פנאי מחפשת וילה באזור רמות, ירושלים

מעופית

משתמש חדש
מחפשת לשבת פרשת וארא וילה , מעדיפה באזור רמות , ירושלים
אבל אפשרי גם באזורים קרובים לירושלים.
וילה עם חצר, דשא, עם סלון גדול וגם מטבח-אפשרות לבשל.
רוצה להוציא כיתה של 20 בנות. יחד עם כמה מהצוות.
כל מידע יעזור לי מאד!

אסתי~

משתמש חדש
בהר שמואל

קבצים מצורפים

• קטלוג וילה תרשיש (1) (1).pdf
    KB 609 · צפיות: 53

בנימין 5850

משתמש פעיל
יש וילה ברמות ברחוב קוטשר שלפני שנתיים שכרנו אותה לשבת משפחתית
ברעיון זה סוג של הוסטל לנערות בסיכון אבל הוילה ממש יפה ונחמדה עם הרבה חדרים ומטבח ממש גדול
אין לי את המספר אבל תנסו לברר על המקום אם עדיין הם משכירים אותה (אז הבנתי שיש פעם בחודש שבת חופשית ואז הם משכירים)

מעופית

משתמש חדש
יש וילה ברמות ברחוב קוטשר שלפני שנתיים שכרנו אותה לשבת משפחתית
ברעיון זה סוג של הוסטל לנערות בסיכון אבל הוילה ממש יפה ונחמדה עם הרבה חדרים ומטבח ממש גדול
אין לי את המספר אבל תנסו לברר על המקום אם עדיין הם משכירים אותה (אז הבנתי שיש פעם בחודש שבת חופשית ואז הם משכירים)
תודה. יש עוד פרטים שאוכל לברר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה