דרוש מידע מחפשת המלצות לספרים יפים

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
כל מה שקראתם ואתם ממליצים עליו בחום
אשמח לשמוע!
תודה!!
כל אבל כלללל הספרים של דבורי רנד-
מטורפפייםםםםםםם
כתיבה איכותית, ברמה גבוהה, לחוש כל רגע וכל תחושה....
ממליצה ממש
הספר דואט הוא יותר לנערות - אבל גם יפה
כל השאר שלמות!!
וכמובן זה ברור - כל ספרי מיה קינן לדורותיהם

ניק 4339

משתמש פעיל
הי אני גם כמוך אוהבת סגנון קפלר ורנד ולאחרונה קראתי ספרים של סופרת בשם מיכל בוני ונהניתי מהם מאד
יש לה את השתיקה שבין המילים - ספר מושלם! כתיבה עוצמתית , אהבתי ממש!
ויש לה גם יותר מדרך אחת, ככלי ביד הסופר ואם אני לא טועה אז עוד איזה שניים
אני ממליצה, סגנון מעניין וייחודי
למיכל בוני יש גם ספר ממש יפה שאני לא זוכרת איך קוראים לו-מדבר על כת.
למי שמתחברת לסגנון.

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ממליצה מאוד על הספר
"לדהור עם הרוח" של רחל לביא
קראתי אותו כמה פעמים והוא ממש יפה
חוץ מזה הספרים של לאה סמילנסקי יפים ממש
פגע וברח, גבולות האושר, חיבוק דוב
(אותם קראתי, בטוחה שיש עוד יפים מאוד)
בהצלחה!
מה העלילה של לדהור עם הרוח?

ניק 4339

משתמש פעיל
על מה הוא מדבר?
על אחת שהייתה חלשה מאד בלימודים ולכן התחתנה בגיל צעיר-ואיכשהו[את לא מצפה שאכתוב לך את כל הסיפור,נכון?] היא נהייתה מנהלת של סמינר.
ויש שם גם סיפור עם העבודה של בעלה.
אחד הספרים המומלצים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה