מחפש בתים למכירת ערב חד פעמית תמורת תשלום הוגן

דודיק

משתמש רשום
מחפש משפחות שגרות בריכוזים החרדים ברחבי הארץ עם סלון מרווח, למטרת עריכת מכירת סריגים איכותיים תוצרת טורקיה לערב אחד תמורת תשלום הוגן (200 שקל בסיס+10% מההכנסות. כל ההוצאות עלינו, המכירה בפועל עליכם)
לפרטים ניתן לפנות למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
נ.ב. כרגע זקוק במיוחד לסלון בגבעה a בביתר אבל אשמח לקבל פרטים מעל רחבי הארץ (למעט ירושלים)

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איזה מכירה ?
איזה סריגים?
יותר פרטים בבקשה.
האם רחובות מעניין לכם?

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
גבעה B בביתר רלוונטי?

דודיק

משתמש רשום
לגבי חיפה וטבריה אני אצור אתכם קשר בל"נ.
ספציפית ליום ראשון הקרוב אני מחפש משפחה מקרית גת.

דודיק

משתמש רשום
הקפצה.
מחפש מקום שניתן לערוך מכירה בשלישי או רביעי הקרובים, ויש עדיין אופציית פרסום טובה (עיתון שמחולק בשני לילה או משהו בסגנון)
תודה

דודיק

משתמש רשום
בסוף השבוע אני מפרסם בעז"ה על רוב עמוד השער ב'תכלס'
אני מחפש משפחות משכונות ירושלים עם ריכוז חרדי (חשוב שתכלס עובד טוב באותו אזור) עם סלון גדול למכירה לערב אחד.
כרגע יש לי משפחות מ-גבעת שאול, הר נוף, בית וגן, רמות, רכס, נווה יעקב וישא ברכה.
אם אתם גרים באזור אחר ומעונינים, אשמח שתשלחו לי במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> (בבקשה לא בהודעה פרטית כאן)
נ.ב. לשואלות. מדובר בסריגים מעולים שמתאימים מאד לציבור החרדי ובמחירים ממש זולים.

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בני ברק יש צורך?

דודיק

משתמש רשום
תודה אבל כרגע בבני ברק יש לי מספיק משפחות.
עדיין מחפש משפחות משכונות בירושלים (סנהדריה, סנהדריה המורחבת, מקור ברוך, רמת אשכול, עזרת תורה)
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה