טקסטים מחפש טקסט של כל הרמב"ם

azriel

משתמש צעיר
עימוד ספרים
רמב"ם מנוקד ומוגה בפחות מ80 אלף שקל.. קשה לי להאמין שתמצא..
ואם תמצא.. הרי לא מוגה..

נהר שלום

משתמש רשום
עימוד ספרים
אם תואיל בטובך לפרט בבקשה בקצרה
לפי איזה נתונים הגעת לזה
בהנחה שכמות הסימנים היא 4.5 מגה בערך
אודה לך מאוד מאוד

azriel

משתמש צעיר
עימוד ספרים
פשוט מאד..
רמב"ם שנמצא בדבר מלכות. מכיר??
זוהי גירסת קאפח.. הרמב"ם הזה עבר הקלדה, הגהת הקלדה, ניקוד, הגהת ניקוד, על הרמב"ם הזה יצא יותר מ130 אלף ש"ח נטו (עדיין ללא שום ריווח) רק על משכורות לכל זה..
כמה נראה לך זה שווה אחרי שנתיים שעדיין לא הוציאו מטקסט כזה שום ריווח?
יש לך רמב"ם מנוקד, מוגה ניקוד ומוגה מילולית ברמה כזו? תביא לי..

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני נדחף לאשכול לא לי, מקוה שתסלחו לי

עזריאל
אודה לך מאוד על עוד אינפומציה, אני כרגע עובד על פרויקט ענק, יותר מ-4.5 מ"ב
אשמח לדעת באיזה מחירים קיבלתם את עבודת הניקוד, כמה הגהות עשיתם ובאיזה צורות?

תודה, אהרן

נהר שלום

משתמש רשום
עימוד ספרים
יישר כח גדול על כל האינפורמציה

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה