה ואלו המחירים,
בהצלחה לכולם

אני משער את זה על סמך היכרותי את קהל היעד שהיא פונה איליו [וד''ל] + היכן יש פרוייקטים שעוד לא משווקים.
אם מישהו באמת יודע אדרבה שיעלה כאן. אני כמובן לא אתווכח איתו

ראלי

משתמש פעיל
לא להתקרב לבית ירושלמי ברמות
זה מחיר מופקע באמת
תמהני על ח. ברנדויין שנפלה בפח הזה..
המחירים של הפרויקט הזויים בכל קנה מידה, במיוחד שהז נראה בניין של משרדים ולא של מגורים
בניין בודד שלא משתלב בנוף
לא נראה שיש בכלל סיכוי שיצליח

"נ.ר"

משתמש חדש
לא להתקרב לבית ירושלמי ברמות
זה מחיר מופקע באמת
תמהני על ח. ברנדויין שנפלה בפח הזה..
המחירים של הפרויקט הזויים בכל קנה מידה, במיוחד שהז נראה בניין של משרדים ולא של מגורים
בניין בודד שלא משתלב בנוף
לא נראה שיש בכלל סיכוי שיצליח
זה כבר ברור ומוחלט שמה שהיא מפרסמת זה "בית ירושלמי"?

ראלי

משתמש פעיל
העניין הזה של יזמים היום לבקש 200 שח לפחות רק על הפגישה שבה הם מנדבים את המידע
זה דבר פסול מיסודו
למה לחייב אנשים לבוא לפגישה ובסוף הם יראו שלא מתאים להם ושילמו את הדמי פגישה בכל מקרה...
למה לא לפרסם לרשימת תפוצה את הפרויקט מי שנראה לו שיבוא
לכתוב מראש שרק מי שמגיע דרך הקבוצה יקבל את ההטבה ואחרים לא
אני נרשמתי לקהילת הנדלן החרדית שם כל ההצעות חינם בלי מתווכים שמחפשים להרויח מלהציג את המידע

רכרכ

משתמש רשום
לדעתי המטרה שלה מלכתחילה זה למשוך אותך לפגישה, הרי לא ייתכן שנמכרו 20 דירות תוך יומיים....
ואז בפגישה להציע לך דברים אחרים...

ראלי

משתמש פעיל
לדעתי המטרה שלה מלכתחילה זה למשוך אותך לפגישה, הרי לא ייתכן שנמכרו 20 דירות תוך יומיים....
ואז בפגישה להציע לך דברים אחרים...
כן הכל שקר...
זה פוגע באמינות, כשמפריחים מספרים כאלו באויר

התמר

משתמש פעיל
העניין הזה של יזמים היום לבקש 200 שח לפחות רק על הפגישה שבה הם מנדבים את המידע
זה דבר פסול מיסודו
למה לחייב אנשים לבוא לפגישה ובסוף הם יראו שלא מתאים להם ושילמו את הדמי פגישה בכל מקרה...
למה לא לפרסם לרשימת תפוצה את הפרויקט מי שנראה לו שיבוא
לכתוב מראש שרק מי שמגיע דרך הקבוצה יקבל את ההטבה ואחרים לא
אני נרשמתי לקהילת הנדלן החרדית שם כל ההצעות חינם בלי מתווכים שמחפשים להרויח מלהציג את המידע
מעבר לסיבוב שעושים על כל אחד 200 ש''ח.
יש כאן אקט פסיכולוגי,
ברגע ששלמת על זה וכבר הוצת על כך כספים,
יש לך חשק בתת-מודע להחזיר את ההשקעה שלך
[גם אם מדובר בהשקעה לא גדולה], ומי מדבר כשבנוסף לכך באת מעיר אחרת,
ושרפת כמה שעות רק בשביל לזכות לפגישה המיוחלת...

ראלי

משתמש פעיל
יש כאן אקט פסיכולוגי,
בנוסף שימו לב שהם לוקחים 2% + מעמ על "התיווך" של לגלות את ההצעה... ככה שזה מוריד עוד יותר מהרוחיות של העיסקה...
כשבנוסף צריך לשלם 8% מס רכישה ואח"כ מס שבח
אז תעשו את כל החשבונות ותבדקו אם בכלל יש פה רווח

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש כאן אקט פסיכולוגי,

אני הבנתי כיון אחר לגמרי, כשיש הצעה מעניינת הרבה סקרנים באים לפגישה בלי שיש להם באמת את הכסף או את האומץ להשקיע, וכך מתבזבז למשרד המון זמן ללא רווח,
ובשביל לסנן שיבואו רק הרציניים באמת מבקשים דמי רצינות 200 ש"ח כך שרק מי שבא באמת להשקיע יבוא לפגישה.

נ.ב.
אני זוכר שבעבר, חיה פרסמה במייל שמי שרוצה ליווי השקעה צריך להראות שיש בחשבון בנק את הכסף או לענות לשאלון קצר ולראות אם יש אפשרות להוציא מימון, אחרת אנשים באים ומבזבזים לה את הזמן כי מתברר פתאום שאין להם באמת את ההון העצמי הנדרש.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני הבנתי כיון אחר לגמרי, כשיש הצעה מעניינת הרבה סקרנים באים לפגישה בלי שיש להם באמת את הכסף או את האומץ להשקיע, וכך מתבזבז למשרד המון זמן ללא רווח,
ובשביל לסנן שיבואו רק הרציניים באמת מבקשים דמי רצינות 200 ש"ח כך שרק מי שבא באמת להשקיע יבוא לפגישה.
לא מכיר את המקרה המדובר ואני ממש לא אומר שזו הכוונה. אבל היו בעבר יזמים שונים שלקחו דמי רישום רק בשביל לקחת דמי רישום... כי אם באים 300 איש למשל ולוקחים מכל אחד 200 ש"ח - יש רווח נחמד של 60K בלי לעשות כלום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה