עזרה מחפשת שכל ישר,ואת חכמת ההמונים בנוגע לטיפול שינים לילד מתחת גיל 5גיל 5

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ואולי ,יניב יוכל לעזור לך?
אם כי מהניסיון שלנו-הפניות לשירות הלקוחות-לא ממש עזרו.
המרפאה שלי הפנו אותי לתל אביב - כשבתל אביב אמרו שאין תורים ושאני יפנה למרפאה שלי - חזרתי למרפאה שלי בשאלה לאן לפנות - והם לא ידעו, ואמרו שבתל אביב צריכים להגיד לי - - - -
בתל אביב הועילו בטובם לשלוח אותי למרפאה בבת ים - ושם אמרו שיחזרו אלי - ולא חזרו אלי עד עצם היום הזה (עברו שבועיים לפחות)

פרפר סגול

משתמש מקצוען
חזרתי למרפאה שלי בשאלה לאן לפנות - והם לא ידעו, ואמרו שבתל אביב צריכים להגיד לי - - - -

יפה,יפה
אני רואה שזו שיטת העבודה שלהם...
1.תחזרי למרפאת האם ותהיי לא נחמדה!!
2.תפני לרב יוסטמן-העוזר של ליצמן-אתן לך את המייל שלו באישי -אם אין לך.
3.תגישי תלונה בקישור הבא https://www.mevaker.gov.il/he/Ombudsman/Pages/Complaint-Intro.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1

4.מה מצב השינים של הילד שלך?-בכמה שינים הוא צריך טיפול-כי אולי שוה לך לעשות סדציה באופן פרטי

פרפר סגול

משתמש מקצוען
ואגב,
הצרה הכי גדולה בהמתנה הזו-שהחידקים לא ממתינים ביחד
סתימות פשוטות הופכות לשורשים
ושורשים לעקירות.

וכן-תקפידי מאד על צחצוח,
להפחית אוכל פחמימתי שנדבק לשינים,
ואם ממתק-אז כקינוח בסוף הארוחה

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יפה,יפה
אני רואה שזו שיטת העבודה שלהם...
1.תחזרי למרפאת האם ותהיי לא נחמדה!!
2.תפני לרב יוסטמן-העוזר של ליצמן-אתן לך את המייל שלו באישי -אם אין לך.
3.תגישי תלונה בקישור הבא https://www.mevaker.gov.il/he/Ombudsman/Pages/Complaint-Intro.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1

4.מה מצב השינים של הילד שלך?-בכמה שינים הוא צריך טיפול-כי אולי שוה לך לעשות סדציה באופן פרטי

מה הרב יוסטמן יכול לעזור?
לנפנף את כל החברה שקבעו תור לפני?
רציני, אני לא הכי אוחזת מהבלאגן שזה יכול לעשות... או שזה כן עוזר???

סדציה - שמעתי מכמה שזה לא הכי נחמד, ומדובר בילד פחדן ברמות שלא העיז להכנס בכלל לחדר של הרופאה, עוד לפני שהיא ניסתה לראות מה יש לו בפה...
מסתבר לי שיש לו סדרה של טיפולים ולא סתימה אחת

פרפר סגול

משתמש מקצוען
מה הרב יוסטמן יכול לעזור?
לנפנף את כל החברה שקבעו תור לפני?

לא,ודאי שלא
הם צריכים לדעת מה קורה,וכנ"ל לגבי הגשת תלונה למבקר המדינה.
זה כמו שאנשים לא יתלוננו במשטרה על גנבות-אבל,שום תחנה לא אוהבת שבסטטיסטיקה שלהם יש הרבה תלונות.
כנ"ל לגבי קופ"ח-לא כיף להם לקבל דשים מגורמים למעלה בנוגע לבעיות בקופה
דבר שני-איכשהו כשהם רוצים משהו-זה הולך להם...

סדציה - שמעתי מכמה שזה לא הכי נחמד,

נכון-אבל פי 1000 לא נחמד ילד שמקבל אנטיביוטיקה בכמויות וצריך במקום סתימות פשואות לעבור עקירות...
יש לי כמה המלצות על רופאי שינים במרכז,אם תרצי
מסתבר לי שיש לו סדרה של טיפולים ולא סתימה אחת
ודוקא בגלל זה-רצוי לטפל כמה שיותר מהר!!

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם הילד שלנו נשלח להרדמה כללית ואז שמעתי על דר' באך בבית שמש ממאוחדת שהסכימה לטפל בגיל הזה ללא הרדמה והסתפקה בגז צחוק מאוד סבלנית ללילדים ומאוד מקצועית עם ילדים ממש מלאך טוב ובכלל מנהלת המרפאה והצוות שמאוד קשובים לצרכי המבוטחים

ק

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הבן שלי בן 5.5 זקוק ל טיפולי שורש (שגורמים לו כל הזמן לדלקות חוזרות ונשנות) והוא חרדתי מאד מסרב בכל תוקף לטפל
אני כרגע מנסה להוציא מהקופ"ח (לאומית אשדוד) הפניה לסדציה (למרות שכבר עבר את הגיל)
ואני רואה שכותבים פה שסדציה זה דבר שלא הכי נחמד
אפשר לתת הסבר מדוע ?
כי חשבתי שאולי אם לא תהיה לי ברירה אני יעשה לו סדציה באופן פרטי כי זה פשוט לא יכול להמשיך ככה
אשמח מאד לשמוע כל מידע בנושא כי אני חסרת אונים ממש

רוצה יותר

משתמש מקצוען
הי, מזדהה עם כולכם בני בן כמעט 5 נשלח גם הוא לטיפול שיניים בהרדמה מלאה . דווקא היה אצל רופאה מהממת לילדים - דר' הדר מבריאות השן בבית שמש היא מקסימה ואין כמוה אבל הוא חרד ביותר מטיפולי שיניים ועם 4+ טיפולי שורש ועוד סתימות לרוב אין לנו מוצא אחר. אלא מה - הלכנו להדסה עין כרם, יש לציין שהיו מאד סובלניים ונחמדים אבל תור נתנו לנו רק בעוד שנה! עד אז - ההנחיה אכן לטפל במשככי כאבים שזה אומר שעד שיגיע תורו יתווספו ככל הנראה עוד 3 טיפולי שורש . . . למרבה הפלא - למרות שבינתיים הוא עבר רק טיפול חרום לאחר שהתעורר כמה פעמים בלילה מכאבים - הוא שקט מאז, אבל אנו חוששים להפסיד את חלון ההזדמנויות של הרדמה מלאה בחינם! אחרי גיל 5 זה עולה הון תועפות! ואנחנו גם באמצע נדנודים לרב יוסטמן. .. אם מישהי כאן יש לה ניסיון מוכח באמת כיצד אפשר לזרז עניינים גם מול קופ"ח מאוחדת - אשמח.

פרפר סגול

משתמש מקצוען
אם מישהי כאן יש לה ניסיון מוכח באמת כיצד אפשר לזרז עניינים גם מול קופ"ח מאוחדת - אשמח.
תנסו לקבוע בבי"ח בפריפריה כמו פוריה, זה מה שאנחנו עשינו בסוף.
תלכו למרפאת האם שלכם ו"תהפכו שולחנות"...
תנסו לפנות למומחה לילדים.

ELLIAGE

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לא יודעת באיזה אזור את גרה ,אני יודעת משהו אחד,יש לי תאומות בנות 3 וחצי ששתיהן סובלות משניים במצב גרוע(אף על פי שהן מצחצחות כל יום) ניסינו כמה וכמה פעמים במרפאת מאוחדת והרופאי שיניים היו חסרי סבלנות ,הלכנו לרופא פרטי בלית ברירה וזה לא היה זה!!לא ידענו מה לעשות עד שמצאנו את דר' גילה שישפורטיש משן בינה והיא מושלמת!!!!!!בעלת סבלנות ,מומחית לילדים בצורה לא רגילה שווה מאד לנסות גם לנו אמרו הרדמה מלאה וכו...035706466

Yanivha

משתמש רשום
לא יודעת באיזה אזור את גרה ,אני יודעת משהו אחד,יש לי תאומות בנות 3 וחצי ששתיהן סובלות משניים במצב גרוע(אף על פי שהן מצחצחות כל יום) ניסינו כמה וכמה פעמים במרפאת מאוחדת והרופאי שיניים היו חסרי סבלנות ,הלכנו לרופא פרטי בלית ברירה וזה לא היה זה!!לא ידענו מה לעשות עד שמצאנו את דר' גילה שישפורטיש משן בינה והיא מושלמת!!!!!!בעלת סבלנות ,מומחית לילדים בצורה לא רגילה שווה מאד לנסות גם לנו אמרו הרדמה מלאה וכו...035706466

יש גם מרפאות פרטיות שבהסדר שניתן לקבל זכאות סל בריאות לילדים.
קשה להאמין שמכל מרפאות מאוחדת וגם בהסדר אין רופא "סבלני".
חבל.

Yanivha

משתמש רשום
הי, מזדהה עם כולכם בני בן כמעט 5 נשלח גם הוא לטיפול שיניים בהרדמה מלאה . דווקא היה אצל רופאה מהממת לילדים - דר' הדר מבריאות השן בבית שמש היא מקסימה ואין כמוה אבל הוא חרד ביותר מטיפולי שיניים ועם 4+ טיפולי שורש ועוד סתימות לרוב אין לנו מוצא אחר. אלא מה - הלכנו להדסה עין כרם, יש לציין שהיו מאד סובלניים ונחמדים אבל תור נתנו לנו רק בעוד שנה! עד אז - ההנחיה אכן לטפל במשככי כאבים שזה אומר שעד שיגיע תורו יתווספו ככל הנראה עוד 3 טיפולי שורש . . . למרבה הפלא - למרות שבינתיים הוא עבר רק טיפול חרום לאחר שהתעורר כמה פעמים בלילה מכאבים - הוא שקט מאז, אבל אנו חוששים להפסיד את חלון ההזדמנויות של הרדמה מלאה בחינם! אחרי גיל 5 זה עולה הון תועפות! ואנחנו גם באמצע נדנודים לרב יוסטמן. .. אם מישהי כאן יש לה ניסיון מוכח באמת כיצד אפשר לזרז עניינים גם מול קופ"ח מאוחדת - אשמח.
הנהלת מוסדות השיניים מנסה לסייע ככל האפשר אם כי תורים להרדמה מלאה אכן ארוכים.

תפני/ה במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
עם פרטי הילד וכל תיאור המקרה. נראה אם אפשרי לסייע כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה