מידע שימושי מחפשת המלצה ליומן מענין

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני אשאל את המחברת (ר.וינטר)
כמה קנו תכלס
ואני אעדכן פה לפני ראש השנה בעז"ה
אגב מי שמתלבט אם לקנות אם אני לא טועה כתוב שם שהמחיר עומד לעלות
אני רוצה ללכת לקחת את היומן לכן אני רוצה לדעת מה מגיע לנו

שווה שווה

משתמש פעיל

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
וואי יש לי 2יומנים אחד קניתי שנה שעברה והוא מעלףףףף קוראים לו נפלאות השנה ויש בו כל שבוע משו לפרשת שבוע כל חודש משו על החודש כל שבוע משמיה שבועית כזאתי לעשות טוב... כל פעם משו קטן אחר, וכל שבוע גם יש מקום לרשום משו קטן שהיית רוצה לעשות השבוע בכמה תחומים
יש לציין שהיומן הזה מיוצר ע"י אגודת נפלאות שזה של חב"ד... אבהל לי זה ממש לא הפריע....
ועוד יומן שקניתי השנה - יומן מטרה פשוטנתלחצי על הקישור ותראי הוא גם מדהייים- יותר מעשי כזה ונפלאות יותר רוחני...
image

והטלפון של יומן נפלאות-0585217700

נחמה למה

משתמש מקצוען
וואי יש לי 2יומנים אחד קניתי שנה שעברה והוא מעלףףףף קוראים לו נפלאות השנה ויש בו כל שבוע משו לפרשת שבוע כל חודש משו על החודש כל שבוע משמיה שבועית כזאתי לעשות טוב... כל פעם משו קטן אחר, וכל שבוע גם יש מקום לרשום משו קטן שהיית רוצה לעשות השבוע בכמה תחומים
יש לציין שהיומן הזה מיוצר ע"י אגודת נפלאות שזה של חב"ד... אבהל לי זה ממש לא הפריע....
ועוד יומן שקניתי השנה - יומן מטרה פשוטנתלחצי על הקישור ותראי הוא גם מדהייים- יותר מעשי כזה ונפלאות יותר רוחני...
image

והטלפון של יומן נפלאות-0585217700
על מה שצירפת מדברים וקונים פה ברכישה קבוצתית שמאפשרת לכל הקונות בונוסים שווים.

שווה שווה

משתמש פעיל
@שווה שווה
הזמנתי ג''כ
אשמח לעדכון. תודה.
אם אנחנו 9 אז גם את המדבקות
יודעת להגיד סופית?
אני רוצה לאסוף מחר בערב בעז"ה
היי
איך שידוע לי אנחנו 7 כרגע
אז זה ממש כמעט
בחירה של כל אחת / אחד מפה אם להמתין ל9 או לקחת עכשיו
שנה טובה!
אשתדל להמשיך לעדכן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה