מצלמות עדשות וציוד טכני מחפש עדשה וחצובה לcanon 80D | אשמח להמלצות

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום לכולם!

רכשתי לפני מספר חודשים 80D. ב"ה אני מרוצה ממנה.
שימוש עיקרי: פרטי
1. אני מחפש חצובה טובה ואיכותית למצלמה (שתעזור לי גם בוידאו. עם תנועה חלקה)
2. אשמח לשמוע האם יש עדשות שלא משמיעות רעש של הפוקוס בזמן ההסרטות (יש לי עדשת קיט CANON 18-55 IS והיא משמיעה רעשים כל פעם שהפוקוס משתנה)

אשמח לשמוע כל המלצה/חוו"ד בנושא

יוודית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לגבי החצובה, לי יש חצובה של BENRO דגם KH25N, ואני מרוצה ב"ה (כבר קרוב לשנתיים)
והעדשה, תלוי לאיזה שימוש אתה מחפש, בכל אופן הפוקוס השקט תלוי באם העדשה היא STM או USM. (ממליצה על ה-50mm, היא מצויינת ביחס למחיר)

בהצלחה!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ספציפית ל80D עדשת ה18-135 ננו של קנון היא העדשה האולטימטיבית לפחות לוידיאו,(אע"פ שלדעתי לסטילס היא פחות מוצלחת) פוקוס עוקב שקט, הרבה נקודות פוקוס וכו' כנראה שקנית את ה18-135 הישנה שלהם...

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ספציפית ל80D עדשת ה18-135 ננו של קנון היא העדשה האולטימטיבית לפחות לוידיאו,(אע"פ שלדעתי לסטילס היא פחות מוצלחת) פוקוס עוקב שקט, הרבה נקודות פוקוס וכו' כנראה שקנית את ה18-135 הישנה שלהם...
גם הקודמת היא stm.
היא כתבה שיש לה 18-55
החדשה מהירה יותר במיקוד.

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מוכרת חצובה.

yaelgo

משתמש פעיל
צילום מקצועי

יש לי את ה18-135 הישנה, והמוכר שיכנע אותי לקנות את החדשה כי היא מאוד משופרת,
וזה כמעט אותו דבר:
קטסטרופה גם לוידיאו וגם לסטילס.
עדשה אומנם עם הרבה נקודות פוקוס אבל חדות זוועה!!
הבנתי שיש עדשות יותר יקרות (עולות בערך כמו המצלמה) שמתאימות למצלמה הזאת ונותנות תוצאות הרבה יותר טובות.
לא המשכתי לברר מאז...

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם הקודמת היא stm.
היא כתבה שיש לה 18-55
החדשה מהירה יותר במיקוד.
אה סליחה לא ראיתי...
יש לי את ה18-135 הישנה, והמוכר שיכנע אותי לקנות את החדשה כי היא מאוד משופרת,
וזה כמעט אותו דבר:
קטסטרופה גם לוידיאו וגם לסטילס.
עדשה אומנם עם הרבה נקודות פוקוס אבל חדות זוועה!!
הבנתי שיש עדשות יותר יקרות (עולות בערך כמו המצלמה) שמתאימות למצלמה הזאת ונותנות תוצאות הרבה יותר טובות.
לא המשכתי לברר מאז...
לי יש את ה18-135 ננו והחדות מדהימה, לוידאו העדשה נהדרת, מעניין מדוע התאכזבתם ממנה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה