דרוש מידע מחפש מידע על ישיבות קיבוץ

חסד 053

משתמש פעיל
הארה: כדאי קצת לדעת יותר טוב על מקומות מהיכרות אישית ולא רק משמועות רחוב
לא כל הפרטים מדויקים
ולא כל מה שנראה בחוץ נוצץ ,אכן כזה.
בעיות יש בכל מקום השאלה היא איך פותרים אותם
יש הרבה בעיות מתחת לשולחן שמתפוצצות בהמשך
מה ממה שאמרתי לא נכון?

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המליצו לי על ישיבה של הרב רענן בטלזסטון מישהו מכיר?
ומה אתם אומרים על וינקלר יבניאל / וינר / וכו'?
(אגב למי שהמליץ על הישיבה של הרב כהן בקטמון ועל בית מאיר הבנתי שמדובר בחברה דיי "כבדים" ואני מחפש ישיבה עם יותר אוירה (משהו בסגנון של תל ציון {לוזית} מבחינת האוירה אבל חברה יותר בנורמה ולא כמו תל"צ שלוקחים את זה לכל מיני מקומות של ברסלב / זילברמן / קדושת ציון / תכלת... וכו') וגם קצת יותר פתוח...
למי שחושב שהוא מכיר אשמח שיקרא את הפוסט הראשון שלי וימליץ מה הוא חושב...
אפשר לכתוב לי באישי S0556732304 gmail.com
תודה מראש לכל העוזרים והמסיעים!

ZUSA

משתמש חדש
שלום
אני בחור ישיבה מוועד שישי (23) שמחפש ישיבת קיבוץ לזמן הבא (קיץ תשפ"ד) ואני לא מבין כלום בתחום אשמח אם יש כאן מישהו שיש לו מידע שיוכל לעזור לי בנושא זה.
אני צריך ישיבת קיבוץ של אזור 30-60 בחורים עם חברה מגובשת ואוירה טובה ללא משטר, וצוות "בראש" שאין לו דרישות מידיי גבוהות של תפקוד וכו' ומה שלא באמת בעיה אין לצוות בעיה עם זה (כמו רישיון וכו') (אני בא לשלול ישיבות מסוג בר חיים, שפירא וכו' שמבחינתי זה מידיי קשוח...)
אבל אני גם לא מעוניין בישיבה של ארסים / עובדים / נוער נושר וכו' אלה של בחורי ישיבה רגילים אבל בראש (מה שנקרא "שמור עם ראש פתוח") ושגם הבית מדרש מתפקד פחות או יותר...
קיבלתי הצעות לכמה ישיבות אשמח אם יש למישהו מידע עליהם / למד שם / מכיר מישהו מהצוות מהבחורים וכו'
וינקלר יבניאל
ירוחם
קטמון (של הגר"ד כהן, לא השני)
בית מאיר (במושב, לא בבני ברק)
בויאר בני ברק
יד בנימין (יש 2 ישיבות שם)
מיר שפיגל
אם יש למישהו הצעות נוספות אשמח לשמוע וכן אם אתם מכירים מישהו שמבין בתחום (עם ליוש כבר דיברתי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה