מחפשת רעיון לשי לחג לצוות

גני ילדים

משתמש פעיל
אני מחפשת רעיון לשי לחג (פסח), לצוות של גננות ומלמדים
משהו שימושי לבית ולמשפחה שלרוב האנשים אין בבית...
אם יש למישהו רעיון, אשמח לקבל!

פרוזן

משתמש מקצוען
בדר"כ משהוא שימושי כבר יש
אבל תמיד לדעתי כיף לקבל מכשיר מענין למטבח שלא כל אחת תקנה לעצמה
כמו:מכשיר להכנת בלינצ'ס, פנקייק, ופל בלגי, קרפ, גלידה, פרוזן, מילקשייק וכו

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני קבלתי מהעבודה כרטיס buy me
מקבץ בתוכו המון חנויות
אני חושבת שאנשים מעדיפים לבחור את המתנות שלהם בעצמם..

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שמעתי על מקום עבודה שהביאו זוג כריות.
ופעם אחרת הביאו סט סכו"ם - סוג שמתאים לחלבי.
לדעתי מאוד מוצלח.

דרך חדשה

משתמש מקצוען
אצלינו הביאו לפסח זוג כריות + זוג מגינים + זוג ציפיות לבנות יפות עם דנטל שמתאים גם להסבה לליל הסדר
רעיון נוסף - כיסוי לפלטה

פרוזן

משתמש מקצוען
אצלינו הבוסית מביאה אופציה לבחור זיכוי בין 2 חנויות שימושיות של 2 סוגים אחד בסגנון ביגוד לכל המשפחה פלוס מצעים מגבות וכו סוג של צרכנייה והשני בסגנון המטבח והאלקטרוניקה
לדעתי מושלם...
כל אחת בוחרת כל שנה לפי מה שהיא באמת צריכה ואם לא צריכה משהו ספציפי היא יכולה להתפנק עם משהוא במטבח או מתחום הביגוד
תודה לבוסית המקסימה שלי שחושבת עלינו ומפרגנת....

גני ילדים

משתמש פעיל
תודה לכל העונות והמייעצות,
באמת לא פירטתי מספיק...
התקציב הוא באיזור ה200 ש"ח, שוברים הבוס לא מוכן באופן עקרוני כדי שהכסף לא ילך על דברים שבשוטף ואנשים ישכחו שפעם קנו להם...
חוץ מזה, הרעיונות למטבח דווקא נשמעים לי
רק שמכשיר לבלינצ'ס כבר הביאו להם ומכשיר פנקייק וכאלה לא נראה לי רלוונטי לפסח אז זה קצת טפשי לקנות משהו שיחכה בארון...
אצלינו הביאו לפסח זוג כריות + זוג מגינים + זוג ציפיות לבנות יפות עם דנטל שמתאים גם להסבה לליל הסדר
רעיון נוסף - כיסוי לפלטה
מה לגבי הכריות? הצוות נהנו לקבל? איזה סוג זה? משהו טוב?
וגם הכיסוי לפלטה - זה לא משהו יותר זול באיזור ה100?

דרך חדשה

משתמש מקצוען
מה לגבי הכריות? הצוות נהנו לקבל? איזה סוג זה? משהו טוב?
וגם הכיסוי לפלטה - זה לא משהו יותר זול באיזור ה100?
הכריות - הצוות נהנה, זה תמיד טוב שיש... וקנו סוג מצוין עם מגן כרית.
כיסוי לפלטה - יש דברים מהממים (ממליצה על חנות חמסה וכסף) הזולים הם די פשוטים ודקים, ואלו בסביבות 180-200 עבים ושומרים מצוין על החום. חוצמיזה תמיד אפשר לקנות קצת יותר זול ולהוסיף מחבת או משהו דומה (אפשר לקנות מחבת מתהפכת שזה בעצם שתי מחבתות אחת מעל השניה וכשהשניצלים \ התפו"א מוכנים בצד אחד פשוט הופכים את המחבת לצד השני) דווקא רעיון טוב לפסח שזה חג שמטגנים בו הרבה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי משהו שרוב הנשים יהנו לקבל, זה מדבקות מעוצבות לקיר.
זה בדיוק מתאים לנקיונות ולהתחדשות לפני פסח זה ממש יכול לרענן את המראה של החדר/האמבטיה/המטבח/הכניסה לבית.
אני ממליצה על מדבקות של 'מדבקאות'. יש לה קטלוג מרהיב עם מדבקות לכל הבית בסגנונות שונים שיכולים להתאים לכל עיצוב ולכל סגנון של משפחה.
אני יודעת שהמדבקות שלה איכותיות מאוד ונשמרות מעולה והן רחיצות שזה ממש חשוב בבית עם ילדים...
ככה במחיר הגיוני אפשר לפנק את הצוות בשי מקורי שלא כל אחד היה מפנק את עצמו בזה גם אם הוא רוצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה