עוגות/עוגיות מחפשת עוגה פשוטה שעשויה מעוגיות (נתקעתי על מלאי....)

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אין לי כח לכדרר כדורי שוקולד
מחפשת מתכון קל וטעים
יש לי המון עוגיות ש"אין להם קונים".....
תודה

PNINA-ZILUM

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

PNINA-ZILUM

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם השאלה אלי
אז כוונתי שאת המתכון של הכדורי שוקולד להכין ולשטוח על התבנית
יש לי מתכון מוצלח ל"עוגת כדורי שוקולד" אם יעניין אותך אעלה לך מחר בעז"ה

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את יכולה להשתמש בעוגיות כבסיס לעוגה או לקינוחים שונים. אפשר להוסיף להם שמן או מים ויין ו/או קקאו / סוכר / פודינג בטעם שאוהבים / מיץ פירות / נס קפה / אגוזים טחונים קוקוס ועוד ועל השכבה הזו להניח קצפת או גנש או גבינה מעורבבת עם פודינג וניל ושמנת ועל זה הדרך יש לך המון אופציות - לפי מה שנראה לך שילך במשפחה שלכם.
בהצלחה!

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אם השאלה אלי
אז כוונתי שאת המתכון של הכדורי שוקולד להכין ולשטוח על התבנית
יש לי מתכון מוצלח ל"עוגת כדורי שוקולד" אם יעניין אותך אעלה לך מחר בעז"ה

אשמח מאד אם תעלי לי.
מחכה כבר להתפטר מהן...

יונלה

משתמש מקצוען
הכיני עיסה של כדורי שוקולד ובמקום לכדרר כדורים תשטחי בתבנית (שימי מתחת ניילון נצמד),
שלב ב'- לפזר קוקוס או סוכריות צבעוניות או משהו יותר משובח- הקציפי ריצ' ומרחי על בסיס העוגיות ושוקולד ומלמעלה גרדי שוקולד במגרדת גסה או עם קולפן.

קל, טעים וחגיגי.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
במקום כדורים אפשר להכין מהעיסה 'נקניק'. העוגיות צריכות להיות שבורות לחתיכות גדולות יותר מאלו שטוחנים עבור עיסת כדורי השוקולד, וכך מתקבל נקניק במראה פסיפס - רקע כהה עם שברי עוגיות בהירים. מקפיאים את הנקניק ואחר כך פורסים לפרוסות. אפשר לצפות את הנקניק בקוקוס או סוכריות או שוקולד, אך לא חובה.

אופציה אחרת - שוטחים עיסת כדורים רגילה (עוגיות טחונות דק) על יריעת ניילון נצמד, מעליה מורחים ריץ' מוקצף, בעזרת הניילון גוללים לרולדה ומקפיאים. מתקבלות רולדות קטנות במלית קונטרסטית.

נ.ב. באחד מספרוני המתכונים של איילת לטוביץ' קראתי מתכון של כדורי שוקולד משודרגים. היא הציעה להוסיף לעיסה כמה כפות ריבת משמש. ניסיתי ואכן יצא מוצלח.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לעשות את העוגת כריות ולהחליף את הכריות בעוגיות,
יוצא מעולה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה