דרוש מידע מחפשת המלצות לספרים יפים

מתכנתת!!

משתמש פעיל
וואו
קיבלתי לייק מ @dvory ! :eek:;)
המסע אל קצה הארץ ספר מדהיםםם !
דמויות כנות ואציליות - שמשגרות לעולם אור ואמת...

רואים את כל עבודת החקר ההיסטורית האדירה של הולנד+ ספרד+אנגליה - על כל הדיפלומטיות המסובכות שביניהן...:geek:
דווקא את הספר הזה לא יצא לי לקרוא...
איזה סגנון הוא?
אפשר בקצרה את העלילה?

soundwave

משתמש צעיר
לטובת אנשים שכמותי שלא ממש היה להם פנאי לקרוא כמויות אדירות של ספרים , עברתי בזריזות מירבית על כל האשכול וכתבתי את הספרים שהומלצו ללא הרף וגם לא קיבלו שום הסתייגויות :
כתיבת הספרים לאו דווקא לפי דירוג כשלהו :

סלמנדרה
אדמה פראית
שנייה לפני האור
לב של קרח
הנורמלי האחרון
קורמו
מסומן
זוזוז
ילדי דינור
ממלכה במבחן
אחד מאלף

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא,
זה רק השם שלו...
ואין לו עוד חלקים בסידרה!! @dvory אנחנו מחכים לסוף הטוב של רוחמי. (בטח נולדו לה עוד המון ילדים מתוקים,
אאל"ט רוחמי היא מהספר "פחות או יותר", לא?
והמשך יבוא הוא הספר על נישואים שניים.
צודקת או מערבבת?

מתכנתת!!

משתמש פעיל
לא,
זה רק השם שלו...
ואין לו עוד חלקים בסידרה!! @dvory אנחנו מחכים לסוף הטוב של רוחמי. (בטח נולדו לה עוד המון ילדים מתוקים,
צודקת או מערבבת?
נכון זה שבי
אז זה כן המשך או לא?

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
לא,
זה רק השם שלו...

צודקת או מערבבת?

נכון זה שבי

אז זה כן המשך או לא?
למען הסדר הטוב :):
שבי היא הגיבורה של 'המשך יבוא' , ספר שעוסק בנישואין שניים אחרי גירושין, ילדים משותפים מכל צד, ואחד משני הצדדים.
מנוחי היא הגיבורה של 'פחות או יותר'. ספר שעוסק בניכור הורי ובמסע של אישה בדרך לגדול.
הקשר היחיד בין הספרים - נולדו באותו בית :).
את רוחמי אני לא מכירה.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
דווקא את הספר הזה לא יצא לי לקרוא...
איזה סגנון הוא?
אפשר בקצרה את העלילה?
מבוגרים ונוער. עלילה היסטורית ואנושית מרתקת ומדוייקת וגם רגישה. פרשה מעניינת מאוד בתולדות עם ישראל.
וכמובן גם חייו של מתבגר, עם אביו ומשפחתו וחבריו, כולל התמודדות חברים "לא טובים".
התחקיר ההיסטורי הוא פרייסלס של ממש.

התחושה שלי שהספר לא קיבל את המקום המגיע לו בתודעת עולם הספרות החרדית. וחבל...

נערך לאחרונה ב:

אנדרומדה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
מבוגרים ונוער. עלילה היסטורית ואנושית מרתקת ומדוייקת וגם רגישה. פרשה מעניינת מאוד בתולדות עם ישראל.
וכמובן גם חייו של מתבגר, עם אביו ומשפחתו וחבריו, כולל התמודדות חברים "לא טובים".
התחקיר ההיסטורי הוא פרייסלס של ממש.

התחושה שלי שהספר לא קיבל את המקום המגיע לו בתודעת עולם הספרות החרדית. וחבל...
מסכימה!
ספר טוב ממש שלא קיבל מספיק במה והכרה. ממליצה!
(הייתי אומרת שהוא טיפה בוסרי בקטעים מסוימים, אבל כספר ראשון, וגם בלי שהוא יהיה כזה, זה ספר מצוין)

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מסכימה!
ספר טוב ממש שלא קיבל מספיק במה והכרה. ממליצה!
(הייתי אומרת שהוא טיפה בוסרי בקטעים מסוימים, אבל כספר ראשון, וגם בלי שהוא יהיה כזה, זה ספר מצוין)
באיזה ספר מדובר?

א. בן חיים

משתמש צעיר
מישהי קראה את הספר ''אחת משתיים '' של דבורי רנד ?
( מהדורת אספנים )
אני מתלבטת אם לקנות אותו ,
התפרסם ב"אישי נשי" של משפחה
קראתי בשקיקה, מומלץ בחום
סגנון הכתיבה קרוב לסגנון של דואט, המשך יבוא, פחות או יותר וכו' יותר מאשר לעליה השלום
אין אותו בחנויות, ניתן להזמין באתר של דבורי רנד

מנחם ממ

משתמש רשום
-ממלכה במבחן(כמו כולם...)
-קשר גורדי(הוא יצא בהוצאה מחודשת תש"פ)
-ספרי מרגל להשכרה!!!
-עגור הברונזה

גילי 15

משתמש רשום
טביעת אצבע-חיים גרינבוים
קשר גורדי - נחמן גרשנובויץ
בלתי הפיך - מ ארבל
עין בעין - מ ארבל
ממלתעות הרשע - ציפורה אדלר
טרם תשקע( או תזרח) החמה( או השמש )-ציפורה אדלר
מים שאין להם סוף - א אונגר
בודד במערכה ציפורה אדלר( אגב, ציפורה אדלר זה בן)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה