עזרה מחפשת ציירת בביתר

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
שיש לה סינטיק 16 או הויון פרו 16, אני רוצה לרכוש לוח הויון חדש ומתלבטת אם להסתפק בגודל 16 אינץ', או לקנות גודל 20-22.
לכן אני רוצה לנסות לצייר מתישהו אפילו לכמה דקות על לוח בגודל 16, לראות איך זה ואם אני יכולה להסתדר עם הגודל.
יש מישהי בביתר שיכולה לעזור לי בכך? אשמח מאוד לתשובות או כאן או בפרטי או במייל.
תודה.

ציורון בשביל ההתיחסות:
49.jpg

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לצערי, לא יכולה לעזור לך (אין לי לוח כזה)
.
.
.

אבל הציורון פצצה

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא מכירה אבל אם XP-PEN בא בחשבון אז אני מכירה
בהצלחה

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לי יש סינטיק 24 אינצ' יעזור לך להתרשם?
מוזמנת בחום בביתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה