טכניקות בצילום מחפשת צלמת ניו בורן

studio think

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

studio think

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך מעלים כתובתץ מייל?

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שמים סימן אחר במקום שטרודל
או שכותבים את ההתחלה וכותבים בעברית שטרודל גימייל קום

studio think

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נא לשלוח למייל זה דוגמאות או הצע"מ
shirak378אין לכתוב כתובת מייל
dvory453אין לכתוב כתובת מייל

הגדר יעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מבררת דחוף בשביל חברה
צלמת ניו בורן באיזור בית שמש
תקציב 300 ש"ח
אם יש מישהי שפנויה היום או בימים הקרובים
שתשלח דוגמאות למייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ולמייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה
אין לי בעיה לעשות לך צילומי ניו בורן במחיר זה. יש לי המון אביזרים , מצלמה מאד מקצועית וגם צילמתי קצת ניו בורן מס טלפון שלי: 0527102420

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה